Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5 Temmuz 2008 Sınava girecekler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Eveet..Cumartesi günü sınava girecek olanlar sorularını,karıştırdıkları konuları burada sorsunlar.Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    Cumartesi günü Bağcılar Gaziosmanpaşa İ.Ö.O 'unda sınava gireceğim.Burada girecek olan abilerim,ablalarım,kardeşlerimle tanışmak isterim.Benim sınavdan 100 almak gibi bir amacım var,nedeni ise kursa verdiğim paranın geri ödenmesi 250ytl azmı yahu.Kendime o parayla mont alırım Neyse bu başlığın cumartesiye kadar yolu var.Cuma akşamı sabahlarız burada herkese iyi çalışmalar.

Sınava giren yokmu acep kimseden ses çıkmıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125R
    ben giricem, Isparta ....

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    B sınıfı için girecem. ilk yardımdan muafım

Motosikleti
    CBR 125R
    MEB'in sitesine baktım. geçmiş yıllarda çıkan sorulara da. 35 tane soru var. 20 si çıkıyor

Benim ilk ehliyetim olduğu için hepsinede girecem 120 soru.100 almam şart kafam çok karışık .İnternette her çözdüğümde 120 sorudan hep 2-3 yanlış çıkıyor ama ben tam puan almalıyım.Yarın sabah sınava zinde girmem için tavsiyeleri olan var mı?

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı Paradoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Yarın sabah sınava zinde girmem için tavsiyeleri olan var mı?
    sabah namazına kalk. saat en geç 5:20 de namazını kıl artık yatma. bunun ilacı bu, başka ilacı yok. bizzat tecrübe ettim.
    Sabah güneşin ilk doğuşunda mutlaka uyanık olmalıdır, eğer uykuda geçirirseniz, akşama kadar esneye esneye dolaşırsınız veya halsizlik ve bitkinlik yakanızı bırakmaz. Yüce ALLAH ın mucizesidir.

Valla daha hiç namaz kılmadım,yani bilmiyorum,ama 5:20 de kalkabilmeye çalışacağım.ALLAH yardımcımız olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler