Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şanlı Türk Bayraklarımızı Asalım Heryere

Motovento
    REKLAM ALANI
    LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Sevgili Motorcu Arkadaşlar,

Ülkenin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğu şu günlerde ne olduğu belli olmayan bir avuç terorist yanlısı insanların yapmış olduğu çirkin gösterileri şiddetle kınıyorum.
    Bu sebeble dayanışma ve birlik içinde olduğumuzu bayraklarımızı heryere asarak gösterelim diyorum. Bu aralar bayrağa saygı Toprak bütünlüğü için şöyle bütün motor camiası bayraklı bir geçiş düzenlesek ne güzel olurdu..

"Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez"
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

LaCiVerTSaRi sana katılıyorum bir beşiktaşlı olarak haydi arkadaşlar zaten milli çata var herkes bayraklarını assın ve teroristler bu şanlı türk bayrağının altında ezilsin kahrolsun teroristler

Canımız ülkemiz üzerinde oyunlar oynama niyetindekiler yine bazı geri zekalı şerefsizleri kışkırtmaya başladı

İnşaallah herkes aklını başına alır ülkesinin güvenliğine ve huzuruna sahip çıkar

Bu kritik dönemeçte bence herkes sakin olmalı tahriklere kapılmamalı, akıllı olmalı

Şunu unutmamak gerekirki bu ülkede gelişen hiçbir şey TESADÜF DEĞİLDİR

Allah bu milleti ve ülkeyi korusun

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum gerçekten güzel bi düşünce bence yapılması lazım bi avuç o.çoc.ğu seninde dediğin gibi kendini bi bok zannetmesin diye bunlar lazım...Ben hemen en büyüğünden bi bayrak alıp evin balkonuna asıyorum...Zaten hep büyük bi şirketim olsa yada hilton gibi (izmir hilton hemen hemen heryerden görünür gibi) bi binaya sahip olsam koca bi bayrak yaptırır ve çatısına asarım asarım ki herkez görsün ve düşünsün mısraları unutmasın ''sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak...'' diye...

Ben bu olaya şöyle bakıyorum arkadaşlar.. Vatan millet deyince hepimiz önde gidiyoruz ama icraat yok... İzmirdeki hilton mesela... belki o bayrakla 3-5 müşteri kazanır ama 5-10 müşteri kaybeder.. bunun gibi yerler politik olmak zorundadır.. Ha sen bişey yapmak ve ses getirmek istiyosan bambaşka bir mekan bir mecra bulmak zorundasın.. Tabi ki ben de senin kadar hatta daha fazla milliyetciyim, ama ekmek paramı zora atamam... Bişeyler yapmak istiyorsam ne etli, ne sütlü... Bilmem anlatabildim mi?? Geçenlerde bi topicte yazmıştım.. Eğer bi dava uğruna savaş veriyorsan uzun ve kalın bir demir alıp bir ucunu kızdıracak ve soğuk tarafını ayrımcıların .çına sokacaksın.. Neden mi soğuk tarafı ? sıcak tarafından çekip çıkaramasın diye...

Alıntı okulyolu adlı üyeden alıntı
    Ben bu olaya şöyle bakıyorum arkadaşlar.. Vatan millet deyince hepimiz önde gidiyoruz ama icraat yok... İzmirdeki hilton mesela... belki o bayrakla 3-5 müşteri kazanır ama 5-10 müşteri kaybeder.. bunun gibi yerler politik olmak zorundadır.. Ha sen bişey yapmak ve ses getirmek istiyosan bambaşka bir mekan bir mecra bulmak zorundasın.. Tabi ki ben de senin kadar hatta daha fazla milliyetciyim, ama ekmek paramı zora atamam... Bişeyler yapmak istiyorsam ne etli, ne sütlü... Bilmem anlatabildim mi?? Geçenlerde bi topicte yazmıştım.. Eğer bi dava uğruna savaş veriyorsan uzun ve kalın bir demir alıp bir ucunu kızdıracak ve soğuk tarafını ayrımcıların .çına sokacaksın.. Neden mi soğuk tarafı ? sıcak tarafından çekip çıkaramasın diye...
    okul yoluna yakışır bir laf kutluyorum seni ama sende türk bayrağı aski anlasınlar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    size biraz komplo teosrisi yapayım
    - iki günden beri bu olayları düşünüyorum sizce normalmi iki öğrenci yürüdüğünde karşısında 3000-5000 polis bulur aynı şey memurlar içinde geçerlidir ama adamlar planlı proğramlı toplanıyor niyet belli konunun hassasiyeti ortada toplanacakları yerler belli ama ortada allah rızası için tek polis yok adamlar belediye otobüsünü durdurup yakıyor tepki yok polis yok karakolu ateşe veriyolar içierden tek savunma yok
    yaşım müsait 12 eylül öncesini hatırladım ansızın etkiye tepki yarın 10000 ler aleyhte toplanacak çatışmalar olacak oysa 2000 polisle bu iş çözülürdü dün ama özellikle müdahelede bulunulmadı şimdi milletin galayana gelmesi bekleniyor karşı tepki bekleniyor AB pazarlıklarının yapıldığı rsetleşmelerin olduğu bu dönemde özelliklemi kaos yaratılıyor sorusu akla geliyor avrupada dikkat kesilmiş bizi seyrediyor tam zamanı müdahele meşru hale gelecek ve müdahele edecekler avrupa ayağa kalkıcak hesaplar neye varacak hep birlikte görecez
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Batmanda PKK yanlısı yapılan eylemleri izlerken içim acıdı. "Nasıl olurda bu topraklarda ekmek yiyin ve bu toprakların evladı olan Türk gençliği geçerde Türk askerinin kanını acımadan döken PKK adına eylen düzenleyebilir" dedim içimden ve bizim polisimizde PKK yandaşı vatan haini o kadar insana sadece göz yaşartıçı bomba atarak karşılık verdi. Memurumuz, öğrencimiz hakkını aradığı zaman joplarla silahlarla karşılık ceren çevik kuvvetimiz Batmandaki eylemler sırasında neredeydi? PKK yandaşı olan ve onlar için eylem yapan insanlara soruyorum ; sizler Türk değil misiniz? Üzerinde özgür bir şekilde yaşadığınız toprakları sizlere Atamız ve cesur Türk askerleri hediye etmedi mi? Adına eylemler yapıp sloganlar attığınız PKK hiç mi ailenizden insanların canını almadı?

Biz Türküz Türk kalacağız her ne ve kim bunu değiştirmeye çalışırsa karşısında yine bir Türk bulacaktır. Kanımızın son damlasına kadar bu vatanı Türk tutmak için biz ilkokulda and içmeye başladık ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    beyler ben motoruma bile astım BAYRAĞIMIZI hiç çıkarmayacağım :salute: bütün motorcu arkadaşlarımada tavsiye ediyorum
    yolda giderken Bayrak dalgalandıkça diğer sürücülerinde daha çok dikkatini çekiyor motorum ayrıca

Elbette ki, tankıyla, topuyla, askeriyle gelen, üstelik milletimizin en güç, zor anlarında, en namüsait şartlarında gelen düşmanlarına karşı kazanmış olduğu bu büyük zafer, Yüce Allah’ın izniyle, bundan sonra da bu vatanın bölünmez bütünlüğünü kimsenin ortadan kaldıramayacağının de en büyük kanıtıdır....
    Binyıldan beri etle tırnak gibi içiçe yaşamış, kardeşlik içinde olmuş, derin akrabalıklar, hısımlıklar kurmuş ve tekleşmiş bir milletin fertlerini birbirlerine karşı sorun olarak adlandırmak son derece vahim bir yanlıştır.
    Adeta bir çiçek bahçesi gibi, her renkten, her kokudan büyük bir ahenk ve güzellik içinde bezenmiş bu ülkeyi ve insanlarımızı hiç kimsenin ve hiçbir gücün birbirinden ayırmasına asla müsaade ve müsahama gösteremeyiz...
    Sınırötesi askeri harekat dahil bölücü terörle mücadele hiçbir taviz verilmeden kesintisiz sürdürülmelidir. Bu konuda gösterilecek bir tereddüt ve zaaf, Türkiye’yi çok daha ağır badirelerle yüz yüze bırakacaktır..
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

alptoker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur. Hep böyle olmuştur tarihe bakarsanız, şeyh saitler, menemenler vs. Sonları belli bunlarında maşa gibi kullanılıp atılacaklar.
    In the long-run we are all dead
    CBR 125R Kırmızı/Siyah

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler ben göruntulerigördukce deliriyorum.AB AB diye diye bizleri bu hala getirdiler.polisimizin askerimizin elini kolunu bagladılar.en sonunda halk bunun ustesinden gelecek bu seferde olaylar daha cok karıscak..pkk nında istedigi bu oyuna getirmek.mazlumu oynayıp galip gelmek..bayragımıza bile adamlar taş atıyor..bayraga bu hareketi yapanı ben cekip vursam kesin ömür boyu hapis verirler..yunanlılar kurtulus savasında izmirden cekildikten sonra bir askerimiz yunan bayragını herkesin gelip gectigi merdivelere sermiş.bunu gören ATATÜRK askere kızıp anında bayragı kaldırtmıs ve demişki:bayrak bir ulusun varı,yogu,namusu,serefidir.kimse kimsenin namusuna göz dikemez.düsmanımız bile olsa..ATAM bu ülkenin havasından,suyundan yarlanıpta bize ihanet eden bu serefsizlere nederdi acaba???suan birlik zamanı..unutmadan BOZÜYÜKLÜ KARDESLERİMİN ellerine saglık..

konu sapmasın arkadaşlar bayrak asın motorunuza,evinize,iş yerinize hadi çabuk...

motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Arkadaşlar bu olaylarının sebebi ap açık ortada halkı galeyana getirmek isteyen birileri varve kargaşa ortamı yaratılıyor.. Tam herşey yoluna girmeye başlamışken bu tahrikler hedefli ve bilinçlidir. Benim bu topiği açmamdaki sebeb bu bölücü terör ögrütü için gösteri yapan zavallı beyni yıkanmış, kişilikleri unutturulmuş kişilere uyup onların istediklerini yani galeyana gelmemiz içindir.... Bu vatan üzerinde en son ocak tütene kadar bu bayrak göklerde dalgalanacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın... Bizler soğuk kanlılığımızı koruyarak tepkimizi uygar insanlar gibi ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK atamızın gösterdiği şekilde ortaya koymalıyız.. Huzur ortamını korumamız lazım.. Geç kalmadan Şanlı Bayraklarımızı her yere asalım işe motora eve...

" Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez "
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    lacivertsarı, okadar güzel konuştunki daha ben ne söliyim

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    inanın bana deli oluyorum televizyona baktıkça ve polis eli kolu bekliyor o otobüsler yanıyor yakıp yıkıyorlar hadi onuda geçtim kimse yokmu orda bu şerefsiz adilere cevap verecek karşı çıkıcak herkez möl möl bakmakla yetiniyor
    İstanbul ki feth edilmesi yıllarca konuşulan destan olan uğrunda nice kanlar dökülen 4 bir yandan saldırsalarda etden duvar olup vermediğimiz anlı şanlı İstanbul, ama gel görki şimdi elini kolunu sallıyarak bölmek isteyen yakan yıkanlara teslim olmuş bir halde
    ERASER WİLL COME BACK

YoL_GezeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 cc skygo
    Arkadaşlar çok güzel yazmışsınız hepinizin dediğine katılıyorum ama bir kaç şey söyleyeceğim. Geçenlerde kadıköyde gaziyorum. ilen bilir haydarpaşanın yanında bir otopark var. Otoparkın arkasında musalla taşları var 3 tane orada bayraklar asılı. Direkteki bayraklar kirlenmiş çok eski. Ama en önemlisi normalde bayraklar direğin tepesinde durur bir tane bayrak vardı direğin dibine doğru ben elimle elleyebiliyordum. Bayrak yırtık partık adam bağlamış elinle direğe telefonla fotoğraflarını çektim. o sırada otoparktaki görevliler benim bauyrağın fotoğraflarını çektiğimi gördü. Sonraki gün gittiğimizde o bayrak yerinde yoktu. İlla böylebirşeyler mi yapmak lazım belki orada ben o fotoyu çekmeseydim o bayrak kimbilir kaç gün orada asılı kalacaktı....

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Nasıl bir gençlik bu!!! Stadlarda karşı takımın taraftarını protesto için kan dökerler! Kendi milletinin insanını sırf karnı aç baklava çaldı diye hapse atarlar. Namus belasına kardeş kardeşi vurur. Misket için sokakalarda çocuklar ölür! Para için Türk Türke düşman olur! Nasıl TÜRKSÜNÜZDE siz vatan elden giderken susup oturup bakıyorsunuz!!! Yazık değil mi size bu güne kadar verilmiş emeklere, yazık değil mi sizler yatağınızda rahat uyuyun diye dökülmüş o kadar kana, yazık değil mi daha gençliğinin baharında o kadar emek vererek büyüttükleri evlatlarını vatan uğruna kaybeden ve "bir evladım daha olsa vatana feda olsun, vatan sağolsun" diyen o kadar anaya babaya!!! Yazık değil mi "Çanakkale geçilmez" diyen şehitlere ve şehit ailelerine! Çanakkale değil VATAN geçiliyor gençler. Bırakın gece kluplerinde ceket yakmayı, bırakın kızların peşinden koşmayı, inin artık babanızın arabasından ve vatanınıza sahip olun! Bu vatan sizleri barındırır ama başka Türkiye ve başla "VATANIM" diyebileceğiniz bir yer daha YOK !!!
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Yok artik
    İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMMİŞTİR...

ve üzülerekte olsa bunu söylemek zorundayım... hepimizin içinde birazcıkta olsa bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı var bu hasarın ucu bize dokunmadıkca (allah göstermesin bir yakınımız yada sevdigimiz bir insan bu uğurda ölmedikçe) oylece mal mal bakarız ve müdahele etmesi gereken kurumları bekleriz amaaann bize ne canım polisi var askeri var onlar baksin ama unutulmaması gereken bir sey var....

Ne demiş ulu önderimiz M.K. ATATÜRK

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen Türk İstiklalini Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur.Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahili ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyetini müdafaa mecburiyetine düşersen vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve delalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı!

İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    Rakı içenler öldüde, su içenler ölmedimi?

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Arkadaşlar gaza gelmeyin..Şerefsizlerin istediği bu.
    Sorun olaylar neden birdenbire başladı..
    başladığı gibi biter yeterki biz oyuna gelmeyelim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler