Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sabahları radyo dinler misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    İş yerinde ses olsun diye başladım önce radyo dinlemeye, ama sonradan Radyo Mydonose acaip sardI. Özellikle sabahları radyo dinlemeyi sevenlere 06:30 ile 09:30 arasIndaki Morning Show'u kesinlikle tavsiye ederim. Programı Didem hazırlıyor. Didem derken, arkadaşım falan değil, sadece programı çok sevdiğim için size de tavsiye etmek istedim. Acaip eğlenceli, kıpır kıpır bir program. Sabahları uyanmak ve güne başlamak için tavsiye edilir. Reklam gibi olmadı umarım. Sizlerle paylaşmak istedim sadece. Bu arada istanbul frekansı 106.3.. İnternet üzerinden de dinleyebilirsiniz tabii (benim gibi) Ahanda Didem'in resmi aşada.. Dinleyin, siz karar verin. Güzel program..

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Sabahları işe giderim Dinleme fırsatım olmaz ama bazen arabada isem mutlaka denk geliyorum Morning Showu dinliyorum. Bir tane daha var Oda Moder sabahlar diye oda hoş bence ama sanırım oda powerda olabilir.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    just_life, Mydonose senin memleketin radyosu... ankara'dan yayın yapıyor yani.. Özellikle benim bu vardiyada iken yani 12-08 vardiyasında, sabah 06.30 oldumu vardiya bitti sayıyorum çünkü radyoda Didem'i dinlerken bi bakmışım saat 08.00 oluyo.. ( Didem'in amma reklamını yaptım be. Ama napim acaip şeker program sunuyo.. Sesine aşığım ben bu kızın )
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    vayyyyyyyyyyyyyyyyyy kanka ! önüne gelen kıza asıldığını biliyodumda, işi bu kadar soyut boyutlara taşıyacağına inanamam. SENİN İÇİN ÜZÜLÜYORUM CENK...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler