Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böylelerini aramızda barındırmayalım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bu fotoğrafları sabah 8 sularında Erenköyde çektim.Fotoğrafı çektikten sonra trafikte kayboldu ve uyarma şansı bulamadım.Gerçi uyarsamda anlayabileceğini sanmıyorum ya

Yorumsuz
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devlet utansın adam ne yapsın

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bence devlette cok fazla suc yok devletmi dusunsun bunuda. ne diyelim bilincli toplum icin calisiyoruz ama ne kadr etkili oluyor tartislir. bunlarin onune gecmenin tek caresi kaldi sanirim cok agir cezalar...
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    yav adam kendi çocuğunun hayatını riske atıyor. devletin cezasını takarmı? bunlar için ıslahhaneler kurulmalı bence yazıktır gunahtır kendi kafana geçirdiğin kaskı çocuğa geçir bari canı ne kadar kıymetli kurallara uymayanlara motosiklet kullanımı yasaklanmalı şakası yok bu aletlerin bunu anlamak için illa birilerinin canının yanması beklenmemeli derim.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    polisler gerekli denetimlerini yapsa o zaman cesaret edip de resimdeki gibi canını tehlikeye atmaz (evlatta candır canımızdır)önder paylaşımın için saol
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne guzeldir kız için babasının onu okula motorla bırakması
    keşke babasıda vaktiyle okula gitseydide kızına bi kask taksaydı..
    eğitim sart
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

Motosikleti
    Sonrada gazetede 3. sayfalarda yer alıyorlar kızları kucağında.Ancak birşey olduğunda hatırlarız sevdiklerimizin değerini

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaiser aklıma bişey takıldı seyir halinde sürücülerin dıkkatinı dagıttığı için CEP TELEFONU ile konuşmak TEHLİKELİ ve yasak ya CEP TELEFONU ile foto cekmek TEHLİKEsiz ve serbest mii
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Kanunu kuralı herşeyi geçtim de be eşek adam, küçücük çocuğu hiç mi düşünmezsin!
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    umarım ilerde aklı başında bir çocuk olurda sorar eni nasıl attın bu tehlikeye diye o zaman görürüm ben o şe. . .. i 11 yaşındaki yegenımı kask kafasına byuk geliyor duserde cıkar bana tu tunamaz duser diye daha hiç bındıremedım motora. . . sehpadayken üstünde oturmayı cok sevıyor ama oda ben yanındayken. .. .ve tehlikeli oldugunu onada anlattım. . . öymen abi büyüyünce gezdiricen beni dimi diyor. . .
    şimdi 11 yasındakı cocuk bunu dusunurde bu adam dusunemezmı???
    bişey olursa en cok onun yuregı yanar ama bu kadar angutluk olmaz be kardeşim

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    yaa devletin ne alakasi var... bi kere tv programi izledim adamin var 15 tane cocugu ..spiker soruyor niye bu kadar cocuk yaptin diye..adam cevap veriyor DEVLET UTANSIN..ne demek ya ne kadar aptal bi cumle..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    Alıntı kırmızı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaiser aklıma bişey takıldı seyir halinde sürücülerin dıkkatinı dagıttığı için CEP TELEFONU ile konuşmak TEHLİKELİ ve yasak ya CEP TELEFONU ile foto cekmek TEHLİKEsiz ve serbest mii
    Adamın yaptığından çok daha tehlikesiz olduğu kesin

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bu hareket abd olsaydı herhalde adam cinayete teşebbüsden yargılanırdı
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi bunun devletle ne alakası var.Ayrıca topiği açan arkadaşa bişe diyeyim sevgili arkadaşım barındırmayalım diyorsun hoş diyorsun onların güvenliği için diyorsun anladık ama hele git o adama sor niye biniyor anat tehlikelerini adam senden çok şey biliyor bundan eminim ama yokluk diye bir şey var araban yoksa küçük kızın gelip boynunu büküp baba beni motora bindirir misin dediği zaman kimn aklına gelir bu tehlikeler?ben öleceğimi bilsem bile çocuklarımın gözünde kalmasın diye bindiririm haa böle yapanları destekliyor muyum?tabiki hayır ama adam mecburiyetten bindirmiş belliki bizimde burada kalkıp barındırmayalım dememiz çok yanlış olur eleştirelim ama bu şekil değil sanki adam türklüğe hakaret etmiş lütfen birini eleştirecek bile olsak bu derece uygunsuz cümleler kelimeler seçmeyelim
    [ ELAZIĞ-MT ]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bunun devletle ne alakası var.Ayrıca topiği açan arkadaşa bişe diyeyim sevgili arkadaşım barındırmayalım diyorsun hoş diyorsun onların güvenliği için diyorsun anladık ama hele git o adama sor niye biniyor anat tehlikelerini adam senden çok şey biliyor bundan eminim ama yokluk diye bir şey var araban yoksa küçük kızın gelip boynunu büküp baba beni motora bindirir misin dediği zaman kimn aklına gelir bu tehlikeler?ben öleceğimi bilsem bile çocuklarımın gözünde kalmasın diye bindiririm haa böle yapanları destekliyor muyum?tabiki hayır ama adam mecburiyetten bindirmiş belliki bizimde burada kalkıp barındırmayalım dememiz çok yanlış olur eleştirelim ama bu şekil değil sanki adam türklüğe hakaret etmiş lütfen birini eleştirecek bile olsak bu derece uygunsuz cümleler kelimeler seçmeyelim
    Öleceğimi bilsem bindiririm, ama çocuğumun öleceğini bilsem ömür boyu binmesini yasaklarım.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Biizm burdada cocugunu böle gezdiren bayan sukutır sürücüsü var onalarda kasksız dolaşıyor

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öleceğimi bilsem bindiririm, ama çocuğumun öleceğini bilsem ömür boyu binmesini yasaklarım.

aynen katılıyorum benim belirtmek istediğimde buydu zaten
    [ ELAZIĞ-MT ]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gereksiz bir başlık.....Arabayla çocuklarımızı okula bırakıyoruz ama motorla bırakamazmıyız?....Herkesin imkanı motor almaya yetmiyor işte....

Sadece kask takmalı...Takmak zorunda...En sağdan güvenli şekilde gitmeli....

Biraz ağır eleştiriler gelmiş....Düşünerek yazmalı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz bir başlık.....Arabayla çocuklarımızı okula bırakıyoruz ama motorla bırakamazmıyız?....Herkesin imkanı motor almaya yetmiyor işte....

Sadece kask takmalı...Takmak zorunda...En sağdan güvenli şekilde gitmeli....

Biraz ağır eleştiriler gelmiş....Düşünerek yazmalı....
    alp_tunay kardeşim konuyu güzel özetlemişsin
    [ ELAZIĞ-MT ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler