Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

İtiraf edin . . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cigara içiyorum (babamdan gizli), bir kere de kırmızı da geçtim sanırım
    herkes bir jesse james, billy the kid yahut calamity jane mi bu melmekette?
    ve bir tek ben mi garry cooper abim gibi iyi aile çocuğuyum yahu
    bundan kelli yere tüküreceğim ben de

illuminati yaptı adam. İtiraf ettireyim bari.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Itiraf ediyorum.

Üniversiteye ilk başladığım zaman öğrenci işlerinden yetkili abla hazırlık sınıf listelerini a4 olarak duvara asmislar. 3 katli apartman düşünün apartmanin her katinda 10 dan fazla sinif ve en az 20 kisilik sınıflar. O hengamede duvardaki kağıtları çıkartıp elime alıp kendi ismimi tek tek kontrol edip yanimdakine tanimiyorum verdim.. olay büyüdü ve el el gezmeye başlayınca kağıtlar...

öğrenci islerinden meşhur abla geldi ve o ses kulaklarimdan gitmez... Nasıl bağırıyor. Kim başlattı diye tekrar tekrar sorduğunda ses etmedim ) beni işaret etti parmaklarıyla gruptan baggzilari ama ben o sınıfını öğrenmiştim ve sivisiyordum...

Sonra sinifima gittim ve ilk ders tanisiyoruz. Ben kendimi tanıtırken biri " aaa sen su az önce ortalığı karıştıran kız değil misin" demesin mi...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Itiraf ediyorum.

Üniversiteye ilk başladığım zaman öğrenci işlerinden yetkili abla hazırlık sınıf listelerini a4 olarak duvara asmislar. 3 katli apartman düşünün apartmanin her katinda 10 dan fazla sinif ve en az 20 kisilik sınıflar. O hengamede duvardaki kağıtları çıkartıp elime alıp kendi ismimi tek tek kontrol edip yanimdakine tanimiyorum verdim.. olay büyüdü ve el el gezmeye başlayınca kağıtlar...

öğrenci islerinden meşhur abla geldi ve o ses kulaklarimdan gitmez... Nasıl bağırıyor. Kim başlattı diye tekrar tekrar sorduğunda ses etmedim ) beni işaret etti parmaklarıyla gruptan baggzilari ama ben o sınıfını öğrenmiştim ve sivisiyordum...

Sonra sinifima gittim ve ilk ders tanisiyoruz. Ben kendimi tanıtırken biri " aaa sen su az önce ortalığı karıştıran kız değil misin" demesin mi...
    üniversite zamanları ilk ders tanışırken bende kalktım kendimi tanıttım. sonra merak uyandırmış olucam ki bir kaç soru gelince, o zaman akşam faceden ekleyin hocam demiştim. biraz düşündükten sonra peki DKN eklerim demişti. muhahaha

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illuminati yaptı adam. İtiraf ettireyim bari.
    Ahahha şifreye çok güldüm

Tebrikler
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üniversite zamanları ilk ders tanışırken bende kalktım kendimi tanıttım. sonra merak uyandırmış olucam ki bir kaç soru gelince, o zaman akşam faceden ekleyin hocam demiştim. biraz düşündükten sonra peki DKN eklerim demişti. muhahaha
    Bizim o hoca ışte.. sünger gibiydi mübarek. Derse hep bir kac yuvarlamis gelirdi. " ben çok mu merakliyim burda size gelip ders anlatmaya su saatte , birami içip saz çalıp türkü söylemek varken " derdi.

Adam, cok iyiydi. Devamsızlıktan kaldiydim bırakmamıştı devamsızlıktan )) Bir gün derse girdim." Aaa oluroyle sen hayattamiydin yaa" dedi. O günden sonra istikrarlı devam etmistim))

Her sene öğretmenler gününü kutlardim. ( 6 yillldir )Ta ki geçen seneye kadar... aşkını itiraf etti...

Bu da böyle bir itiraf tabi. Ne yangınlar ne üzüntüler.

Her sene öğretmenler gününü kutlardim. ( 6 yillldir )Ta ki geçen seneye kadar... aşkını itiraf etti...

Bu da böyle bir itiraf tabi. Ne yangınlar ne üzüntüler.
    muhaha demek ki şeytan tüyü var sende oluroyle. kopar birazını da bana ver

Depresyondayım

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depresyondayım
    vucut geliştirmeye başla dostum. bu sporun en güzel tarafı burada. konu linki http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-oglanlar.html yada depresyondakiler diye bi konu da açabilirsin

vucut geliştirmeye başla dostum. bu sporun en güzel tarafı burada. konu linki http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-oglanlar.html yada depresyondakiler diye bi konu da açabilirsin
    16 yaşında 65 kilo iken başladığımda 85 kilo parçalı vücut yapmıştım 8 ay içerisinde. 40 cm kol yapmıştım o yaşta. Göğüs yapım çok güzel tek eksiğim omuzlarımdı. Leg Presste belim boşlukta kalmıştı şov için 1 2 kez 350 kg civarında basmıştır ya herkes işte bende yapınca ortamın gazıyla beli sakatladım spor hayatı bitti fizik tedavi gördüm sonrada toparlanamadım spor konusunda... Birde dizlerimin bu haliyle uzun bi süre ağırlıklara girmem de hayal olacağı için uzak durmak zorundayım. Konuyu da takipteyim her zaman ki gibi çok bilmiş arkadaşlar karıştırmış konuyu :D sanada bu sporda başarılar

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Itiraf ediyorum bir bira beni sarhoş eder
    çayla kafayı buluyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depresyondayım
    yaq bi cuvara

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hayattan hiçbir tad almamama rağmen hayatımı bitiremeyecek kadar korkağım da.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 çok denedim abi ben de... ama olmadı. 5 sene önce zirai ilaç denedim, vücudum zehire dayanaklıymış.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Motorun bujilerini değiştirirken sökmediğim hava filtre kutusunun vidasını 25 dakika aradığım için kendimden çok utanıyorum.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikletin kontağını yaklaşık 24 saat açık unutmuşuz, akü bitmiş. Bugün ayak marşıyla çalıştırmaya uğraşıyorum. Basıyorum basıyorum marş almıyor. İnceden yorulmaya da başladım, sonra gözüm bianda kontak anahtarına çarptı. Evet kontağı açmamıştım ve o yüzden çalışmıyordu. Açtım, bastım tek vuruşta çalıştı

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 çok denedim abi ben de... ama olmadı. 5 sene önce zirai ilaç denedim, vücudum zehire dayanaklıymış.
    alırsınız bi 1000rr açarsınız yanına bi çilingir sofrası, sonrası çiçek.. guy martin gelse yakalayamaz

Motosikleti
    Yohhh
    alırsınız bi 1000rr açarsınız yanına bi çilingir sofrası, sonrası çiçek.. guy martin gelse yakalayamaz

https://www.youtube.com/watch?v=OmNXCJt7K3Q
    binlik alacak param yok... daha ucuz bi intihar yöntemi yoq mu?
    Gitarımı tüm foruma bağışlıyorum. cbr250 mi de satın; bir kısmını TSK'ya, kalanını da küçük kardeşimi okutmaya gönderin...

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    binlik alacak param yok... daha ucuz bi intihar yöntemi yoq mu?
    buldum jimi 265 km ile geçtim diye r6 kullanan bi arkadaş konu açmıştı

Motosikleti
    Yohhh
    buldum jimi 265 km ile geçtim diye r6 kullanan bi arkadaş konu açmıştı
    artçı olarak kabul ederse beni... neden olmasın.

Motosikleti
    MT-25
    Itirafffffff..... bu motor kac yakiyor acaba dedigimde hep depoyu fuller tripmetreyi sifirlar. Bir sonraki benzin alımına kadar niye tripmetreyi sifirladigimi unutur. Benzini alınca tekrar sifirlarim ve bu döngü böylece sürer giderken o meşhur soru sorulur...
    km de kac k yakiyor ???
    BILMIYORUM

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler