Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İtiraf Ediyorum Şeysi

Motovento
    REKLAM ALANI
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı sanalex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bizde motorda yok itirafta alınca döktürürüm artık itirafları

İtiraf yapmak için motora gerek yok ki sanalex kardeşim, ayrıca burası konu dışı dökül dökülebildiğin kadar. Sen bize bakma, burayı da motorize yapmışız iyice
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyide ne itiraf edim ki yapcak itiraff yook AŞKIM'dan başka, hepsi bildik şeyler: kopya çekmek,(üstüme tanımam kimseyi valla)bisikletle birine çarpmıştım(ayrıca en iyi bildiğim şey bisiklete binmek iki tekerler arasında) ağaçlara dalmak çok zevkli oluyodu tabii eskiden (bi kere düşmüştüm bunuda sölim)

ne gaza geldim bea

Motosikleti
    cbf 600sa
    ... ağaçlara dalmak çok zevkli oluyodu tabii eskiden (bi kere düşmüştüm bunuda sölim): ...
    O nasıl oluyor be yaf.. Ağaçlara nasıl dalınır ki, eğer iyi bir primatsan ancak tırmanılır diye bilirim ben

Yoksa pisikletle mi dalıyodun ağaçlara da

yoookk dostum ağaçlara dalmak derken meyve ağaçlarından bahsediyorum
    tırmanmak biraz tarzanlığa kaçıyo

biz tırmanıcı değil yiyiciyiz abii yiyici

Motosikleti
    cbf 600sa
    yoookk dostum ağaçlara dalmak derken meyve ağaçlarından bahsediyorum
    tırmanmak biraz tarzanlığa kaçıyo

biz tırmanıcı değil yiyiciyiz abii yiyici
    Allah iyiliğini versin. Güldürdün beni akşam akşam. Çok yaşa emi

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ters yonde gidiyorum, kaldirima cikiyorum, bazen-musaitse isik sardan kirmiziya gecerken basip gidiyorum, kirmizidan yesile gecerken de bazen biraz erkenden cikiyorum, motorunu bagirta bagirta gidenlere kil oluyorum. bazilari park ederken bile debriyaji sıkıp gazi kokluyo kesik kesik, ne gerek var ki. amma showmen var a!!.....
    trafikte "iyi bari kullnabiliyorsun" diyen taksi soforlerine "iyi bari sen de bunu kullanabiliyosun" diyip basip gidiyorum

A, iki kez iki farkli tasit soforunu gecip onlara hareket cektim:D Ama bi sorun neden die Bilerek onume kirdilar. Kirmizi eldivenlerimle de pek şık oldu ama yau:D:D

Bu kadar simdilik
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    Peugeot Satelis 250cc
    2.5 senedir tek bir allahın kulu çevirip sormamıştı motor üstündeyken, ne zaman arabayla gitsem gecede iki defa kontrolden geçtiğim halde, ehliyetimi aldım vee ilk olarak gidip bi polisin yanına baaaak ehliyetimi aldım dedim, adam güldü güle güle kazasız belasız kullan dedi :D saol dedim, o gün bugüdür öyle kullanıyorum. Ama ahala arabayla çevriliyorum, motorla geç diyorlar.

Ha bugün ayrıca olivium a girerken güvenlikteki eski elemanlardan biri yeni çalışmaya bşaladığını tahmin ettiğim güvenlikçiye, olm bagajını niye kontorl etmiyorsun diyip sırıttı, bende tam geçerken durdum açtım scooterımın bagajını :D aaa bunun bagajı bile varmış dedi, eski olanın yüzündeki ifade görülmeye değerdi, birde aynı yerin otoparkında araçların çıkması için yapılan kapının orada kenar kısmını biraz fazla açmışlar, ne zaman girsem çıkıştan oradaki boşluktan giriyorum, ne zaman kapatacaklar orayı bilmiyorum, sabırla bekliyorum doğrusu.
    Oynarken büyüyen kedi yanacak, Aydınlatırken küçülen mum yanacaktı.
    Küçülen yaka-yaka aydınlatacak, Büyüyen yana yana anlayacaktı...
    Peugeot Satelis 250cc - 34 UA 6124

Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ........
    Bu kadar simdilik
    Dahası da mı var yahu

Bekliyom merakla

Hayatımda ilk defa motor kullandım bu kadarıda olurmu diyeceksiniz ne cesaret falan ilk olduğu için 26 mayıs daki direksiyon sınavında ilk motorumu kullandım ve 90 ile geçtim , nasıl oldu derseniz sınavdaki motor scooter dı ama olsun ben onuda hiç kullanmamıştım tek tecrübe bisikletteki denge ve sürüş tekniği valla taktım kaskı, numaradan kalkmadan önce yan aynaları falan ayarladım bir iki hafif gazla beraber yavaş yavaş kalktım

biraz tırstım aslında motor ile bisikletin arasında çok fark var herşey denge ile bitmiyor, sanki her an arkadan yandan çarpıcaklarmış gibi bir his oldu (taciz deniyodu heralde) bir de kaskı takınca at gözlüğü gibi oldu araba gibi değilki göz ucuyla aynaya bakasın robocop gibi kafa aynaya bakarken dönüyo zaten pek bişey de göremedim arkadan kaska alışmam lazım zaten kasksız motora hayatta binmem.

sınavdan önce kapışanlarda oldu 2 tane SS 600RR ikiside kendi motorları ile sınava girdiler

unutmadan vitesli makina olsaydı sınavdan çakmıştım nasip işte scooter geldi yırttık sınavdan.. eğitim şart tabi motorumu alıyımda sık sık dolşcam aralarda yollarda inşaallah öğretecek arkadaşıda buldum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler