Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet gaspçıları yollarda dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Herkese merhaba.....
    Başımdan geçen talihsiz bir olayı sizle paylaşmak istiyorum öncelikle. . .Bu akşam sarıyer/çayırbasında caddede yaklasık 50 km hızla giderken birirnin yolun ortasında kollarını acarak beklediğini farkettim korna çaldım falan ama çekilmedi yoldan sola geçtim yanından geçmek için oda sola dogru hareket etti ve sonunda sıyırarak geçtim . . .. Aynayı ve on camurlugu surttum biraz elemana ucuz atlattıkta olay orda baslıomus zaten ben durdum hemen noluyo bişi varmı dıe . . .Daha motordan ınmeden adam arkadasn saldırdı . . . Sırtıma bı yumruk attı ve kaskın onunden elını sokarak beni cekmeye calıstı bende mecburen bi dirsek attım ve verdım gazı.. . . Ucuz kurtuldum anlıcanız. . .
    Yeni öğrendimki bunlar çete halinde çalışıyorlarmış.(benim yaşadığım olay bunlardan birimi bilmiyorum)Biri sizi indirio ve diğer köşeden arkadaşları çıkıyor.Sonra motosiklete telefona cüzdana güle güle . .. Aman dostlarım siz dikkat edinde başınıza böyle şeyler gelmesin.Motosikletlerimiz hepimiz için çok değerli ama asıl önemli olan canımız ...
    Umarım hiçbiriniz bu şerefsizlere rastlamazsınız . .. .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman çok iyi kurtarmışsın... Geçmiş olsun.. Istanbul'da yolun ortasında bi tip yolunu kesiyorsa bil ki ezip geçmelisin ne yazıkki... Bu şehirde doğdum bu şehirde öleceğim , ve bu şehirde insaf olmadığını gördüm , güçsüzleri affetmez bu şehir , ben de ona göre yaşıyorum...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Konu dışında değilde moto sohbette açsaydın...Ana sayfada da gözükürdü...Burda da oluyor bahsettiğin olaylar...Amman dikkat....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    zat150
    sagolun arkadaslar bu ders oldu iste ben sadece bu tarz olaylari yasayan arkadaslar en azından durmasın bi hatırlatma olsun die yazdım umarım faydası olur

Motosikleti
    ne istersen var :P
    geçmiş olsun kardeş, ucuz atlatmışsın. çok saol bizleri de uyardığın için

inşallah Adana'da yoktur bunlardan,

gerçi kendime de acımam, sürerim üzerine ama
    yine de ben düştüğümle kalıp motorumu da çaldırabilirim

dirsek atıp kurtulma şansım da yok

benim için tek çaresi : biber gazını çantamda deil de cebimde taşımalıyım (qrar tekrar saol)
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    zat150
    cok saol. . .
    bende bugun tekrar anladımkı dirseklik va kask çok önemli
    ya adam ben gazlarken bi tekme attı motora dusurmek için zor topladım ama kaldırıma surttum egzosu ona çok bozuldum. . . Ama arkadaslar bu işi yapan eleman aranıyor bulursak soz son halinin resimlerini koyucam buraya hepsine ibret olsun

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu nasıl şehir anlamıyorum. küçümsedigimiz kaosların yaşandıgı bir çok ülkede bile bu olaylar yaşanmıyor.
    yazıyı okuyunca şok oldum . nasıl böyle birşey yapabilirler hala anlamak mümkün degil.artık motosikletin park edildigi yerden çalınmasına alıştık ve buna karşı önlemler almaya ugraşırken adamlar demek seyir halindeki motosikleti almanın peşindeler. kusura bakmayın sizlerden özür diliyorum ama ohaaaaaa beee. yuhhhh artık yuhhhh
    ee şimdi ne yapmamız gerekiyor hepimiz montumuzun cebine bıçagı koyup öylemi yola çıkcaz veya belimizde silah mı olması gerekiyoo. inanın öyle bir adama öldürüken gümüzü bile kırpmam ama birde şrfzi adamdan sayıp ceza vercekler ona acıyom.
    arkadaşım büyük büyük geçmiş olsun inan ben yazdıklarını okuyunca bu derece sinir oldum Allah sana sabır versin çok kötü bir durum. ben senin yerinde olsam burdaki yazını istanbul emliyet müdürlügüne mail atardım. kendileri ne öneriyo acaba. hepimiz silahlanıp gasp etmeye çalışan kişiyi öldürelimmi yoksa motorumuzu cüzdanımızı tıpış tıpış ses çıkarmadan verelimmi? gerçekten verecekleri cevabı en çok merak eden benim

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun

grileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-9R
    Geçmiş olsun, en doğrusunu yapmışsın durup kavga etmek çare olmaz motor kesin giderdi.
    Motor sevdası basit bir çizimle bile kendini gösterir..

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çok geçmiş olsun hepimizn başına gelebilir
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

One yaa .Bende arada bir cayırbasının oralarda yaya olarak dolanıyorum ama hiç karsılasmadım bu tip olaylaSana çok büyük geçmiş olsun.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecmis olsun yok usata yok istanbulda artik yasanmaz..valla boyle olmaz..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ahh ulan cekecen 30-32 yildiz anahtari orda bak bakalim kimse kaliyomu :D :D
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh ulan cekecen 30-32 yildiz anahtari orda bak bakalim kimse kaliyomu :D :D
    +1
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ceza kanunundaki 18 yaş altı için olan düzenleme yapılmadığı için bu şekilde olayların artmasına zemin hazırlıyor.
    elinin altında 4 tane 18 yaş altı kişi olan mafya babası gibi işler yapar. iş bu kadar kolay yani. mevcut sistem dürüst insanları koruması gerekirken AB uyum yasaları adı altında nedense dürüst insanları cezalandırıcı düzenlemeler getiriliyor.
    o zaman AB ve hümanist olan kişilere bir soru
    diğer insanların mülkiyetine bu şekilde saldırıda bulunan kişiler için ne yapmayı düşünüyorsunuz?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Kardeşim Çok geçmiş olsun yaa. Bu tür durumlar için arabamda herzaman gerekli zerzevatları taşırım ama motorda hiç aklıma gelmedi. Gelsede koyacağım yer yok. Yahu bu ne iştir gündüz vakti bile sokakta gezemez olduk. Yetkiler nereye kadar alınacak biz canımızı malımızı kaybedene kadarmı?

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Çok geçmiş olsun yaa. Bu tür durumlar için arabamda herzaman gerekli zerzevatları taşırım ama motorda hiç aklıma gelmedi. Gelsede koyacağım yer yok. Yahu bu ne iştir gündüz vakti bile sokakta gezemez olduk. Yetkiler nereye kadar alınacak biz canımızı malımızı kaybedene kadarmı?
    Yetkililerin elin de yetki yok ki onlar ne yapsın..
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı ~~immigrant~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok saol. . .
    bende bugun tekrar anladımkı dirseklik va kask çok önemli
    ya adam ben gazlarken bi tekme attı motora dusurmek için zor topladım ama kaldırıma surttum egzosu ona çok bozuldum. . . Ama arkadaslar bu işi yapan eleman aranıyor bulursak soz son halinin resimlerini koyucam buraya hepsine ibret olsun
    Kardeş peki polise haber vermedinmi.

Motosikleti
    zat150
    Arkadaşlar oncelikle geçmiş olsun dilekerliniz için hepinize teşekkür ederim. . .. .
    ben gece online olduğum için mesajlarınıza hemen cevap veremedim kusura bakmayın. .. .
    Öncelikle İstanbul'un bu hale geldiği gerçeğini hepimiz biliyoruz artık ben aynı olayların kadıkoy ve fatihtede yaşandığını duydum . .. .Onun için dikkat!

Polise neden haber vermedim. .. Öncelikle ben motosikletimi yeni aldım ve ehliyet nisanda:D onun için kanundan kaçıyorum :D
    Diğer yandan motorumu almadan oöncede aynı yerde otobus beklerken bir şahıs gasp teşebbusunde bulundu allahtan sarhostuda doverek kurtulabbıldım:D o esnada ordan gecen devriye arabası ise o adaın kacmasına goz yumup artisliğini bana yaptı. .İşyerimin kartını cıkarmasaydım gece karakolda gecerdı muhtemelen .. şikayetıme cevap ise'' sizi oranın serserılerınden sanmıslardır ''oldu. .
    Onu için polise gidemedim gitsemde faydası olacagını sanmıorum.. . .
    Böyleyken böyle arkadaşlar umarım sizin başınıza gelmez bu tarz olaylar.
    Belkide ben şansszm . . . .. :D

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok sen şanssız değilsin... Benim de 2 kere başıma geldi yayayken... 1.sininde Beşiktaşta telefonumu gasp ettirdim , ama hemen yakındaki polise haber verip adamı yakalattırdım. Sigortadan telefonumu geri aldım fakat adamı yakaladıkları için bir de kendi telefonumu verdiler... Sigortayı aradığımda cevapları: Sizde kalsın olmuştu :D . Anlayacağınız 1 verip 2 aldım.
    Sonra da Silivride gaspa uğradım , ama artık tahamulum kalmamıştı , telefonu verdim , adam kaçar kaçmaz peşinden kovalamaya başladım... Adamı evine (!) kadar kovaladım. Evinin yakınında dikkatlice pusu kurup polisi aradım... Evini bastı polis.. Telefon bulunamadı fakat babası parasını geri vermek zorunda kaldı , yazık adamcağız perişandı...
    Umarım motor üzerinde başıma birşey gelmez... Telefon için savaşıyorsam heralde motor için canımı veririm
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)