Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayvansever arkadaşlara duyurulur!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    16 Ağustos Perşembe günü giriş yapmış olduğumuz Sim Butik Otel'de yaşadığımız olayı faks ile kınayarak, fotolarını aşağıda görebileceğiniz köpekçiğe destek olmak isteyen duyarlı arkadaşlara ihtiyaç vardır.

Olay kısaca şöyle:
    Otelin sevimli bir av köpeği var ve uygunsuz koşullarda, sevgisiz, ilgisiz ve insanlardan uzak deniz kenarında, su kabı yosun tutmuş, kendi dışkısının içinde, sıcak altında (gölgede 35-37 derecede kıyıda yarım saat kalamadık) tutuluyor. Biz bu duruma şahit olup, otel sahibinin eşine durumu anlatıp, gerekli iyileştirmelerin yapılmasını talep ediyoruz. Bu talep dile getirilir iken kraldan çok kralcı bir otel çalışanı tarafından da sözle taciz ediliyoruz. Bu taciz nedeniyle tansiyon yükseliyor ve yönetimle iletişim olanakları ortadan kalkıyor. Otelde kalan bizlerle kalan kardeşimin İstanbul Barosu'nda ilgili komisyonda üye olması nedeniyle bu konunun mahkemeye intikal ettirileceği konusunda kendilerini uyarıyoruz ve bizimle dalga geçiliyor: Tacizde bulunan arkadaş "Ne var bunda? Benim de köpeğim var, bodrumda kilitli sürekli" diye bizimle dalga geçiyor. Ertesi gün barodan avukat arkadaş Otel'i arıyor, mahkeme süreci ile ilgili faks çekiyor. Medyadaki arkadaşlarımıza haber veriyor ve fotoları da gönderiyoruz. Onlar da konuyla ilgilendikleri konusunda telefon ve faks geçiyorlar. Biz de köpekçiğin durumunu takip için otelden özellikle ayrılmayıp, dayanıp 3 gece kalıyoruz. Son güne kadar köpekçiğin durumu ile ilgili herhangi bir iyileştirme yapılmadığı görünce ayrılır iken otelin sahibi bey ile konuşmak istiyoruz. İlk başta biraz ilgilenir gibi görünüp, ardından köpeğin şartlarının iyi durumda olduğunu söyleyip, sinirlenmeye ve otel önünde bize bağırmaya başlıyor. Tansiyon yükseliyor. Biz de hukuki süreçte görüşeceğimizi söyleyip, olay yerinden hızla ayrılıyoruz.

Olayı kişiselleştirmeyecek olgunluktayız. Tüm bu mücadele köpeğin şartlarının iyileştirilmesi, en azından birilerinin bunu takip ettiğinin ve bu konuda duyarlı insanların olduğunu göstermek içindir. Otelin mail adresi maalesef yok.
    Fotolarda göreceğiniz köpekçiğe destek olmak istiyorsanız lütfen aşağıda yeralan faks metnini imzalayıp 0 266 3272404 nolu faksa geçiniz.

"16-19 Ağustos tarihleri arasında Otel'inizde kalan arkadaşımızın (Köksal Atik) ve ailesinin Otel sahibi ve çalışanları tarafından maruz kaldığı davranışı kınar, fotoğraf ve anlatımı ile bizlere iletmiş olduğu köpeğinizin durumunun bir an önce düzeltelmesini rica ederim.
    Saygılarımla,"

Kontakt Bilgileri:
    Sim Butik Otel
    Tel: 0 266 3271103
    Fax: 0 266 3272404
    GSM: 0 542 3273946

Veni Vidi Vici

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Size karşı olan davranışlarının oldukça saygısızca ve köpeğe yapılan davranışın oldukça insan dışı olduğunu yukarıdaki yazınızdan anlıyorum...
    Ne yazık ki bazı insanlar hayvanlara sanki can değilmiş gibi davranıp kendilerini insandan farklı bir konuma düşürüyorlar. Umarım haklı şikayetiniz ses getirir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Yarın hemen telefon edeceğim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bu biraz sevgiyle olcak birşey demeki onların kalbinde sevgi kalmamış ben hayvanlara kötü davranan insanların sevgisiz kaba insanlardı onlar zaten ne yaparsan ya degişmezler ama ben de şimdi arıyorum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın hemen telefon edeceğim.
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu biraz sevgiyle olcak birşey demeki onların kalbinde sevgi kalmamış ben hayvanlara kötü davranan insanların sevgisiz kaba insanlardı onlar zaten ne yaparsan ya degişmezler ama ben de şimdi arıyorum
    Görkem:
    "Size karşı olan davranışlarının oldukça saygısızca ve köpeğe yapılan davranışın oldukça insan dışı olduğunu yukarıdaki yazınızdan anlıyorum...
    Ne yazık ki bazı insanlar hayvanlara sanki can değilmiş gibi davranıp kendilerini insandan farklı bir konuma düşürüyorlar. Umarım haklı şikayetiniz ses getirir."

Arkadaşlar,
    Duyarlı davranışınız için çok teşekkür ederim. Ne kadar çok destek gelirse, köpekçiğin durumu o kadar çabuk düzeltilebilir diye düşünüyorum.
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    atalarımızın hiçbirsözü bosuna değil..ne demiş atalarımız..SANMAKİ OKUMAKLA ADAM OLUR ÇELEBİ(eşek) OKUMAK CEHALETİ ALIR EŞEKLİK BAKİİ KALIR..yorum sizin hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    sym mio
    .......................................
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    malesef durum bu ortada birsürü iki ayaklı hayvan dolaşıyo insan insan olmadıgı sürece ....yaw benim kedim hastalandıgında nerdeyse aglıyacaktım ölecekdiye.....bunlarıki nasıllll bir vicdandır akli dengesi yerinde olan biri bu şekilde davranmaz
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    aprilia leo 150
    aslında bunlara ameikan vari bir ceza lazım...

köpeğin kaldığı kulübede 1 hafta katıksız hapis gibi...

hayvanları sevmeyen insanlarıda sevmez derler... bu sözü doğru buluyorum...

bu sabah NTV'de bingölde ayıya yapılan zulümü seyrettim... birde bu haber tuz biber oldu....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    DeLi oLurum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bonie-clide gelir birazdan......

Birde parası var adamın otel sahibi..... Kitleyeceksin adamı otelin bodrumuna köpeğin yanına aklı başına gelicek....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    http://www.cnnturk.com/TURKIYE/haber...haberID=386213

Bu da ayıyı döverek öldürenleri haberi. Noluyor kendini insan zanneden vicdansız mahluklara. Hayvanların doğal yaşam alanlarına giriyoruz, onların olması gereken doğayı tahrip ediyoruz, ekin ekiyoruz. Sonra da onları döverek öldürüyoruz.
    Yuh olsun bu tip yaratıklara...
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    ulen onları sokcan o köpeğin yerine anca ondan anlar onlar eğer kim koyduysa onu oraya...
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

şimdi faks çektim. yazıyı kocaman harflerle ve kalınlaştırarak bastırdım. inşallah bir faydası olur.

Motosikleti
    Alıntı es0480 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi faks çektim. yazıyı kocaman harflerle ve kalınlaştırarak bastırdım. inşallah bir faydası olur.
    Çok teşekkürler duyarlılığınız için.
    Sevgiler & Saygılar,
    Veni Vidi Vici

Motosikleti
    tabanvay
    bunları varya ayağından tavana asıp boxerları üzerine salmalı namussuz herifler..

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    omurilik bu otelın hangı sehırde oldugunuda yazarsan o sehırdekı hayvanları koruma dernegıne telefon yada maıl yoluyla ulasıp kopekcigin en azından hayvan barınagına aldırılmasını saglayabılırız belkı..cunku hayvanlara kotu kosullarda bakmak dovmek ıskence etmenın kanunlar karsısında suc oldugunu hatırlıyorum..fotograflarla bırlıkte hayvanları koruma dernegıne bı maıl atabılırsek kopekcik ıcın gerekenı yapıcaklardır..

Motosikleti
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omurilik bu otelın hangı sehırde oldugunuda yazarsan o sehırdekı hayvanları koruma dernegıne telefon yada maıl yoluyla ulasıp kopekcigin en azından hayvan barınagına aldırılmasını saglayabılırız belkı..cunku hayvanlara kotu kosullarda bakmak dovmek ıskence etmenın kanunlar karsısında suc oldugunu hatırlıyorum..fotograflarla bırlıkte hayvanları koruma dernegıne bı maıl atabılırsek kopekcik ıcın gerekenı yapıcaklardır..
    Otel Cunda Ayvalık'ta. Hayvan barınaklarının durumu çok daha kötü maalesef. İyi bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. Yazımda da belirtiğim gibi kanuni işlem başlatıldı. Ancak kanunların yaptırımı maalesef hala çok az. En iyi yaptırım potansiyel müşterilerin baskısı. Bu işi insanlar ciddiye alıyor, kendimizi toparlayalım denmesinin sağlanması. Bu nedenle bir çok arkadaş fax ve telefon yağmuruna tutuyor oteli. Bence çok etkili olacaktır. Ben zaten en kısa zamanda kontrole tekrar gideceğim kavga etmek pahasına olsa da. Böylelerine aman vermemek lazım. Biraz fedakarlık yapacağız artık sevimli dostlarımız için.
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar ınsan degıl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler