Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Knight online karakter satıyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    okulyolu, Ama söyledim Bu Magnum diye. Oyun içinde Online Game Masterlar var harbiden Hile felan yok.

Ayrıca bu oyun saatlerinizi degil ayları ve yılları Kapsıyor.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Bir kaç resim.

Buda büyücü karakter

\'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    bendede 38lik bi rougger var alan varsa 20 milyona satarım olcay abi sen hala mısın Bu oyuna baslamamıs olanların baslamasını istemem gercekten cok kotu bagımlılık yapıyor,ben 1 ay oynadım baktım olcak gibi deil bıraktım ama benim bos vaktim cok canımda sıkılıyor diyosanız hiç durmayın.Oyunu anlamasıda kolay zaten 2 gun sonra kurdu olursunuz
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

toxit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben de 30dan fazla çar var hepsi 20 ve üstü mage var 38 simdi onu kasıyom.bayyyaaaa zevkli oyun bağımlılık yaptı bende.3 aydır falan oynuyom
    DİKKAT YOK EDER

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    oh oh
    masallah masallah
    genclere bakin piril piril.
    herseyleri var bu yasta. çarlar-marlar, logarlar-mogarlar...hemde kasilabiliyo...
    maasallah maasallah.

ilimde fende bu yüzden süperiz... bilegimizi büken yok...
    benim gibi dinozor'lara bakmayin siz devam edin. biz dinozorlar anlamayiz bu islerden.
    sizler genç dimaglar olarak, aylarinizi, hatta yillarinizi harcayin. herseye deger.
    unutmayin 29. yüzyil bizlerin yüzyili olacak...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    ilimde fende bu yüzden süperiz... bilegimizi büken yok...
    benim gibi dinozor'lara bakmayin siz devam edin. biz dinozorlar anlamayiz bu islerden.
    sizler genç dimaglar olarak, aylarinizi, hatta yillarinizi harcayin. herseye deger.
    unutmayin 29. yüzyil bizlerin yüzyili olacak...
    Tüm benliğimle katılıyorum. Hatta bırakın bunu, ben futbola - formula 1'e vb. şeylerede karşıyım. Bunlar hep insanları oyalamak için büyük güçler tarafından icat edilen emperyalist oyunlardır. Bakın futbolda başarılı olan ülkelere, çoğu tenekeden ülkeler. Neyse içimden geldş tartışmak için yazmadım...

Yaw bu arada Gurzan cığım yeme çocukları şimdi, Gültepe de Mavi Kapı yada Planet te hiç mi Street Fighter oynamadın
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    vallahi oynamadim, billahi oynamadim.
    evdeki bilgisayarimin da, dükkandakinin de iskambil fallarini bile sildim.
    aha da yemin.!!!

ama ortaokul zamanlarinda, bacadibine çikarken sagda bi atarici vardi.
    onu ziyadesiyle zengin etmistim.
    bütün haftalik harçligimi daha pazartesi gününden jetona yatirir, 4 gün esentepeye mezarliktan yürüyerek gidip gelirdim.

iste simdi anliyorsun neyin ne oldugunu...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    ama ortaokul zamanlarinda, bacadibine çikarken sagda bi atarici vardi.
    onu ziyadesiyle zengin etmistim

Bahsettiğin yer, benim dediğim Planet. Nasıl tahmin ettim ama
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    MİLLET BU OYUNUN DOWNLANDI 280 MB GOSTERIYOO BIDE BU OYUNLA ILGI BASLAYANLAR ICIN KARAKTER SECIMI NEDIR ANLATSANIZA
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

ii tamam oyundur neticede seversen oynarsın ok.ona bişey demiyorum bende koltuktan hiç kalkmadan 7 saat counter-strike oynadım.şimdide 1-2 saat oynuyorum açarsam. ama kardeşim bu knight o kadar hayal ürünü bi dünya ki ve oynayanlar o kadar gerçek sanıyolar ki. ya oyunda ki karekter giyicek diye elbise alıcak adam oyundaki parası yetmiyo buna,adam gidiyo benka hesabına gerçek para yatırıyo(evet evet YTL) havale yapıyo oyun parası alıyo. bu kadar saçma bişey olabilir mi ya? gerçek para vericem bana,oyunda bi yüzük vericekler. ben bunu bi kere meraktan oynadım,grafikleri berbat,ses müzik zaten yok yani oynarken bi vayyy beaa ne grafik ne hayal gücü diyeceğin bişeyde yok. sonuç olarak hiç bi pok yok oyunda. gerçek yaşamda kariyeri,saygınlığı olmayan insanların kendilerini tatmin etmeleri için oynadıkları ilkel bi oyun. ufak bir not:server yabancı olmasına karşın oynayanların en az %75 i türk. ve oyuncunun en az 4-5 saat oynadığını düşünürsek ne kadar çok boş zaman olduğunu anlayabiliriz sanırım

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gördüm,beğendim,yükledim oynadım da ama nasıl save yapılıyor bilmiyorum oyun da şimdi hata veriyor nedense giremiyorum

BrandonLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bendede Level 82 Paladin var DIABLOII den. 10 liraya veririm. meraklısına
    One Life. Live it.

KurtCobain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Trafikten Men
    Bende Ultima Online Döneminde Çok Oynardım RPG hatta Account'ı sattım yerinede bi tane Husky cinsi Köpek aldım şimdi 3 yaşında, iyiki zamanında bırakmışım diyorum şu oyunları yoksa kitlenir kalırdım ne işim olurdu nede arkadaş çevrem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler