Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

tipik turk kizlari

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Raflar yazmıştır o yazıyı
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    su warki aslinda yaziyi yazan arkadasin caddede kadikoyde dolasan issiz gucsuz 15-25 arasi benim suhursuz genclik die nitelendirdigim guruptan bahsetiyor.

sizde hak veririsinizki erkegi kizi pek farketmiyor ama ulkemiz gittikce rezil bir hal almakta bizim yas gurubumuz biraz serseriydi. ama simdiki genler cok daha kotu durumda . hak wermemek elde degil arakdasa bi yerde cok dogru sozleri var
    imzam yok parmak bassam olurmu

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rock and Roll’un yaşayan en büyük efsanesi 19 Ocak’07 Cuma gecesi, Hilton Convention Center’da ilk defa Türk müzikseverlerle buluşuyor !!!

"Rock And Roll’a farklı bir isim verilmeye çalışılsaydı; adı ‘Chuck Berry’ olurdu."
    - John Lennon

"Chuck Berry, blues’un tedavisini bulmuş olan bir müzik bilimi adamıdır."
    - Anthony Kiedis (Red Hot Chili Peppers)

"Annem bana : -Sen ve Elvis gayet iyisiniz; ama Chuck Berry kadar değilsiniz- derdi."
    - Jerry Lee Lewis

"Rock and Roll’un yalnızca bir tek kralı vardır. O’nun da adı Chuck Berry’dir."
    - Stevie Wonder

Rock and Roll’un tek bir kişi tarafından yaratıldığını söylemek her ne kadar imkansız olsa da, bu türün en önemli elementlerini bir araya toplayarak dünyanın önde gelen müzik akımı (ve yaşam biçimi) olmasını sağlayan kişi CHUCK BERRY’dir.

Rolling Stone dergisi tarafından açıklanan "Tüm Zamanların En İyi 500 Şarkısı" listesine 6 parça birden armağan eden 1926 St.Louis doğumlu müzik efsanesi, 1985 yılında Grammy tarafından "Yaşam Boyu Başarı" ödülüne layık görüldü.

Rock and Roll’un yaşayan en büyük efsanesi olarak kabul edilen CHUCK BERRY, ‘Johnny B.Goode’, ‘Maybellene’, ‘Roll Over Beethoven’, ‘Rock And Roll Music’, ‘Sweet Little Sixteen’ ve ‘Brown Eyed Handsome Man’ gibi birçok hit parçasıyla 19 Ocak Cuma gecesi Türkiye’deki ilk konserinde İstanbul’da Hilton Convention Center’da sahne alacak.

Chuck Berry’ye bu özel performansında Türkiye’nin en iyi performans grupları arasında yer alan Soul Stuff eşlik edecek.
    Comfirmation Bias

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [QUOTE=mete_han;549529]
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dipnot...bazı erkekler aptaldır...ama hiçbir kadın asla aptal değildir...

bir tost...

bora dede ben diyeceğimi dedim...kendi hemcinslerimi anında sattım 2 dakkada...hiçbirinizi sevmem zaten...pis herifler sizi...çiçek gibi hatunlara utanmıyonuz demi laf etmeye...sizi şeylerinizden(kravatlarınızdan) asmak lazım Taksim meydanında...

kızlar o kadar gariptirki mideleri herşeye müsaitdir...bir ilişkiye yıllarını aylarını verirsin bişeyler verirsin işte...sonra arkalarıbna bile bakmadan giderler...24 saat sonra başkalarına gönül kapılarını açabilirler rahatlıkla...mideden kastım bu...çok iyi seviyorum ambiansı yapabilirler...

dikkat ediniz garı kısmısına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    [QUOTE=mete_han;550834]

kızlar o kadar gariptirki mideleri herşeye müsaitdir...bir ilişkiye yıllarını aylarını verirsin bişeyler verirsin işte...sonra arkalarıbna bile bakmadan giderler...24 saat sonra başkalarına gönül kapılarını açabilirler rahatlıkla...mideden kastım bu...çok iyi seviyorum ambiansı yapabilirler...

dikkat ediniz garı kısmısına...
    olayın mantığı mekaniği şudur:
    kızlar ilişki bitiminde ağlayıp gözyaşları ile bütün zehiri içinize verdikten sonra rahatlamış hıncını almış oldukları için bir başkası ile gönül ilişkisi kurmakta bir sakınca görmezler. orda olmadı sende aradığımı bulamadım diyip yarı yolda o kişiyi bırakırlar. gerçi çoğu ne aradığını bilmezler fakat genelinin aramış olduğu paradır. genelde kadınlar kendisini lüks içerisinde yaşatacak bir tane soru sormayacak erkek aramaktadırlar.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    movistar
    tipik türk erkekleri başlıklı bir misilleme yazısını okumak isterdim...

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    [QUOTE=TuğrulÖzbek;550900]

genelde kadınlar kendisini lüks içerisinde yaşatacak bir tane soru sormayacak erkek aramaktadırlar.
    gayet doğru teşhis,,

kankam raflar dan alıntı yaparsak;kadın heyecan ister,kadın macera ister,kadın aşk şehvet ister,kadın aslında belasını ister ama farkında değildir.belasını bulunca soluğu tv lerde ki mağdur kadın programların da alır.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

heuehueh bu holyone'o 98 den beri tanıyorum holyone.cjb.net idi ozamanlar adresi 2ooo den sonramı ne tahribat'a geçti bu adamın psikolojik sorunları var emin olun ama internet güvenlik sistemleri üzerine ve programlama üzerine çok bilgin bir eğitimi ve bilgisi var ,

gelelim türk kızlarına abi hepsine demeyin ya aralarda zehir gibileride var ;

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bakın sız kırkkale unıversitesınde motor suren kızlara ama gercekten boyle scooterlı bayanlar gormek guzel bısı bunlar kendılerıne grup bıle kurucaklarmıs helal olsun hemen onları kırkkale mt ye transfer yapalım)http://www.youtube.com/watch?v=N_uLMyyc3UY
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    sarisin kiz motor kullanmayi daha yeni ogreniyo.fazla kilometre vermem
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler