Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Aşk neden hep acı verir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peh aşkmı o da ne oda kim . Bana cok kişi kızacak belki burda ama ben öyle şeylere inanmıyorum Bu zmn kadar kımseyı ne sevdım nede sevdim Zatan bu göbekli junior yakısıklı pandayıda kımse sevmez M-inn Abim bunlar boş şeyler Boşver kafana takma ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peh aşkmı o da ne oda kim . Bana cok kişi kızacak belki burda ama ben öyle şeylere inanmıyorum Bu zmn kadar kımseyı ne sevdım nede sevdim Zatan bu göbekli junior yakısıklı pandayıda kımse sevmez M-inn Abim bunlar boş şeyler Boşver kafana takma ))

dünya nimetlerinden faydalanmayan bir arkadasımız aşk mutluluktur...paylaştıkça çoğalır sewgi...

bu iş göbeğede bakmaz .. kim ne derse desin aşk dile bakar...

yoksa bu bücürle kimse çıkmazdı ( benle...)

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unutma avrupadan kızlar sırf o gobek için geliyor

o turk kası turk gobek değil
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Abi size başımdan geçen kısa bi olayı anlataym henüs daha 4 e gidiom okul deiştirdm ilk günden snfn en güzel kızına yazılmaya bşldm sewdim sewdim ama sölemedm ne zamana kdar mı ortaokul bitene kdar sonra okul bitti baktım o kdar sewdim elime ne geçti hç bişi onun için ne şanslar tepmştm ama dedm yerim aşkını ya aşk meşk palavra pich ol haytını yaşa hesabı 1-2 ay geçti hemen bi kıs ayarldm sonra bitane daha sonra bida 4 kız ondan sonra aradan yıllar geçti ama ben hala aşık olamıorm şimdi acı veren bu
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben şöyle şair yüregımle anlatmak isterım bıraz
    belkıde benı bu yaraya sebep olan bu acıdır
    hanı şairder genclıgım dızlerımın ustune cöktu bır ahh gıbı
    sadece sen ve denız kıyıda sessız sessız yurumek okadar kötudurkı
    gözlerın bırını arar avcunda ucan bır kelebek belkı aşk
    kirlenmemiş duygular besler her ruzgar estıkce bır ahhh degişin yada oflayarak egersın kafanı öne acı cekmek gıbı degıldır aşk sevmek yada sevılmek gıbı degıldır bır tutkudur tıbkı bırakılmayan bır kadeh bardagı gıbı

neyse actırmıyan benım eskı sayfalarımı
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    baba aşk acısı cekioorm ya ouff motor alıcam ufak sorunlar var umarım sorunlar ortadan kalkarda bu aşkta mtlu sonla biter
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    aşk ne ola ki ?
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    aşk motordur aşk benzin bittiinde 99 kiloluk aşkını elinle iktire iktire ya benzinciye yada eve götürmektr

kişi nasıl yaşamak isterse öyle yaşar çok kafa yormamak lazım daha önemli şeyler var hayatta bir gün elbet daha iyisini bulur insan baki olan dostluk

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    aşk dediğin bir yalan imiş genç ömrümü çalan imiş
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Abiciğim sizler yanliş yapiyorsunuz Değer Verdikleri Kadar Değer Alir insanlar benden sizde öyle yapin üzülmezsiniz kimse vazgecilmeziniz olmasin
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    bir bayan olarak konuya katılmak istedim arkadaşlar siz erkek olupta bayan arkadaşlarınızdan darbe aldığınız için böyle diyorsunuz bu hem cinslerimi savunmak anlamında değil ben birisini 3 yıl sevdim çıktık birkaç insanla çıktım bunların haricinde peşimden koşan erkek çok olmuştur ama bundan hiçbir zaman istifade etmedim kullanmadım onları güzelce kalbini kırmadan istemediğimi izah etmeye çalıştım anladı anlamadılar vs.senin bu çektiğin acının fazlasını ben bir bayan olarak çektim hemde hayatımda ilk çıktığım değildi ama ilk sevdiğimdi o görüntüsüyle davranışlarıyla hareketleriyle herşeyiyle her geçen ben onu çözdükçe bir taraftanda aşık olmuştum farketmeden gün geldi bir hiç bir basit bi söz uğruna terketti bir kere ağzından ayrıldık lafı çıktıya geri dönüş yapmadı 1 yıl boyunca bana haksızlık ettiğini kendi canınında yandığını bile bile 1 yıl bana hemde kendine acı çektirdi onun yüzünden tedavi gördüm hastalandım bunları niye bana yaşatsaydıki ben kaç kere özürdilesemde affetmedi ben onu ne aldattım nede başka bişey ha ne oldu sonuç derseniz ben tam 1 yıl sonunda onu çoktan kalbime gömmüş tatilimin keyfini çıkarırken çünkü herşey karşılıklı ben acı çekerken oda tatilini yapıyodu samimi olduğumuz ortak arkadaşlar cayır cayır aramaya başladılar beni ee ne?seninki seni soruyoda kaç gündür aramayan adam arıyoda falan filan ee derdi neymiş belli tekrar barışmak istiyo ben ilk başta redettim ha sonrada baktımki bu benim hep beklediğim bi fırsattı kabul ettim çünkü canımı boşa yakmıştı intikamımı almalıydım başladık yeniden çıkmaya bendeki değişiklikleri arkadaş ortamını yaşam tarzını görünce o kadar kıskandıki ben adamımı bilmezmiyim nefesi bile zor alıyodu ha ondan sonra başka kimseyle çıkmadım çünkü güvenim kalmamıştı en sevdiğimden darbe alınca...canını yakıyodum ilk başlarda evet başarıyodum ama sonradan değmez dedim ve içimde biriktirdiklerimihiç ummadığı bir anda yüzüne teker teker çarptım bana bilmeden neler çektirdiğini canımı nasılda yaktığını o anda öyle anladıki yerin dibine girdi girdi çıktı mahvettim onu eridi bitti intikamımı almadım benimkini o yaktı onunkinide allah yaksın dedim havale ettim şimdi kuzu gibi çünkü biliyo benim neler yapabileceğimi yusufları çoğaldı anlıyacağınız şunu unutmayınki en çok değeri verdiğiniz zaman kaybediyosunuz ama onların hiçbiri boşa gitmiyo sonra ne oluyo sizin gibi seven peşinde koşmayanı görünce yanlız kalıyo kürkçü dükkanına geri geliyo bu seferde kozlar sizde tekrar sizi terk edecekmiş gibi görünsede asla inanmayın blörf yapıyo altta ezilmicekya gururundan kuyruğu dik tutmaya çalışıyo o kuyruklarda fısss diye iniveriyo umarım acın çabuk geçer ben atlattıysam eğer ki allah o doktorumdanda razı olsun herles atlatır..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Aman arkadaşlar kör kütük aşık olupta motor kullanmayın tehlikeli oluyor kendimden biliyorum
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    emin abi karin bolgende garip bi agri gibi bisey hissediyomusun
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    way aslanlar way. bensiz aşk konuşuyosunuz ha! cengiz kurdoğlu dinleme adamım aşk adamı salaklaştırır. nasılda zonklar o gayette sıradan biri olan maşuka duyulan ızdırabın yarası. sonsuza kadar sürecek sanırsında, bir bakmışsın bahar gelmiş, ilk aşkın, son aşkın, ömrünün sebebi şiir gözlün karşında, eskisi bi yanılsamaymış, yine salaklaşırsın, taaki beraber salaklaşanı bulana kadar. ha bu ızdırabı çekmeyeni adamdan saymayız camiada, bu böyle biline.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    aşk...
    ünlü düşünürün dediği gibi
    yaram yarimdir... yarim yaramdır..............

[B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    olsa tükan senin babam varolsun
    ne erkekte ne kızda sorun akılda
    aklı olan aşık olmaz bi kere ama aşık olanın aklı da zaten gitmiştir
    gonul işlerine akılsır ermıyo valla
    ama sorun sen de değil yüklemde
    yani aşk elma şekeri gibi yiyorsun yiyorsun en tatlı yerini elinde kazığı kalıyo yap ne yapacaksan bence değer zannediliyo ama kimse için aslaa değmez

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşk ne ola ki ?
    AŞK

Bayanlar için;
    .

=====================================

Erkekler İçin;

.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    murat abi yine konuya damgayi vurdun helal olsun
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    aşk beni şuan mutlu ediyo

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)