Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosiklet.net beni cook kırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Mühim bir konu hocalar, bagzı insanlar sıcak kanlı şeytan tüylüdür girdigi her ortamda hemen muhabbet yapar arkadaş edinir. Bazılarıda çekingendir siz sormadıkça birşey söyleyemez. Ve çekingen insanlar ortam nekadar kalabalıksa okadar yalnız kalır.
    Bizde gittikçe kalabalıklaşıyoruz. Yani bir çözüm bulmalıyız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer

Re: motosiklet.net beni cook kırdı

Alıntı BURNER_18 adlı üyeden alıntı
    6-7aydır uyesi oldugum ve sürekli takip ettigim üyeleri ile tanısmak istediğim ve hepsi cokk iyi abiler dedigim abilerimle tam tanısma fırsatı buldum motogp de ...skullhunter (erhan abi) veya resımlerinden tanıdıgım bir cok abi ordaydı.. yanlarına gıttım bıraz ilgi beklemıstım sonucta bursadan gelıyordum ve orda (motogpde) iki amacım vardı... bırı sıte uyelerını bulup tanısmak digeri moto gp yi izlemek... ama hıc bekledıgım gıbı olmadı su an pısmanlık var... orda resmen sıtenın uyesıysen uyesısın bızene der gıbı bı hava vardı... belkı kızıcaklar ama bunları ıcımden geldıgı ıcın yazıyorum.. yınede hepımız abımızsınız.. saygı duyuyorum
    yeni bir ortama girdiğinde ortamdaki insanlarla tanışmak için ne yaparsın?
    ben önce kendimi tanıtırım sonra da insanların elini sıkarım ne bileyim havadan sudan bişeylerden konuşmaya çalışırım. benim bildiğim tanışma olayı bu şekilde olur. kimse senin nerden geldiğini kim olduğunu tahmin edemez ki. senin kendini takdim etmen gerekir öyle değilmi. işin mantıklı kısmı bu. olaya duygusal yaklaşmak senin sadece motosiklet.net ortamına değil diğer ortamlara da girmene engel olacaktır. cesaret diyorum.
    ALPAY

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    explorer dogru demiş bide kim kimi nasıl tanıycak herkesin alnında yazmıyo dimi falanca sitenin üyesi diye ?

itiraf.com un tişörtleri varda motosiklet.net in neden olmasın?

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    skullhunter cenkmenderes abılerım aslında dusununce sızde haklsınız yarıs heycanı felan ama bana sankı kucuk bı arkadasımız ukalalık yapmaya gelmıs der gıbı zanettım .. oyuzden yazdım ... zaten suu oss bıtsın zaten her gezıye gelmeyen essek olsun .. bu arada bursadan hakan abi (chooper turk) artık bıktırdım hemen hemen her gun yanındayım sağolsun oda bana katlanıyor...

binzat- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fzr600
    sıkma canını bidahaki sefere kaynaşırız sende kendini tanıt ama biz nerden bilelim kimin nerden geldiğini

GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Ben de henüz yeni bir üyeyim ama katılmıyorum desem yalan olur. Konulara göz atarken takıldım ve bende fikrimi beyan etmek istedim. Üzücü bir olay çünkü denildiği gibi motosiklet bir hastalık damardan içeri bir defa girdimi zehir hemen kana karışıyor. Ben motorumu ilk aldığım zaman benim ile birlikte motor satın alan bir çok insan vardı. Hemen oracıkta tanışıp kaynaşmak istedim. Kimisi ihtiyaçtan kimisi hevesinden ötürü alıyordu. Neyse ben en azından bir kaçı ile tanıştım fakat onlarda beni tatmin etmedi çünkü ben hafta sonları müsaittim gezmek için birebir. Fakat bu tür bir tekif ile yaklaştığım zaman mırın kırın ettiler. Bende hüsrana uğradım ve tek başıma gezmek zorunda kaldım hatta tek başıma yaptığım gezinin bir kaç fotosunu gezilerin olduğu topic e koymayı düşünüyorum. Neyse lafı uzatmayayım bu tür olaylar insanın hevesini kırabilir en azından bir kişi olsun konuya hakim olabilirdi orada...!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comfirmation Bias

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    ya bende yeni bi motor sahibi olduğum için bu konuda çekintilerim vardı kardeşler.bu konuyu açmamız ii oldu.ancak BURNER_18 in de dediği gibi bi yerlere gittiğim zaman kaile alınmayacağım korkusuyla pek bişi yapamadım.bide şu var ki ben bu güzel sitemizde ki tüm kardeşlerimin bu konuda hassas olduklarını biliorum.yani kimse (hele bi motor sevdalısı ise) kimseyi dışlamaz.şu an içim rahat ve allah nasip ederse yazın doya doya kardeşlerimin gezilerine katılmak hatta ve hatta yeni organizasyonlar düzenlemek istiyorum.hepinize sevgiler.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BURNER_18, abicim öle denk gelmiş bir kaza kurbanı olmuşsun dünde ben tophanedeki geleneksel çarşamba toplantısına katıldım valla ne yalan sölim bütün arkadaşlar çok yakın davrandı hani bir ara sanki hepberaber hergün toplanıyoz havası oldu ya bence bir çarşamba tophane ye git tanış valla hepsi kafa dengi özellikle erdun abinin motora yaptığı modifiyeler bile gidip görmeye değer ben arkadaşlara bu sıcak tavırlarından dolayı teşekkür etmiştim ama tekrar hepsinin gözlerinden öpüyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

walla BBRR gelip direk fatih naber dedi walla sasirdim aklinda tutmus isimleri, cunku ben hic isim tutamiyorum hafizam cok zayif 50 kerede anca taniyorum insanlari. Herkesin isimlerini biliyordu. Internetin gucu iste ne diyeyim.

Selamlar tekrar BBRR hocam...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Yahu bbccdd nickli büyük Barış vardı. Uzun zamandır sesi çıkmıyor, göreniniz, bileniniz var mı?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    okadar bozma moralini arkadasım bende ilk buluşmada bende çok heyecanlıydım gerginlik vardı ne yalan söyliyim bakdım cana yakınlar hele mustafa amcanın ve esinin cıvıl cıvıl olması heyacanımın yenmeme neden oldu ordaki grup çok fazlaydı sende sıkılgan biriysen ilk buluşmada farklı bir şey bekliyemezsin ama kemalden (soparcandan)öğrendigime göre mudanyadan giden olmuş keske onlarla filan tanışa bilseydin en azından madem hakanın yanındasın kesin seni herkezle tanışdırır hatta bursa ekibiyle başlaya bilirsin gel bekleriz seni bir akşam buluşmada

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    BURNER_18, selam
    bende foruma yeni üyeyim ve sadece tek bir buluşmaya katılabildim o da bowling aktivitesi. ilk tanışma deneyimin motogp de olması senin için biraz şanssızlık olmuş çünkü yarışta pek fazla insanlarla kaynaşma olmaz çünkü herkes yarışa odaklanmış(tır). benim katıldığım buluşmada hiç kimse bana soğuk falan davranmadı hatta gayet normal bi şekilde muhabbet ettik. gaffar, danger0 la bayağı muhabbet ettik ayrıca nickini hatırlamadıım insanlarla da. dediim gibi senin sanşsızlığın motogp olmuş. neyse umarım bi daha ki buluşmada daha iyi olur senin için
    0 Rh +

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler