Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Terörle mücadele kahramanlarına destek...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    ermeni soykırım tasarısının kabul edilmemesi için bi hayırda siz diyin haydi türkiye.
    http://www.msnbc.msn.com/id/21253084/

Terörle mücadele kahramanlarına rekor bağış...

Milli Takım ve Habertürk Televizyonu işbirliği ile dün akşam başlayan "Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası", büyük destek görüyor.
    AA-Alınan bilgilere göre, şehit aileleri ve ve gazilere destek olmak için sivil toplum örgütleri, iş adamları, spor camiası, sanatçılar, sendikalar ve medya dünyasının yanı sıra yurt içi ve yurt dışından vatandaşların yaptıkları bağışlarla katıldığı kampanyada, ilk gecede rekor katılım ve rekor bağışa ulaşıldı. "Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası"na şu ana kadar 146 bin 780 kişinin katıldığı, toplanan bağış miktarının ise 24 milyon YTL'ye ulaştığı kaydedildi.
    Habertürk Televizyonunun canlı yayınında ilk bağışı, 1 milyon YTL ile Milli Takım yaptı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve TBMM Başkanı Köksal Toptan da, Habertürk'ün canlı yayınına bağlanıp kampanyaya desteklerini açıkladı.
    Orgeneral Büyükanıt'ın tavsiyesi doğrultusunda, tüm gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak olan kampanya bir hafta boyunca sürecek. Vatandaşlar, ilan edilen banka hesap numaraları ve
    "Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası"nın ilk gününde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası 5'er milyon YTL bağışta bulundu.
    Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in 2 milyon YTL, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu'nun 1,5 milyon YTL ile kampanyaya katıldı.
    Fenerbahçe Kulübü, yaptığı 1 milyon dolarlık bağışla bir kulüp adına yapılan en büyük bağışa imza atarken, Haluk Ulusoy başkanı olduğu Futbol Federasyonu adına 1 milyon YTL bağışla kampanyaya katıldı.
    Sanat dünyasından en büyük bağışı 250 bin YTL ile Cem Yılmaz yaparken, Seda Sayan 100 bin YTL bağışla kampanyaya katıldı. Yılmaz Erdoğan da BKM ile kampanyaya 100 bin YTL bağışta bulundu.
    Metin Akpınar'ın 24 bin dolar bağışta bulunduğu kampanyaya, Metin Şentürk ve Tamer Karadağlı da destekleri ve bağışlarıyla katıldılar.

SMS yoluyla kampanyaya katılabilecek.
    Kampanya kapsamında
    Turkcell ve Avea kullanıcıları DESTEK yazıp 5610'a mesaj göndererek,
    Vodafone kullanıcıları ise 5630'a mesaj göndererek 5 YTL bağışta bulunabilecek.

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

"Ben de varım" deyin..

16.10.2007 10:21

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ
    YTL Hesabı 343434 - 5001
    DOLAR Hesabı 343434 - 5002
    EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )
    YTL Hesabı 171 65 83
    Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )
    YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE
    YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK – GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ
    YTL Hesabı 165 806 86
    EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :
    0 212 599 82 86

destek@haberturk.com
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Terörle mücadelede şehit düşen evlatlarımızın geride kalan aileleri ve gazi olan evlatlarımıza yardım amacıyla bu kampanyaya destek olalım,duyarlı olalım.

Mehmetçik vakfına devredilecek bu yardımların yerini bulacağından hiç şüpheniz olmasın. Vakıf bağışçılarımızın bağışlarını bu evlatlarımıza ileten bir görev ediniyor. Er, onbaşı, çavuş olarak askerliğini yapan askerlerimizin şehit olması ya da gazi olması durumunda vakıf olarak yardım sağlayabiliyor. Ömür boyu maddi yardım, gazilerin çocuklarına üniversitede dahil eğitim
    yardımı gibi destekleri sağlayan bir vakıf. Devlet desteği yok. Mehmetçik Vakfı milletimizin destekleriyle ayakta kalan bir vakıftır. Bu noktada bağışların önemi
    çok büyük.

Ne mutlu Türküm diyene
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    cok anlamli ve dogru bisey !!!!
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    5 YTL daha kazandılar Yarın bidaha kazanıcaklar

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    helal valla şehitlerimiz için tam destek hep destek ....
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    La ne güzel bağış yapacaktım. Kontörlü hatlar için geçerli değilmiş,sadece faturalı hatlar için geçerliymiş... Sanki kafama taş düştü birden... Ama gelen mesajla biraz olsun kendimi avuttum..... Aralıksız destekçisiyim....
    Paylaşım için çok teşekkürler sato8 Bu tür konularını her zaman beklerim....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    honda dylan
    cok guzel bı programdı dun aksam ızledım.galıba bır hafta devam edecekmıs.ozellıkle ısadamlarımızın bagısları superdı.ısmını hatırlayamadım soyısmı kefelı ydı bı ıs adamımız butun sırketlerının cırosunun yuzde ucunu bagısladı.herkesten allah razı olsun.turk mılletı budur ıste.

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La ne güzel bağış yapacaktım. Kontörlü hatlar için geçerli değilmiş,sadece faturalı hatlar için geçerliymiş... Sanki kafama taş düştü birden... Ama gelen mesajla biraz olsun kendimi avuttum..... Aralıksız destekçisiyim....
    Paylaşım için çok teşekkürler sato8 Bu tür konularını her zaman beklerim....
    saol arkadaş. habertürk te yayınlanıyo. her gece var. izlerseniz daha fazla yardımcı olabilirsiniz banka hesapları felan veriliyo. ben faturalı hattımdan mesaj atıyorum sürekli. faturalı hattı olmayanlarda banka hesaplarına çok yüksek bi miktar olmamakla beraber bütçesinin yettiği kadar yatırırsa şehitlerimizin kanının yerde kalmamasına katkısı olycak. şimdi birlik olma zamanı. şlehitler ölmez vatan bölünmez.

biraz daha duyarlı olalım
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol arkadaş. habertürk te yayınlanıyo. her gece var. izlerseniz daha fazla yardımcı olabilirsiniz banka hesapları felan veriliyo. ben faturalı hattımdan mesaj atıyorum sürekli. faturalı hattı olmayanlarda banka hesaplarına çok yüksek bi miktar olmamakla beraber bütçesinin yettiği kadar yatırırsa şehitlerimizin kanının yerde kalmamasına katkısı olycak. şimdi birlik olma zamanı. şlehitler ölmez vatan bölünmez.

biraz daha duyarlı olalım
    İnşallah yardımlar ihityacı olalara sağ salim ulaşır...Allah hepsinden razı olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)