Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arsa elden gidiyor yaw

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    oncelikle iyi aksamlar....

bizim eskisehirin satilmis koyunde 467 metre kare arsamiz vardi (bu arsa toplam 36 donum) benim elime bugun bir mahkeme kagidi geldi ve ordan anladigim kadari ile arsami satiyolar :S benim haberim ve iznim olmadan bu arsami mahkeme karari ile satabilirler mi nasil satarlar?

gelen mahkeme kagidinin basligi su sekildeydi::

ESKISEHIR 2.SULK HUKUK MAHKEMESI,IZALELI SUYUU SATIS MEMURLUGUNDAN GAYRIMENKUL ACIK ARTTIRMA ILANI

benim simdi ne yapmam lazim eger aranizda avukat bir arkadas varsa yada konu hakkinda bilgisi olan yardimlarinizi bekliyorum tskler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı honda.cbr.125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle iyi aksamlar....

bizim eskisehirin satilmis koyunde 467 metre kare arsamiz vardi (bu arsa toplam 36 donum) benim elime bugun bir mahkeme kagidi geldi ve ordan anladigim kadari ile arsami satiyolar :S benim haberim ve iznim olmadan bu arsami mahkeme karari ile satabilirler mi nasil satarlar?

gelen mahkeme kagidinin basligi su sekildeydi::

ESKISEHIR 2.SULK HUKUK MAHKEMESI,IZALELI SUYUU SATIS MEMURLUGUNDAN GAYRIMENKUL ACIK ARTTIRMA ILANI

benim simdi ne yapmam lazim eger aranizda avukat bir arkadas varsa yada konu hakkinda bilgisi olan yardimlarinizi bekliyorum tskler
    artık yapabileceğin satışa girip arsanın tamamını almak dışında bir şey kalmamış gibi görünüyor. Yinde forumda felan vakit kaybetmeden bir avukata git. Daha önceden sana ne şekilde tebligat yapılmış bunlarda belki usulsüzlük felan görüp kararı belki bozdurabilir ancak arsanın tamamını alacak gücün yoksa eğer eninde sonunda IZALELI SUYUU kararı ile arsanın tamamı satılır ve sen açık arttırmada kaça satıldıysa payına düşen parayı alırsın. Yapabileceğin fazla bir şey yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler