Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MEHMETCİK BUDUR İŞTE.

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    --------------------------------------------------------------------------------

"25-Nisan-1915 günü Conk Bayırı'nda Türkler ve birleşik kuvvetleri arasında korkunç siper savaşları oluyordu. Siperler arasında 8-10 m. mesafe vardı. Süngü hücumundan sonra savaşa ara verildi. Askerler siperlerine çekildiler. İki siper arasında ağır yaralı ve bir bacağı kopmak üzere olan bir ingiliz yüzbaşısı avazı çıktığı kadar bağırıyor, ağlıyor, kurtarın diye yalvarıyordu. Ancak hiçbir siperden, kimse çıkıp yardım edemiyordu. Çünkü en küçük bir kıpırdanışta yüzlerce kurşun yağıyordu.

Bu sırada akıl almaz bir olay oldu. Türk siperlerinden beyaz bir iççamaşırı sallandı. Arkasından aslan yapılı bir Türk askeri silahsız siperden çıktı. Hepimiz donup kaldık. Kimse nefes alamıyor ve ona bakıyordu. Asker yavaş adınlarla yürüyerek yaralı ingiliz askerini kucakladı. İngilizin bir kolunu omuzuna attı. Ve bizim siperlere doğru yürümeye başladı. Siperlerimizdeki tüm askerler ona nişan almış bekliyorlardı. İyice yaklaşınca yaralıyı yavaşca yere bıraktı ve geldiği gibi kendi siperlerine döndü. Teşekkür bile edemedik. Savaş alanlarında günlerce bu kahraman Trük askerinin cesareti, güzelliği ve insan sevgisi konuşuldu.

Dünyanın en yürekli ve kahraman askeri Mehmetciğe derin sevgi ve saygılar. "

Üsteğmen Casey
    (Sonradan Avusturalya Genel Valisi Olmuştur.)
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TÜRKLÜĞÜN BÖYLESİDE VAR İŞTE

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    işte türkü milletinin gerçek yüzü!ben inanıyorum ki bu anlayış yok edilmeye çalışılsada hepimizin derinliklerinde yatıyor!
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşlar kendimi bildim bileli şuna inanırım.Atamız Mustafa Kemal Atatürk eğer şimdi dirilse ve şu anki Türkiyeye ve Türklüğe baksa, ciks kızlarımıza ve burjuva delikanlılarımıza, gözleri yaşlar içerisinde kendi mezarını kendi kazar ve kalktığı yere tekrar yatardı.Lafım az önce bahsettiğim grup içerisindekilere ; sizler TÜRKSÜNÜZ ve TÜRK gibi davranın ATAMIZI UTANDIRMAYIN...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    türk askerinin cesareti,azmi dünyaya namsaldı ama gelin görünkü ugrunda kanlar döktükleri topraklar yurdumuzun en güzel yerleri artık 3-5kuruşa satılıyo,inglizler bodrumu,çeşmeyi vs. turustik merkezlerimi kuşatılar,savaşta alamadıkları yerleri parayla alıyolar artık türk askeri eskisi gibi yürekli ve insancılmı onu bilmiyom ama,türk milleti eskisi gibi vatanına ,topragına sahip çıkmıyo,nerde eskisi gibi kuvai milliye bilmem farkındamısınız ama vatan elden gidiyo
    ''cefayı çekmeyen safanın kadrini bilmez'' demişler bu konuya bu söz iyi gider
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

Motosikleti
    Honda Shadow
    designer-samo, sen hiç endişe etme arkadasım vakti geldimi o insanlarda atalarını aratmazlar ( inşallah)

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    shadow-vt,
    +1
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow-vt + 70 000 000

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    işallahhhhh shadow-vt, bende senin istediğinden farkılı bişi istemiyorum,bende isterdim olaya iyi yanından bakmayı ama bide bu olayın arka yüzü var
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    shadow + 70 000 000
    işte insanımız ve yaptıklarımız inan bana duygulandım
    ERASER WİLL COME BACK

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Bu askerimizi temsil eden bir heykel de vardır arkadaslar. Resmini bulan buraya koyabilir o heykelin. Kucaginda ingiliz subayını tasırken bir heykel...

Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    Bu askerimizi temsil eden bir heykel de vardır arkadaslar. Resmini bulan buraya koyabilir o heykelin. Kucaginda ingiliz subayını tasırken bir heykel...
    ben resmi koydum zaten ama görememişsin dikkatli bak
    hadi senin için yine koyalım resmi ( şaka alınma laflarıma sakın)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler