Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bütün dost ve arkadaşlarıma merhaba..!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow-vt, usta nerelerdesin yaaa özlettin vallaha...Bir an önce aramıza dönersin umarım sen yokken buralar geyik espirileri,fıkraları özledi... Şaka bi yana bir an önce aramızda olman dileğiyle...
    mete_han, abi sağolasın senin sayende gördüm başlığı...Buyur gel abi izmire sen bütün grubu toplarız senin için takma sen kafana Yalnız şu senin arkadaş bana da ters geldi be abi o sığınma olayının nasıl olduğunu sana anlattı mı arkadaşın bilmiyorum ama o işlem kendi öz ve öz ülkeni atalarının senin özgürlüğün için kanınnı döktüğü ülkeni elin kaypak gavuruna kötülüyosun... Beyanlarda bulunuyorsun toplumsal baskı altındayım beni yok müslüman olmadığım için yok Türk olmadığım için vs. diyip baskı altında tutuyorum diyorsun...Haksızlıklara mağdur kalıyorum eşitsizlikle karşı karşıya kalıyorum diyosun...Öyle kimseyi haybeye vatandaşlığına alıp ülkelerine sokmuyorlar yoksa...Benim amcamada zamanında aynı teklif gelmişti kimsenin kıçında koşmamıştı bi arkadaşı kilisenin papazıyla konuşturmuştu onu ve adamın istediği tek şey ben müslüman olmadığım için (aslında müslüman ama o da numara olacaktı)bana toplumsal baskı uyguluyorlar can güvenliğim tehlikede diye kağıt imzalaması yeterli olacaktı amcamın...Sonra öyle yunanistan falan gibi tarihi bile boş olan sadece başkalarının yardımıyla toprak kazanmış beş para etmeyen insanların yaşadığı boktan bi ülkeye değil daha sağlam ülkelere gidecekti ve bu bi dolandırma değil gerçektende gerçekleşecek bişeydi ama amcam bunu kabul etmedi çünkü o asla vatanını başka bi ülkeye gitmek için satmadı satmazda...Tabi herkez onun gibi olabilir mi orası ortada...Askerlik ölüm değil abi belki saçma sapan emirlere uymak zorunda olsan rezillikler içinde 15 ay yaşasan yarı aç yarı tok kalsan bile eğer nabzında Türk kanının aktığını hissediyorsan inan bana bu dert olmaz...Ben 3 sene sonra askere gidicem ve inan bana ne olursa olsun vatan borcumu sonuna kadar ödüycem...Ödüycem ki bu vatanı üç kuruş için satabilecek insanları amaç edip ülkeyi dağıtmaya çalışan ibneler kendini becermek zorunda kalsın...Çok acı abi hemde çok...İnsanın yediği lokmalar boğazında kalır be abi geceleri nasıl rahat uyursun???Bu dünyada rahat yaşadın diyelim öbür tarafta nasıl hesabını verirsin...Yok abi biz sonuna kadar Türküz isteyen gitsin ama ben ve benim düşüncemde olan kişiler bitene kadar bu bayrak dalgalanır.... Kusura bakma ben bu konuda çok doluyum...Sen değilsin sonuçta bunu yapan arkadaşın,benim laflarımda arkadaşına ama seninde anlatım tarzından bu olaya çok üzülmediğin belli hatta sanki bi yolunu bulsam bende yaparım der gibi yazmışsın sana yakışmazdı abi sen bizim metehan abimizsin bu tür olaylara sempatiyle bakman değil sonuna kadar karşısında durman gerekir...Neyse ben duramıycam şimdi gene doldurcam 1 sayfayı...Benim düiüncelerim bunlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forrap, len noldu savaşmı var varsa alalım süperpozeyi gelelim abudik bilgisayarcı seni
    valla recep abi arada gir be tamam çok işin var biliyorum ama özledik seni salon ne olmuştur be neyse bak işine
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BBRR, bazı savaşlar bombayla tüfekle olmuyo işte abi ancak yaşayan gören biliyo kirli oyunları...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seneler önce hiç unutmuyoru Uğur Dündar bir ermeni türk vatandaşının evine konuk olur amerikada adam 80 küsur yaşında ilk olarak ingilizce soruyor uğur dündar ve adam çok temiz bir türkçeyle türkçe bildiğini söylüyor uğur dündara bu evde hiç ingilizce konuşulmaz evladım nerede yaşadığım önemli değil evimde sadece türkçe konuşulur diyor evinde zeki müren plakları var onları dinletiyor ben arada rodosa gider gelirim orda yaşayan türkler var hep türkçe konuşurlar.adam doğma büyüme rodoslu ama türkçe konuşur türk yemekleri pişer evde hoş yunanlılarla yemeklerimiz çok benzer biribirine türk olmak için müslüman olmak şart deil
    bu ülkede yaşayan ve ab yi arkasına alıpta türklüğe ve türklere söğen şerefsizler bu saatten sora bu ülke vatandaşları sana inanırmı sana saygı duyarmı yazar çizer bide bunlar ya elinde ne delil var trt geçen sene bu ermeni olayları sırasında yaşayan insanları bulup röportaj yapmıştı canlı şahitler var ben kıbrısta okudum türkeli katliamı bundan 30 sene önce rumlar tarafından yapıldı ama şu an ab deler iki yüzlü şerefsiz ab hani soykırım kıbrıslı türkleri çoluk çocuk katledip toplu mezarlara gömen rumlara niye hesap sormuyosunuz
    ab iki yüzlü vede şerefsizdir onlara güvenipülkeyi satmaya çalışanlar hem şerefsiz hemde haindir vede tarihe aynen o şekilde geçerler
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bbrr abi ve canıp forrapım bana söz hakkı doğuyor yine...siyasi polemiklere girmek istemiyorum...söylemek istediğim şudurki yaşadığımız çağ matan millet sakarya çağı değil...batı poposu yalamaktan bahsetmiyorum...sadece şunu demek istiyorum...ilim bilim medeniyete doğru koşalım...gerisi hikaye abiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    açtıgım topic'ecevap yazan bütün arkadaslarıma sonsuz teşekkurler.hepınızı Tekirdağa beklıyorum misafırım olarak bir gelmeyın tek tek bulur canınıza okumazsam ne olayım haa bu arada ne bu yaa ben ne yazdım siz yine nerelere gittiniz vatan millet sakarya ne oluyoruz sizi okuyanda bu adam milleti savaşamı çagırıyor sanacak mete-han hep senin başının altından çıkıyor bunlar dur sen ben sana bunun hesabını sorarım nasılsa işlerım hele bı bıtsın göreceksın sen inşallah salonu açınca en az 18 saat salonda olacağım mecburen o zamanda bıkacaksınız benden merak etmeyın tekrar görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    shadow-vt, Ya ben siteye yeni üye oldugumda sen vardın buralarda bişeyler yazar dururdun forumlar. Yine yazacakmısın yine ben faydalanacammı ozaman hade come artık.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    shadow abi valla ağır tahrik var...öpüyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han, demişki
    biraz batıya açılalım arkadaşlar...çanakkale yapalım edirne yapalım...kapıkuleye kadar gidelim anasını satayım...
    aç başlığı koçum arkandayım.Evet çANAKKALE ÇIKARMASI

nOT:Abi tekrar hoşgeldin.Çanakkaleye gelirsek uğrarız yanına

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Costantine, hele bir uğramadan geçin..!! nasılsa dönüş yolunuz yine tekirdağdan geçecek eğer adım başı ceza yazdırmazsam namerdim hepinize bütün motorlu trafik polisleri,bölge trafik, şehir içi trafik polisleri sağolsunlar dostlarım valla siz düşünün artık görüşmek dileğiyle Allaha emanet olun arada yine yazarım inşallah fırsat buldukça( sabah 7akşam8 inşaattayım yorgunluktan canım cıkıyor yoksa sizlerden kovsanızda ayrı durmam bilirsınız)
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Motosikleti
    abi bence inşaat tadilat falan hikaye...
    sen bizlerden sıkıldın galiba...

olur böyle dönemler...hani menopoz...andropoz gibi birşey...

bizi sevsen böyle birden kopmazdın...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Vay Recep abim nasılsın beni hatırlarsın umarım dombili mct li
    nasılsın babacım görüşmeyeli iyisindir inş sancar ın başına gelenleri duydunmu görünce şok oldum ben ya... neyse görüşürüz inş ALLAH KOLAYLIK VERSIN
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    arkadaşlar recep ağabey balkanların en büyük gymnasıum tesisini açıyormuş...yakında aramıza dönecekmiş...vücut geliştirme...step aerobik...vs bütün aktiviteler yapılabilecekmiş....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler