Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Baba Beni Kocaya Gönder...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa

Milli Eğitim Müdürü'den şaşırtan cevap: "Okuyamıyorsanız kocaya gidin"
    Nursel ŞENGEZER
    Elazığ'ın Karakoçan İlçesi’ne 4 kilometre uzaktaki Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) yurdunda barınan 28 kız öğrenci, ilçedeki liseye gidebilmek için her gün bu mesafeyi yürüdüklerini belirterek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden servis talep etti. Yazılı başvurularına resmi yanıt verilmediğini söyleyen öğrenciler, okulu bırakmak durumunda kalacaklarını söyledi.
    Karakoçan'a bağlı köylerden liseyi okumak için YİBO yurdunda barınan 28 kız öğrenci, yazılı servis taleplerine cevap alamayınca İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasef Kaya ile yüz yüze görüştü. Kız öğrenciler, her gün 4 kilometre yürüdüklerini ve yemek sorunu yaşadıklarını, bu sorunlarının çözümü için servis konulmasını istedi. Öğrenciler bu görüşmede İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasef Kaya'nın kendilerine “Liseyi okumak zorunda değilsiniz. Paranız varsa okursunuz. Okuyamıyorsanız, gidin evlenin'' dediğini öne sürüldü.
    İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasef Kaya, iddiaların doğru olmadığını savunarak, YİBO’da barınan kız öğrencilerin ikinci dönem ilçe merkezinde barınmaları için çalışma başlattıklarını söyledi.

Milliyet Web Sitesinden Alıntıdır...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    kansız
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    daha öncede kız yurtlarıyla alakalı bu tip haberler çıktı.

bir çoğununda düzmece haber olduğu bir kaç gün içinde anlaşıldı.

hemen yargısız infaz yapmayalım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede kız yurtlarıyla alakalı bu tip haberler çıktı.

bir çoğununda düzmece haber olduğu bir kaç gün içinde anlaşıldı.

hemen yargısız infaz yapmayalım
    düzmece haber ülkemizde sık sık olmakta fakat söz konusu 28 tane kız öğrenci olunca düzmece olması ihtimali hiç gelmedi aklıma
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Harembus uygulaması vardı O uygulamayı bunlarada yapsınlar..

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    söz konusu gaztenin Allah bir dediğine bile şüphe ile bakarımm ( tövbe tövbeee )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söz konusu gaztenin Allah bir dediğine bile şüphe ile bakarımm ( tövbe tövbeee )
    de get lan ateş olmayan yerden duman çıkmaz hem sana kalsa sen kendinden başkasına zaten inanmazsın çünkü sen herkesi kendin gibi sanıyosun da ondan.

not...zaman gazetesi falan olsa inanırdın demi gakooooo
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Katılıyorum çok yalan yanlış haberler yapabiliyolar sırf rant uğruna
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    de get lan ateş olmayan yerden duman çıkmaz hem sana kalsa sen kendinden başkasına zaten inanmazsın çünkü sen herkesi kendin gibi sanıyosun da ondan.

not...zaman gazetesi falan olsa inanırdın demi gakooooo
    23 yaşındayım bi kere bile zaman gazetesi okumadım bilgine kanka olayı yanlış yerlere götürüp tartışma çıkarma ,yani senin yazdığını görüp başkaları tartışma çıkarır o bakımdann söylüyorum
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu müdür değişmeyecekti
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    23 yaşındayım bi kere bile zaman gazetesi okumadım bilgine kanka olayı yanlış yerlere götürüp tartışma çıkarma ,yani senin yazdığını görüp başkaları tartışma çıkarır o bakımdann söylüyorum
    bırak kankooo ne tartışması ben sadece sana muhalefet oluyorum oda samimiyetten zaten bende biliyorum ilk okuldan beri bişey okumadıgını ama şu bir gercek ki piyasada asparagas diye nitelendirdigimiz haber cok ama yine söylüyorum ateş olmayan yerden de duman cıkmaz
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Müdür demiş midir? dememe ihtimali de var.
    Kızlar okumak istiyorlarmış ama 4 km uzaktaki okula gitmek için servis istiyorlar.
    Belkide müdür 4 km uzaklıktaki okula servis isteyen kızları azarladı. bu kadar kısa mesafede servis olur mu diye. Bir çoğumuz öğrenciliğimizde bu mesafeyi yürüyerek gidip geldik. sonuçta 4 km. uzmanlar bile 3 km ye kadar mesafelerde yürümeyi öneriyor.
    sonuçta istedikleri servis bir maliyet. bazen belli sınırlar konulabiliyor.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    4km fazla uzak bir mesafe degil ama ögrencilerede böyle cevap verilmez("Okuyamıyorsanız kocaya gidin" ). Bir müdür herşeyden önce düzgün bir üslup ile konuşmasını bilmeli.

Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür demiş midir? dememe ihtimali de var.
    Kızlar okumak istiyorlarmış ama 4 km uzaktaki okula gitmek için servis istiyorlar.
    Belkide müdür 4 km uzaklıktaki okula servis isteyen kızları azarladı. bu kadar kısa mesafede servis olur mu diye. Bir çoğumuz öğrenciliğimizde bu mesafeyi yürüyerek gidip geldik. sonuçta 4 km. uzmanlar bile 3 km ye kadar mesafelerde yürümeyi öneriyor.
    sonuçta istedikleri servis bir maliyet. bazen belli sınırlar konulabiliyor.
    arkadaş problem yürümek veya değil kış sezonu öğrenciler için çok sakat oluyo hem elazığda hava durumları nasıl acaba ben ben trakyadatım ama motor yerinden kıpırdamıyo toprak buz tutmuş lastikler buz gidon buz kıpırdamıyo yerinden bu souklarda deil 4 km 400metre yürüyemezler erkek olsa belki. erkekler dirençlidir dayanıklıdır, bayanlar öle deilnarin oluyolar hem bu okul müdürleri felan harbi kıl oluyorum alayına hoca kelimesine kıl oluyorum bikere ama yukarda allah var kimseye minnet etmedim. bu öğrencilerede yardım gerekli bu soğuklarda 4 km az deil işkence gibi gelir insana...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Yahu allah aşkına arkadaşlar.. 4 km az mesafe mi?..
    Servis 4 km ye kıs mesafe ben gitmem mi diyo??
    Belki 4 deil 2 km de olabilir ama yokuş olur bilmem ne olur sabah akşam o yol yürünür mü?
    Her gün erkenden kalkıp yürüycek yorgun kafayla ders dinliycek sonra aynı yolu bi daha yürüycek.. Hem de hergün..
    4 km yi ben hala bi seferde yürüyemem.. Bazen yürümeye niyetlenirim tansiyonum düşer yolun ortasında bayılırım.. Kim koruyacak beni böyle bi durumda.. Herkesin bünyesi yürümeye müsait mi?? Birazda çok yönlü düşünün lütfen.. Her insan 4 km yürüyebilir gibi bi durum yok, olmamalı..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki 4 deil 2 km de olabilir ama yokuş olur bilmem ne olur sabah akşam o yol yürünür mü?
    Her gün erkenden kalkıp yürüycek yorgun kafayla ders dinliycek sonra aynı yolu bi daha yürüycek.. Hem de hergün..
    4 km yi ben hala bi seferde yürüyemem.. Bazen yürümeye niyetlenirim tansiyonum düşer yolun ortasında bayılırım.. Kim koruyacak beni böyle bi durumda.. Herkesin bünyesi yürümeye müsait mi?? Birazda çok yönlü düşünün lütfen.. Her insan 4 km yürüyebilir gibi bi durum yok, olmamalı..
    Ve dikkat ederseniz söz konusu yer Elazığ...Soğuk,şiddetli kış
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw pınar sende 2 dakikada öldürdün kendini 4 km gayrettepe taksim arası anca vardır

Yürünebilir ama hergün gidip gelmek yorar insanı..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw pınar sende 2 dakikada öldürdün kendini 4 km gayrettepe taksim arası anca vardır

Yürünebilir ama hergün gidip gelmek yorar insanı..
    Az bi mesafe mi yürümek için ????
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    İnsan saatte 5 km yol alır.Ama kış günü eksi derecelerde 4km büyük yol.

gazete de bir an önce servis konulsun diye haber yapmıştır.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    kendi kız çocuğuda 4.km yol gidiyormu acaba kocaya git muhabeti yapıyor tüvbe tüvbe azı olan konuşuyorrrrrrrrrrrrrr.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler