Evet yine büyük bir incelikle hepinize son kez merhaba demek istiyorum. bütün iyi niyetimin suistimal edilmiş olduğunu görmek beni çok üzdü. oysa üyeliklerimin iptalini ben istemiştim. çünkü yeni aldığım kullanıcı adı ile olan muhabbet umduğum gibi olmamıştı. belki bu kullanıcı adı da forumdan uzaklaştırılacak. ama canınız sağ olsun. ben zaten forumdan uzaklaşacağım. hiçbirinize cevap vermeden. canınızın sağlığını isteyerek uzaklaşacağım. hayatımı yoluna koyabilirsem yeniden çok ama çok aktif bir şekilde aranıza katılıp, şehir dışı gezilerimi sizlerle paylaşacaktım. ama yok olmuyor, tutunmaya çalıştığım her dal kopuyor. mt dedim önem verdim, üyeliğimin iptalini isterken de bazı açıklamaların yapılmasını rica ettim ama misafir olarak baktım ki atılmak falan deniliyor. kırıldım, gücendim ama ben zaten kırgınım hayata, canınız sağolsun. bilen bilir eskişehir mt ile de bazı sebepler yüzünden yollarımı ayırmıştım. o zamanda sessizce çekip gitmeliydim. arkadaşlarımın, kardeşlerimin, abilerimin tepkilerini almadan sessizce çekip gitmeliydim. bundan önce de bu sefer de kiminiz şaşırdınız, kiminiz anlam veremediniz, kiminiz aman saçmalık dediniz, kiminiz üzüldünüz, kiminiz kendi bilir dediniz. beni tanıyan tanımayan herkes her bir olayda hemen yorum yaptı. neden? bu hayat bu kadar basit işte. ama hiçbiriniz benim hayatımı, neler yaşadığımı bilmediniz. kaç geceler uykusuz kaldım, kaç geceler korktum kim bilebilir? hiçkimse. neden? anlatılabilecek şeyler değil çünkü. biliyorum şimdi diyeceksiniz ki; bizene. bundan önce de bazen çok önemsendim, bazen hiç önemsenmedim. sizden ricam bundan sonra beni yolda görürseniz falan kesinlikle ama kesinlikle selam bile vermeyin. bunalım dolu hayatıma girmeyin. ben toparlandığımda (toparlanabilirsem eğer) zaten yine sizin peşinize düşerim. ama sanmayın ki motosikleti bırakırım. bırakmam. aslında yazmak istediğim o kadar çok şey var ki. ama sizleri daha fazla sıkmayacağım. belki aranızda izleyen vardır, bir dizide bir mektupta şöyle diyor ya, gerisini soracak olursanız İYİLİK GÜZELLİK. bunlar sizden yana olsun. kimbilir belki bir gün benden yana da olurlar. ben ne kadar isyan etsem de; bir kenarda mutlaka bir umudum vardır. sizin de bir kenarda bir umudunuz hep olsun. ben yine de her şeye rağmen mutluyum. hoşçakalın. (siyahlimuzin)