Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kredi Kartı Borcu OLanlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Selam arkadaşlar Biliyosunuz ki Günümüzde Kredi kartı borcu olmayan hemen hemen yok denecek kadar azdır Sitemizde war mı bu duruma tabi olanlar Warsa geçmişş olsun şimdiden

Bi bankayla bi de devletle uğraşamayız arkadaşlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    iki senedir sıfırlamışım kullanmıyorum.kart mağduru olan kardeşlerimiz varsa allah kolaylık versin.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

İşbank Maximum Kart ; Her ay borç yapıp , her ay öderim...

kredi kartı bir cankurtaran gibi sonunu düşünerek harcarsan

benim card finans,bonus,citi,tekstilbank,axess var hesap kesim günleri farklı ay içinde bişey oldumu hesap kesimi yeni geçeni kullanıyorum

önceden çok bilinçsiz kullanıyordum şimdi düzelttim

ayak ve yorgan olayı yani

ayaklarınızın dışarda kalmadığı günler dilerim
    [COLOR="Blue"][I]HAYAT [COLOR="Red"]SATRANÇ[/COLOR] OYUNUNA [COLOR="Yellow"][COLOR="Navy"]BENZER[/COLOR][/COLOR] BİR [COLOR="Lime"]ÇOK[/COLOR] KEZ [COLOR="DarkOrchid"][B]ŞAH[/B] [/COLOR]DERSİN [COLOR="Orange"]BİR[/COLOR] KEZ [COLOR="Black"][B]MAT[/B][/COLOR] EDERSİN.[/I][/COLOR]

Artık taksit imkanlarını tamamen kredi kartları sağlıyor! Yani almak kaçınılmaz oldu...

Ama 10 kart olursa da bence lükse kaçıyo...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı efsun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartı bir cankurtaran gibi sonunu düşünerek harcarsan

benim card finans,bonus,citi,tekstilbank,axess var hesap kesim günleri farklı ay içinde bişey oldumu hesap kesimi yeni geçeni kullanıyorum

önceden çok bilinçsiz kullanıyordum şimdi düzelttim

ayak ve yorgan olayı yani

ayaklarınızın dışarda kalmadığı günler dilerim

Maşallah maşallah....

Çok var ma tek kart kullanıyorum..Her ay sıfırlamak kaydıyla.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kredi kartını bi madur olan bilir neyseki kapattıkı çoktan artık 1 tane var oda limiti az zaten.arkadaşlar lütfen dikkatli kullanın....

axess , world , her ay 1.100 ile 1.600 ytl arasında ödeme yapıyorum kartlara her ayda ödüyorum bu sefer banka kredimi yükseltiyor daha çok şey alıyorum kredi kartını seviyorum akıllı kullanabilene

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Biliyosunuz ki Günümüzde Kredi kartı borcu olmayan hemen hemen yok denecek kadar azdır Sitemizde war mı bu duruma tabi olanlar Warsa geçmişş olsun şimdiden

Bi bankayla bi de devletle uğraşamayız arkadaşlar
    af buyur .ıçımda don yok(derler)...cüzdanımda bej-on kart var...

geçenlerde simitçiye dedim ki neden pos makineniz yok...o kadar halkimdan uzaklaştım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Peugeot Satelis 250cc
    Bende varıım, her ay ortalama 1200-1400 ytl arası ödeme yapıyorum, bunun içinde taksitler ve bilimum başka şeylerde var.
    Bunların yanında 1 aydır işsizim :D Bakalım bir dahaki aya ne olcek
    Oynarken büyüyen kedi yanacak, Aydınlatırken küçülen mum yanacaktı.
    Küçülen yaka-yaka aydınlatacak, Büyüyen yana yana anlayacaktı...
    Peugeot Satelis 250cc - 34 UA 6124

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Türkiye de o kadar kullanıcı war da buraya yazmaya mı çekiniyo bu millet Korkmayın borcu olanlar ; bankacı deilim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

9 yıldır yanı 18 yasımdan berı kullanırım. ayak=yorgan denklemını hep esıt tuttugum ıcın cok sukur sımdıye kadar bı kaza yasamadım. ama ben bu bankaları pek anlamıyorum. dolar uzerınden yuksek maas aldıgım donemlerde bana bagzı bankalar kart vermıyordu (sebep sırketımın Malta merkezlı olması dıye dusunuyorum) aynı banka temsılcılerını gelır duzeyı nıspeten dusuk yerlerde sokakta bedavadan kart dagıtırken goruyodum. artık akıllarından ne gecıyorsa?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Milletin evini barkını almanın peşindelerrr
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    speed 150 naked
    geçen haftaya kadar bocumu sıfırlamıştım ama gittim motor aldım karta taksit yaptırdım kask aldım bide bot aldım yandık valla 12 ay taksit ödicez mağdur olmamak için son ödeme tarihini kaçırmamamız lazım....

erandan peşin para verilmiyor artık hiçbir mağaza taksit yapmıyor ya peşin yada k.k. na taksit ee ne yapıyor millet k.k. hücum
    inşallah taksitlerini atlamazsın bu arada hayırlı olsun kazasız günler
    [COLOR="Blue"][I]HAYAT [COLOR="Red"]SATRANÇ[/COLOR] OYUNUNA [COLOR="Yellow"][COLOR="Navy"]BENZER[/COLOR][/COLOR] BİR [COLOR="Lime"]ÇOK[/COLOR] KEZ [COLOR="DarkOrchid"][B]ŞAH[/B] [/COLOR]DERSİN [COLOR="Orange"]BİR[/COLOR] KEZ [COLOR="Black"][B]MAT[/B][/COLOR] EDERSİN.[/I][/COLOR]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu nedenle zaten kredi kartı olmayanlar taksitli motor alamıyoo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    valla abiler ayıptır söylemesi cıtıbank bi kart yolladı kafadan limit 4.000 gayme...ohannesburg...world limiti zaten 7000 lira olunca tek başına...benim kartları patlatıp tüyme oranım arttı...diğerleriyle birlikte toplam 22 bin gayme...ama bana faydası yok tabi...bu arada SANCAR isimli bir arkaaşım var...babası diş hekimi Ayazağada...zenginde puşt...kartlara bi alışveriş yapmış limitlerin üstüne çıkmış hepsinede takmış vaziyette...adresinde bulunamayınca bankalarda napsın...sonuçta annesinin yanında yaşıyor...devlete olsa borcu bulunurda özel sektör olunca böyle işte...5 yıl banka bulamayınca borc kara listeye alınıp siliniyor dedi...yasal prsedür...5 yıl oldu...şimdi ortalıkta elini kolunu sallayarak geziniyor...bizdemi böyle yapsak acep...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    speed 150 naked
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla abiler ayıptır söylemesi cıtıbank bi kart yolladı kafadan limit 4.000 gayme...ohannesburg...world limiti zaten 7000 lira olunca tek başına...benim kartları patlatıp tüyme oranım arttı...diğerleriyle birlikte toplam 22 bin gayme...ama bana faydası yok tabi...bu arada SANCAR isimli bir arkaaşım var...babası diş hekimi Ayazağada...zenginde puşt...kartlara bi alışveriş yapmış limitlerin üstüne çıkmış hepsinede takmış vaziyette...adresinde bulunamayınca bankalarda napsın...sonuçta annesinin yanında yaşıyor...devlete olsa borcu bulunurda özel sektör olunca böyle işte...5 yıl banka bulamayınca borc kara listeye alınıp siliniyor dedi...yasal prsedür...5 yıl oldu...şimdi ortalıkta elini kolunu sallayarak geziniyor...bizdemi böyle yapsak acep...
    bence hikaye o iş özel sektöre olan borcu adam söke söke tahsil ediyor devlet en azından faiz indirimi cartı curtu indiriyor ama özel sektör özellikle bankalar katlatarak artırıyor ve sonunda toplu iğneye bile sahip olsanız direkt haczi basıyor...

Kredi kartı kullanırken çok dikkatli olmak lazım,bankalar sürekli insanı kışkırtıcı oyunlar yapıyor eğer ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız ve geliriniz iyiyse hiçbir bankanın gözünden kaçmıyor, size kendi kartını yüksek limit dahilinde yolluyor ve sizi harcamaya yönlendiriyor.Cahil milletimizde elinde olmayan nakiti kendi parası sanıp harcıyor sonunun içinden çıkamıyor.

Not:Ben kredi kartımı sadece taksit amaçlı kullanıyorum asla tek çekim,nakit avans vs. özelliklerini kullanmıyorum.Elimde para varsa harcıyorum yoksa gelecek dönem taksitlerimi ödiyecek parayı ayırdıktan sonra harcamamı yapıyorum.

Motosikleti
    Alıntı eradnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not:Ben kredi kartımı sadece taksit amaçlı kullanıyorum asla tek çekim,nakit avans vs. özelliklerini kullanmıyorum.Elimde para varsa harcıyorum yoksa gelecek dönem taksitlerimi ödiyecek parayı ayırdıktan sonra harcamamı yapıyorum.

olay budur...bunu bi anlayabilsek veya anlatabilsek insanlara...

bende katılıyorum taksit benim için ideal ama nakit avans tek çekim oldumu birden ödemek zor oluyor en az miktarı ödesen gelecek ay toplu paranın faizini alıyor kalanının almıyor bunu bir tek yapan tekstilbank o ne kadar kaldıysa onun faizini alıyor doğru olanda bu aslında
    bizde bu faizi bildiğimiz halde bile bile lades diyoruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)