Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

BEN BUGUN ........... (Neler yasadıysanız ve içinizi dökmek istediğiniz şeyler...)

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızdırma, kırarım aynanı
    yok be kardeşim. takıl işte.
    Acaba tepkin ne olucak ya sinirlenirsen diye sandalyede resmen 3.5 attım tekrar geçmiş olsun böylelerine dikkat et Kıldiken abicm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    bu sabah kalktıgımda dun gece yedıgım kazıgın acısı bıraz gecmıs sınırlerım yatısmıstı..4 yıldır kardesım dedıgım adamlardan yedıgım 2. kazık oldu..efendım?? ewet bende aynı fıkırdeyım yeter artık..MT- eskisehır bundan sonra benım ıcın oylesıne bı grup..red kıt mısalı bende yanlızım bundan sonra..bınerım demırden atıma yol nereye ben oraya..sizin gibi arkadasıda bogalar kovalasın..

auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Karaburuna gittim. Güzel ve keyifli bir tur attık.
    Dönüşte, Hadımköyde 4 ayaklı biri direksiyonu önüme kırarak şerit değiştirdi. Frenlere asılarak zor durdum, (sağolasın ABS) o ise hiç istifini bozmadan devam etti. bir de el kol hareketi çekti kornalarıma.
    hem fena tırstım, hem de sinirim zıpladı.

6-7 Km takip ettim zibidiyi. yanına her yaklaştığımda kafa gösteriyor, hatunlarla aralarında gülüşüyorlardı.
    Beylikdüzü'ye yaklaştık, kırmızı ışık yandı ve yanına sokuldum.
    Aynayı göstererek, "bu camını sevdiğim" ne işe yarar biliyor musun? diye sordum. Abuk bişeyler zırvalayınca, yumruğu koyduğum gibi kırdım aynayı.

Arabadan indi, yanıma geldi, "Ne o? beni mi döveceksin?" dedim. baktı ki bizim kalıp yerinde, Aynayı gösterip "ne olacak şimdi? diye sordu. Ebesine sormasını söyledim.
    Sinirim tepemde, "gık" dese çökecem ümüğüne serserinin. son zamanlarda bu kadar küfürlü konuştuğumu hatırlamıyorum.
    tekrar arabaya bindi, plakamı aldı, "ben sana gösteririm" dedi
    Annesine göstermesini tavsiye edip, bastım gaza, uzadım. Yanındaki hatunlar nesi oluyorsa, rüsva oldu hepsine.

Mübarek günde bir dünya günaha soktu beni şeref fukarası.
    Böyle bir gün geçirdik, ve yine ölmedik işte.
    helal olsun abi.iyi yapmışsın.aklı sıra hatunlara hava yapıcak amele.ben olsam kesin kendimi tutamaz kaskı kaptığım gibi suratına asılırdım.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    4 gün önce yaşadığım olayı bayağı bir üstünkörü anlatmışım.

hayatımda ikinci kere motor üzerinde ölebileceğim aklıma gelmiş, ilk defa böyle bir tepki vermiştim.
    Olay esnasında, artçım seleden koptu ve sırtıma, boynuma çıktı.
    Düşmemek için kedi misali tırnaklarıyla yapıştı bedenime.
    Ben depoya ve göstergelere yapıştım. O halde nasıl düşmedik bilmiyorum.

şimdi şükrediyorumki, arabadan artis artis inen zibidi tırsıp, hareket falan yapmadı.
    o an, ona neler yapabileceğimi tasavvur edemiyorum.
    Kırık bir aynayla yırttı dallama.

Böyle insanlarla aynı trafiği paylaştığımızı bilmek, yıldırıyor günden güne...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Ben bugün kimsenin bilmediği bişey yaptım. Ama yazarsam herkes öğrenecek...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle insanlarla aynı trafiği paylaştığımızı bilmek, yıldırıyor günden güne...
    Al benden de o kadar be abi gun gectikce yılıyor insan pisi pisine bir kazada sakat kalacak diye.
    Ölümden korkmuyorum o takdiri ilahi ne zaman nerde gelecegi belli zaten.
    Ama sakat kalma ölümden beter Allah korusun hepimizi bu insan canının degerini anlamayan besyuzbabanın tek evlatlarından.....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ben bugun caddebostan'a gittm. basketbol oynamaya.. pehh... turnuva varmıs yau.. yarın bayanlar şut atma yarışması varmıs ama:D ona katilcam. yazdırdım adımı:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun sabah geç kalktım kayvaltımı yaptım. Dün arkidişlere söz verdiğim gibi akşamüstüye kadar pc basında orda burda zaman öldürdüm. akşamüstü sahile indik kızlar falan

Güzel birgün değildi. Ama Allah izin verirse yarın tatile gidiyorum yuppii oleeeyyy

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    ben bugün daha yeni kalktım

ben bugün bütün gün forumda çıplaklık ve ülkemiz hakkında yazılan yorumları düşünceleri okudum.
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugün daha yeni kalktım

ben bugün bütün gün forumda çıplaklık ve ülkemiz hakkında yazılan yorumları düşünceleri okudum.
    Sorma zaten ne geliyorsa basıımza o cıplaklık merakı yuzunden geliyor
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun caddebostan'a gittm. basketbol oynamaya.. pehh... turnuva varmıs yau.. yarın bayanlar şut atma yarışması varmıs ama:D ona katilcam. yazdırdım adımı:D
    ee sonuncumu oldun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee sonuncumu oldun
    kel alaka girdim valla... yoksa alıntını da gormicektim.. bak sen! beni bilen bilir olummm! caddebostan ekibine sor istersen şutlarım nasılmış

o gun gitmedim sut atma yarısmasına. bi arkadasımın morali cok bozuktu:(

ha bu sayfaya nie girmistim onu da yazam..

ben dun yıldız teknik uni'ye gittim gene basketbol oynamaya.. 2,5 saat orda birileri gelsin die bekledim.. cıncık gibi potalar var, kimse yok... ora bi de universte.. n'oluyo ya? nerde bu millet? heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey????
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

-----------guncel----------

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben bugün dışarda süper yağmur yağıyor valla bende oturdum pencere kenarına izliyorum mis gibi toprak kokusu geliyor.

Motosikleti
    yok ama olucak inşallah oda seneye
    bugün iğrenç bir gün sabah sabah moralim bozuldu hava karanlık içim sıkılıyor sabah bir arkadaşım işe gelirken beni aradı msnin açık bana msj gönderiyo birisi dedi bende daha işe gelmedim laptopumu açmadım bile dedim birisi senin şifreni kırmış bana msjlar atıyor dedi bende inanmadım yazıştıklarını söyledi oda inanmamış ama doğruydu ne yazıkki ş........ biri şifremi çalıp benim adıma benim özelimden msjlar atıyor çok moralim bozuk yıllardır kullandığım adresti ve kişilere saçma sapan şeyler atarsa diye korkuyorum şifreyi değiştirmiş giremiyorum adrese bütün yolları denedim eğer bunun yolunu bilen biri varsa bana özelden msj atabilirmi çünkü kimin yaptığını bilmiyorum ilk defa başıma geliyor çok canım sııkın lanet olsun ona

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Bugün kpss ye girdimistemeye istemeye.müthiş geçti.ama kesinlikle tercih yapmıcam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı contrary adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kpss ye girdimistemeye istemeye.müthiş geçti.ama kesinlikle tercih yapmıcam
    aaaa bende merak ediyodum okulların önü niye araba dolu aceba diye demek kpss varmıs.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    bende bugün hukuk fak. 2.sınıfa geçtim. yepyeni umutlarım var
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün hoşlandığım kızın yanındaki çocuğa daldım ama..çocuk kızın kuzeni çıktı yerin dibine girdim dolayısıyla
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

hmustak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Astra nJoy Sport (r6 tercih ederim)
    çok sevdiğim arabamı sattım. adam bindi ve gitti! çok koydu!
    mustak.org :pr:

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)