Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çadır Nasıl Kurulur

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Arkadaşlar yakında kampa gidicem aşağıdaki resimdeki çadır tarzında bir çadırım var ve nasıl kurulacağını bilmiyorum önerisi olan varmı acaba kullanım kitapçığı falan yok sadece çadır varelimde

Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    çadırı paketinden çıkar,çıtaları yerlerinden geçir,al sana çadır.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı oktay33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadırı paketinden çıkar,çıtaları yerlerinden geçir,al sana çadır.
    sağol çok açıklayıcı oldu

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    vala bana sorma cumartesi günü 5 kişi ile bir cadırı zor kurdum

ama resimdeki çadırı kurmak kolay iki çubukgu deliklereden x seklinde gecir ve alttaki yuvarlek deliklere uçlerını tak çadır kendiliginden şekillenir zaten
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Selam
    Çadır kurma konusunda bayaa bi tecrübem var. Resimdeki çadır ile ilgili olarak

1 - çubukları çıkar ve birbiri ardına ekle ( toplamda 2 çubuk olacak ) zaten çubuklar birbirine lastik şeklinde iplerle bağlıdır.
    2 - çadırın üzerinde çubukların x şeklinde geçeceği delikler var ordan geçir ve her iki ucu eşit kalacak şekilde eşitle.
    3 - çubukların uçlarının geldiği yerde uçların yerleşeceği yerler var. bir tarafı tak ve diğer ucuna geçip bükerek diğer ucuda kur zaten çadır ayağa kalkmış olacaktır.
    4 - Çadırın tam üztünde bir yerde çadırın çubuklara bağlanacağı düğüm yeri, var onuda düğümle...
    ahada mis gibin oldu
    kolay gelsin
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Çadır kurma konusunda bayaa bi tecrübem var. Resimdeki çadır ile ilgili olarak

1 - çubukları çıkar ve birbiri ardına ekle ( toplamda 2 çubuk olacak ) zaten çubuklar birbirine lastik şeklinde iplerle bağlıdır.
    2 - çadırın üzerinde çubukların x şeklinde geçeceği delikler var ordan geçir ve her iki ucu eşit kalacak şekilde eşitle.
    3 - çubukların uçlarının geldiği yerde uçların yerleşeceği yerler var. bir tarafı tak ve diğer ucuna geçip bükerek diğer ucuda kur zaten çadır ayağa kalkmış olacaktır.
    4 - Çadırın tam üztünde bir yerde çadırın çubuklara bağlanacağı düğüm yeri, var onuda düğümle...
    ahada mis gibin oldu
    kolay gelsin
    harika bi açıklama olmus ellerine sağlık..

bide 10 tane demir çubuk ve yanlarda ipler var onları toprağa gömüp çadırı sabitleyecekmiyim

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Alıntı cancancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bi açıklama olmus ellerine sağlık..

bide 10 tane demir çubuk ve yanlarda ipler var onları toprağa gömüp çadırı sabitleyecekmiyim
    sabitlersen tam olur ama 10 tane genelde çok rüzgarlı yerde kullanılır. cadırın alt köşedeki uçlarda zaten sabitleme yerleri var oralardan toplamda 4 adet sabitlesen yeterlidir.
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yılların kampçısı olarak keşfettim ki çadır kurmanın en kolay yolu civardaki iki arkadaştan yardım istemek. ( 1 kişiden yardım isteyince yine bi şekilde sana iş düşüyoen iyisi 2 )dağın başında mutlaka centilmen birileri çıkıyor

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılların kampçısı olarak keşfettim ki çadır kurmanın en kolay yolu civardaki iki arkadaştan yardım istemek. ( 1 kişiden yardım isteyince yine bi şekilde sana iş düşüyoen iyisi 2 )dağın başında mutlaka centilmen birileri çıkıyor
    yaw dagın başında centilmenin ne işi var hadi centilmen olsun kesin yolunu kaybetmiştir

sabah sabah senbeni gildürdün allahda seni güldürsün emi
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler