Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yer misin? yemez misin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    vala ac olursam heryemegi yerim tadı iyi olsun yeter
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Allahu teal kimseyi açlıkla sınav etmesin. Askerde (şırnak dağlarında) bir keresinde kumanyamız bittiydi. Helikopter yolda çocuklar az dayanın dediler. Tabi kumanya yok biz otlara talim. Bildiğim ne kadar ot varsa yedim. Bazen de şener şen gibi bööööö dedim.Bir baktım helikopter geldi ve rahat kuş bakışı 2 km ötemize güvenli bir dağa kumanyaları indirdi. Ulen dedim zaten açız kuvvetmi kaldı bizde Sırtımızda 25 kg sırt çantası mühimmat silah. İnanırmısınız o açlıkla susuzlukla nasıl tırmandım o dağı hala şaşırıyorum. O gün den bu yana kolay kolay bayat ekmek varken taze ekmek yemedim. İnsan aç kalınca tok olmanın kıymetini biliyor. ben tezkere aldım kurtuldum belki ama ordaki rütbeli komutanlarıma Allah güç kuvvet versin. Aldıkları parayı kuruşuna kadar hak ediyorlar. Vatan size minnettar. Ayriyeten askerde bile aç kaldığım halde bile bamya yemedim. Onun haricinde taş getirseler taşı bile yerim.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler