Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yaşami Tersten Yaşamak:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Yasamın en tatsız tarafı sona eriş şeklidir. Şüphesiz ki yaşamı tersten yaşamak daha güzel; hatta, mükemmel olurdu. Nasil mı?

Camide uyanıyorsunuz. Bir tahta sandık içinde, herkes karşinizda saf durmuş, iyiliginize dua ediyor ve tüm haklar helal edilmiş vaziyette. Tabuttan dogruluyorsunuz, yaşli, olgun ve agirbasli olarak. Herkes etrafinizda, büyük bir itibar, iltifatlar, çocuklar torunlar hepsi hazir. Arabaniza kurulup evinize gidiyorsunuz. Dogar dogmaz devlet size maaş bagliyor, aylık veya üç ayda bir maaşınızı alıyorsunuz. Ne güzel, hazır maaş, hazır ev... Altmışlı yaşlara kadar her şey garanti, huzur içinde yaşıyorsunuz.

Sagliginiz gittikçe düzeliyor. Kaslar güçleniyor, kuvvetleniyorsunuz. Bir gün çalismak istiyorsunuz ve işe ilk başaldiginiz gün size hoş geldin hediyesi olarak bir plaket ve altin kol saati veriyor patronunuz.. Ve Genel Müdürlük veya bunun gibi yüksek bir makamdan tecrübeli bir insan olarak işe başliyorsunuz Herkes karsinizda el pençe divan... Vücudunuzda da bazi hoşa giden hareketler başliyor. Gittikçe zayifliyor forma giriyorsunuz. Diger hormonal aktiviteler artiyor, fevkalade… Aman ne güzel günler basliyor...

Derken bir gün patron size artik ”Üniversiteye gitsen daha iyi olur” diyor. Bu arada babaniz ortaya çikmis, "Fazla çalistin" diyor "Artik eve dön, işi birak, okumaya başla, harçligin benden olsun..." Keyfe bakar misiniz? Okudugunuz dersler gittikçe kolaylaşiyor. Ekmek elden su gölden bir dönem başliyor. Partiler, diskotekler, kizlarin sayisi artiyor.

Derken anne ve babaniz sizi götürüp getirmeye basliyor, araba kullanma derdi de yok artik... Günün birinde sizi okuldan da aliyorlar, "Evde otur, keyfine bak, oyuncaklarinla oyna" diyorlar... Mamaniz agziniza veriliyor, zaman zaman altinizi bile temizliyorlar, hatta bu durum aliskanlik yaratiyor ve hiç tuvalet kullanmamaya başliyorsunuz...

Derken anneniz bir gün size süt verme kararini aliyor ve başka bir keyifli dönem başliyor. Mama artik her yerde, her an ve en taze şeklinde hazir. Bir gün karanlik ılık ve sıcak bir ortama giriyorsunuz. Beslenmek için agzinizi açmaya dahi gerek yok; bir kordondan besleniyor; sicacik yumuşacik, gürültü ve patırtısız bir ortamda yaşıyorsunuz. Küçülüyor, küçülüyor, ufacik bir hücre halini alıyorsunuz. Ve günün birinde müthiş bir keyif ile hayatiniz bitiyor....

nasıl ama; İŞTE YAŞAMAK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    güsel diyebiilirim buna ben
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Yahu bunu senmi uydurdun Baya güzeldi. Paylaşım için saol
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ben Can Yücel'in olarak biliyorum.

Ugly, "alıntı" bile yazmayarak saygısızlık etmiş orası ayrı tabi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    gercekten cok guzelmiş...ama ne olursa olsun hayatta sorunlar hiç bitmez...
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Can Yücel'in olarak biliyorum.

Ugly, "alıntı" bile yazmayarak saygısızlık etmiş orası ayrı tabi
    oku iste ha Can Yucel ha Sercan YUce, bayagidir bilgisayarimda kayitliydi ama kimin yazdigini bilmiyordum, cok hosuma gitti sizlerle paylasayim dedim...
    Allah Allah bide fırca yiyoruz yaw...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oku iste ha Can Yucel ha Sercan YUce, bayagidir bilgisayarimda kayitliydi ama kimin yazdigini bilmiyordum, cok hosuma gitti sizlerle paylasayim dedim...
    Allah Allah bide fırca yiyoruz yaw...
    emeğe saygı göster canım kardeşim, iki gün sonra senin gezi resimlerini yada videolarını birisi alıp da "işte gezdim, dolaştım" diyerek başlıklar açarsa o zaman anlarsın bunun önemini
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğe saygı göster canım kardeşim, iki gün sonra senin gezi resimlerini yada videolarını birisi alıp da "işte gezdim, dolaştım" diyerek başlıklar açarsa o zaman anlarsın bunun önemini
    İyi de pro, ben kimin yazdigini bilsem yazardim zaten bana e mail olarak geldi bi arkadastan, hosuma gitti kısa hikayeleri topladigim bi klasorum var canim sıkıldı mı acip okudugum, dedim buraya koyayim.. o kadar...

ben ben yazdim demedim ki, yoksa altina SeRCaN diye yazardim...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    paylaşım için sağol kardeşim.. ilginç ama güzel bir rüyaydı okuduklarım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)