Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polar Hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI

Boyle bir yazi geldi bugun maille bana. Artik polarda tehlikeye girdi Ozellikle sali pazarinda falan dikkat etmek gerekir, yani ordan almamak

Amerikan sağlık örgütü ve avrupa sağlık örgütü TÜRKİYEDE imal edilen polar kumaşların ve bundan yapılan ürünlerin satışını
    yasakladı. Bunu bir kota olarak görmeyin lütfen berkley üniversitesi ve californiya üniversitelerinin yaptıkları araştırmada
    sadece türkiyede üretilen polar kumaşlarda kullanılan ve ağırlıklı olarak bursada üretilen polar kumaşların ve bunlardan yapılan
    her türlü giyeceğin kesin olarak kansere yol açtığını ispatlıyarak satışını ve
    kullanılmasını yasakladı.

dünya textil birliği web sitesindede yayınlanan haber türkiyede sırf satışın durmaması ve ekonomiye zarar gelmemesi adına üstü
    örtüldü ve yayınlanmadı.

sadece türkiyede ucuz olduğu için polar boyalarda kullanılan bir tür boyanın kanserejon olduğunun kanıtlandığı ve çin de dahil hiç
    bir ülkede bu boyanın kullanılmadığı yazılan makalde türk textilin başarısından (!)
    bunların avrupada satışının durması ile iç piyasaya sürüleceğinden sıcak ve güzel bir kış geçireceğimizden söz ediliyor (!!)

sanayicimiz üzülmesin biz ne çernobiller görmüş ülkenin çocuklarıyız

bize polar ne yaparkiii..

NOT: raporda çıplak ten üzerine değil aynı ortamda solumamın bile kanseri
    tetikleyen neden olarak gösterildiği bunun içinde özellikle bebek lere ve
    battaniyede polar kullanılmamsına dikkat çekiyor.

TÜRK TEXTİLİ GENE BAŞARDI

" ihraç fazlası bir doluuuuuu polarımız olcaka bu kış"

lütfen bunu tanıdıklarınza iletin
    yazın güneşten ...
    kışın polardan.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    banada bu mesajın aynısı geldi
    yalnız böle mailler güvenmemiz için bir neden varmı, belkide delinin biri yazdı,
    şimdi bende "ekmek yemeyin bu seneki unlara kimyasal maddeler karışmış" gibi yazıp atsam maili bi sürü kişinin kafası karışır, bu maili atan kendi gerçek adını soyadını ve adresi ile telefonunu altına yazabilcek cesarete sahip mi? biz millet olarak çok çabuk inanıoruz bu tip şeylere, ben daha öncede bu tip mailler aldım, acaba dorumu diye araştırdığımda biçoğu kofti çıktı, şimdi bu maili atan kişi bize gerekli yerlerin linlklerini neden vermemiş,
    baron985 arkadaşım kusra bakma ama neden böle haberlerin gerçekmi deilmi bilmeden hemen alıp yayınlıorsunuz anlamıorum sonra biçok insanın kafası karışıor, ben böle haberlerin doruluuna inanmadan kendi kafama göre yayınlama taraftarı deilim, gerçekde olabilir ama kimbilebilir ki, asıl böle şeyleri sağlık bakanlıına yazın tepkinizi gösterin, yoksa herkes kafasına göre bişey yazarsa dünya cehenneme döner...

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    bomba haber gibi geldi bana birnin kafası polar üreticilerine bozuk sanki..
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

bende boyle bir mail aldim dedim. bu kesin dogru bisi demedim. belki ilginen olabilir diye

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    "lütfen bunu tanıdıklarınza iletin " birde bu yazıyı anlamıorum, en basit haber yayma şekli, bu yazıyı yazınca mail %100 doru mu oluor ya da bu haberi yaymak mı zorundayız? , bu maili bende aldıımda şaşırdım ama kimden geldii belli olmayan maillere asla güvenmiorum, umarım yalan haberdir çünkü bunu böle maillerle deilde devletin konuya el atması ile haberdar olmalıyız yoksa işimiz iş olur :

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    baron985, eminim sen iyi niyetle böle birşeyi yayınlamşsın ama bilinçli olmamış,

mesajında "Boyle bir yazi geldi bugun maille bana. Artik polarda tehlikeye girdi Ozellikle sali pazarinda falan dikkat etmek gerekir, yani ordan almamak " bunu yazınca zaten olaya kanaat getirmişsin, o yüzden extradan sana bişey yazmak durumunda kaldım kusra bakma tekrar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler