Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: burcunuz nedir?

Katılımcı sayısı
81. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • koç

8 9.88%
  • boğa

5 6.17%
  • ikizler

5 6.17%
  • yengeç

8 9.88%
  • aslan

8 9.88%
  • başak

5 6.17%
  • terazi

7 8.64%
  • akrep

7 8.64%
  • yay

5 6.17%
  • oğlak

6 7.41%
  • kova

6 7.41%
  • balık

11 13.58%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

burçlarınız

Motovento
    REKLAM ALANI

ikizler,
    güzel ve karışık bir burç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kova 25 kere kova

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Ben şanzıman burcuyunm

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    ayıptır söylemesi boğa burcuyum.

ama arkadaşlar kişilik sizin burcunuz değil daha çok doğum saatinizle alakalı birşeydir.Motosiklet gibi heyecan içeren sporları da mars etkiler.Doğum haritalarınızda mars ın kuvvetli olması gerekir. Merak edenlere ve doğum saatlerini bilenlere kendileri hakkında gelecek ya da geçmişle ilgili birşeyler söyleyebilirim.Bu da benim kıyağım olsun motorcu arkadaşlarıma
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    henüz yok
    Ben yengeç burcuyum eyvahhh ben iflah olmam ,anaç ,sulugöz evcimen

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    yengecim bende ! Romantizmin ve Sempatikliiğin burcu !
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    sagittarius

yaya yaya gidiyorum

Motosikleti
    -

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ama arkadaşlar kişilik sizin burcunuz değil daha çok doğum saatinizle alakalı birşeydir.Motosiklet gibi heyecan içeren sporları da mars etkiler.Doğum haritalarınızda mars ın kuvvetli olması gerekir. Merak edenlere ve doğum saatlerini bilenlere kendileri hakkında gelecek ya da geçmişle ilgili birşeyler söyleyebilirim.Bu da benim kıyağım olsun motorcu arkadaşlarıma
    ben merak ettim 27 şubat 1972 gece 01:30

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen doğuştan bir endurocusun, doğa seni çağırır hep. Uysal ve uyumlusun. Üç vakte kadar dağlardasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen doğuştan bir endurocusun, doğa seni çağırır hep. Uysal ve uyumlusun. Üç vakte kadar dağlardasın.
    doğru dedin endurocu yolda gerek geç kalmadan çıkayım yola

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben merak ediyorum... ama sen yoksun ki ortalarda... başak burcuyum.. 31.08.1974 de 08:30 da doğmuşum... ama çok pis başağım yani... nerdeyse tüm özellikleri yapışmış bana.. başak kadını...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    kova burcuyum bende ama inanmıyorum böyle şeylere bazen çok saçma geliyor bazende resmen beni anlatıyormuş gibi nasıl bişey anlamadım
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    YAY
    Kainatın bir burcu olsa kesin yay olurdu.Sanatkar ,vefakar ,doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu uğruma ölecek olsalar dahi tanımam ben .Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez , senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir . Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen .Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin .
    valla ben yazmadım . Aha link http://www.burclar.us/Burclara_Ovguler/

Bu burcun insanları sıcak doğallıkları ve iyimserlikleriyle tanınırlar. Heyecanlıdırlar, hareketsiz duramazlar. Yaptıkları hatalardan ders almasını bilirler. Özgürlüklerine düşkündürler. Kurallara ve geleneklere karşı gelirler, kalıpçılıktan hoşlanmazlar. Pratik insanlardır. Ütopik olmayan eylemler yaparlar.

Fiziksel ya da duygusal özgürlükleri ellerinden alınırsa altüst olurlar. Adildirler. Başkalarını da savunur ve onları incitmekten çekinirler. Sportmendirler. Entelektüel çalışmalar yerine arkeolojik doğayla iç içe olan kültürel çalışmalardan hoşlanırlar. Özellikle binicilik sporu onlar için tutkudur. Tipik bir Yay'in çocuksu bir yani vardir. O, yasamin ciddiligini kabul etmek istemezAsla yalan söylemeyi beceremez. Atilgan ya da çekingen olsun, bu cömert idealist, hayat boyu neseli ve umutludur.

Bilgi depolamayı severler. Yabancı insanları tanımak ve dillerini konuşmak çekici gelir. Bilinmeyeni keşfetmeye bayılırlar. Çabuk öfkelenen insanlar olmalarına karşın kötülük düşünmezler. Alışkanlıklarından kolayca vazgeçerler. Çoğu zaman gergin ve huzursuzdurlar. Gereksiz zamanlarda çok açık ve direkt konuşurlar.Yerinde duramayan insanlardir. Hareketsiz durmaktan nefret ederler.Yay burcu insaninin içinde hiç bir kötülük yoktur. Onu yargilarken hasin olmayin. Iyi niyetlidir. Kendisine sempati duyulmasina ihtiyaci yoktur. Ondaki essiz anlayis, zeki ve atesli davranislar, genellikle Yay'i basarili insanlar arasina sokar. Yay'larin en belirgin özelligi dobra olmasdir. Otoriteye karsidir. Birden sinirlenir ve öfkesi saman alevi gibi geçer. Ona göre gerçek gerçektir. Yay'in aklindan, kalbinden geçen hersey hemen hemen aninda dudaklarina dökülür.
    Dili dururken bile kafasi çalisir.

Başkalarını bu yüzden incitebilirler. Bazen yapamayacakları şeyler için söz verirler. Hileli işlere yatkındırlar. Huzursuzluklarını kontrol edemedikleri zaman çevrelerini de huzursuz ederler. Yay erkeği neşeli ve şakacıdır. Aşkta ideali işitir. Onun için her zaman yedekte bir kadın vardır. Gerçek peşinde koşar ve çok meraklıdır.

Yay kadını sevgilisini geniş bir kesimden seçer. Erkeğin her özelliği onu çekebilir. Aşk ilişkilerinde yumuşak geçişler yaptığı için, eski sevgilileriyle dost kalır. Yay kadını çılgın ve neşeli adamlardan hoşlanır. Onları anlamak zordur, hele kontrol etmek imkansızdır.

Yay kadını açık sözlüdür ve bazen açık saçık sorularıyla, tüylerinizi diken diken edebilir. Başlarına buyrukturlar, aile bağlarına garip bir uzaklıkları vardır. Yay kızlarının çoğu arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştırır. Sanat Yay kızlarını cezbeder. Meslek onlar için her şeyden önce gelir.

Hayata iyimser bakan, asaletli, herkesi dost bilen, arkadaş canlısı, sıcak kanlı ve samimi kimselerdir. Olduğu gibi görünür. Çabuk inanır. Merttir, kimseyi incitmek, haksızlık yapmak istemezler. Herkesten de bunları beklerler. Hareketli, neşeli ve espirilidirler. Ortama çabuk uyabilirler. Duruma göre espiriler yapabilirler. Beğenmedikleri şeylere bıyık altından gülercesine alaya alırlar.

Genelde her sözlerinde, acıtmayan ama dokunduran espiriler vardır. Kırılsa da darılmaz; ama hıncım sözleri ile iğneleyerek alır.

Çift karakterli ve değişken yapılı bu burç insanlarının iki yönü vardır. Birincisi, duygulu, içine dönük, kolay etki alan, çekingen olan yönü: ikincisi de cesur, ateşli, tedbirsiz, gururuna dokunulursa sözünü esirgemeyen yönü. Bunlardan biri ağırlıklı olabilir veya iki yönde yerine göre ortaya çıkar.

Neşeli, canlı unutulmayacak anılarınız olsun istiyorsanız Yay insanı ile seyahat edin. Seyahat arkadaşlıkları da problemsizdir.

Çok üzülse de, yıkılsa da, haksızlığa da uğrasa gene iyimserlik ve affedicilik yönü filizlenecek bir aralık bulur. Neticede suçu kendine yükler, herkesi hoş görür, haklı bulur.
    Beklemeye, bekletilmeye tahammülleri yoktur. Bir şey olacaksa hemen olmalıdır. Hareketleri çok çeviktir. Yerinden bir ok gibi fırlar. Aklına geleni hemen uygulamak ister. Ama dereyi görmeden paçayı sıvadığı için sık sık sükûtu hayale uğrar. Pişmanlığı en çok yaşayanlardandır. Bir de abartma huyları vardır. Bire beş katarak anlatır. Bir zayıf noktaları da kendilerini çok fazla önemsemeleridir.

http://www.astroloji.biz/burclarin-o...yay-burcu.html

İnsanların çaresiz, zavallı, muhtaç durumda kalmaları onu çok etkiler. Acıma ve yardım etme duyguları güçlüdür. Kendileri ile ilgili iyi olsun kötü olsun hiçbir sorunlarını saklamayı beceremezler. Hemen sevdiği, güvendiği birine açılmalıdırlar. Bu yüzden gizli saklı bir şeyleri yoktur.

Yay anne babalar aydın yeniliklere açık olduklarından çocuklarının ilgilerini başarılı bir şekilde yönlendirirler. Bu burçta doğan çocuklar mutlu ve güler yüzlü olurlar. Arkadaş canlısı, paylaşmayı seven çocuklardır
    .

Grubu: Ateş, pozitif
    Uğurlu günü: Perşembe
    Uğurlu sayısı: 3, 12, 582, 943, 2334
    Uğurlu taşı: Turkuaz, Opal, Ametis, Mavi Kalsedon
    Uğurlu renkleri: Mor, Menekşe moru ve koyu mavi
    Uğurlu kokuları: Nergis, Menekşe, Zambak
    Uğurlu çiçekleri: Leylak, Salkım, Mor menekşe
    Uğurlu müzik: Pop
    Belirgin özelliği: Aktiflik
    Negatif yönü: Alaycılık
    İsteği: Ünlü olmak
    Anlaştığı burçlar: Koç, Aslan
    Anlaşamadığı burçlar: İkizler, Başak, Balık
    Kariyerine yardımcı olacak burç: Başak
    Duygusal açıdan destekçi burç: Balık
    Maddi açıdan en yardımcı burç: Oğlak
    Evlilik için uygun burç: İkizler

buyrun size mükemmel insan tabiri .

YAY BURCU ARKADAŞLAR KENDİLERİYLE GURUR DUYMALILAR

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Koç burcuyum. Bütün özelliklerini taşıyorum.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @murti06

Tam olarak merak ettiğiniz şeyleri söylerseniz ne zaman ne tür şeyler yaşayacaksanız söylerim.

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben merak ediyorum... ama sen yoksun ki ortalarda... başak burcuyum.. 31.08.1974 de 08:30 da doğmuşum... ama çok pis başağım yani... nerdeyse tüm özellikleri yapışmış bana.. başak kadını...
    @delipoyraz

Tam olarak merak ettiğiniz şeyleri söylerseniz ne zaman ne tür şeyler yaşayacaksanız söylerim.

Özelden yazarsanız daha iyi olur heralde.Çünkü bu bir fal değil

Doğum yerlerinizi de bildirmeniz gerekiyor söylemeyi unutmuşum
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende akrep burcuyum cok gzl bi burç cok seviorm kendisini :D

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu bir burç olayı çıkardın. millet kendini övmeye başladı..

bu kadar mı kendini beğenmiş insanlarız anlamadım ki

zaten öyle derler.. insan kendini beğenmezse çatlarmış

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tartı

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    bende balık burcuyum bakalım forumda en çok hangi burç var
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler