Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

gerçek avrupalı aslanların tarih hatırlatması gs:5 sion:1

Motovento
    REKLAM ALANI

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    yahu sen Galatasarylısın bu başlığı açıcak büyüklükte bir maç kazanmadınız diyorum...
    orda haklısın ama bende topiğe bi girdim fb nin muhteşem zaferi die bi başlık gorunce açtım maçta abartılacak bişey yoktu ve yendigi takım eski inter deildi ve bi suru eksigi vardı bu mu muhteşem dedim yani ve actm cunku gs super oynadı rakibi kim olursa olsun o gece yenerdi zaten skora degil ben takım ruhuna sevindim tura değil futbolcuların isteklerine yardımşlaşmasına vede 11 kişininde ii oynamasına sevindeim ..ama fb nin başarıya ac oldugunu goz ardı etmişim haklısın...

saygılar...

to be continued..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda haklısın ama bende topiğe bi girdim fb nin muhteşem zaferi die bi başlık gorunce açtım maçta abartılacak bişey yoktu ve yendigi takım eski inter deildi ve bi suru eksigi vardı bu mu muhteşem dedim yani ve actm cunku gs super oynadı rakibi kim olursa olsun o gece yenerdi zaten skora degil ben takım ruhuna sevindim tura değil futbolcuların isteklerine yardımşlaşmasına vede 11 kişininde ii oynamasına sevindeim ..ama fb nin başarıya ac oldugunu goz ardı etmişim haklısın...

saygılar...

to be continued..
    +1905
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    hasta galatasaraylıyım ama bu topice girmiom neden çünki okuduklarım karşısında kalp kırarım küfür ederim forumdan atılırım en iyiyisi ben girmiyeyim tutamıom kendini. töbe töebe
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    METE kanka adamı hasta len biz ne diyosak o
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    METE kanka adamı hasta len biz ne diyosak o
    ülen şebelek mahale takımını yeniyonuz bide name yapıyonuz...keserim şeyini he...akıllı ol...devat mamurusun diye bişey demiyom ...Devlete olan saygımızdan yani...yoksa aklını alırım senin...

İnter maçını izle futbol nedir öğren...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülen şebelek mahale takımını yeniyonuz bide name yapıyonuz...keserim şeyini he...akıllı ol...devat mamurusun diye bişey demiyom ...Devlete olan saygımızdan yani...yoksa aklını alırım senin...

İnter maçını izle futbol nedir öğren...
    Hala konuşuyonmu sen biz yıllar önce avrupada sampiyon olunca süper cup 'ı alıncada b.k atıyodunuz noldu evladım zorunamı gitti la tarihinizde varmı avrupada ilk maçlarda 2-0 3-0 yenilip sonrasında farklı galip gelmek hee bunu söyle bana başarıya pislik sürmek kolay ama nedense iccarata gelince bavullar dolusu para dökmenize rağmen 0'ı çekiyorsunuz bakalım bu sene nolcak

van,cannes 'e dönmesinde

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak gelip kaçıyon bidaha olursa affetmem...la bi misafirim olsan nolur...
    bi daha ki maça inş. abi.
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler