Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Turkcell'den Yılbaşı ve bayram kazığı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Turkcell bir süredir yaptığı ve 15 Aralık'ta biten 'Muhabbet Kuşu' kampanyasının intikamını acı aldı.Turkcell'in 12.5 YTL olan 100'lük Kazı-Konuş kartı 13.5 YTL'ye, 28 YTL olan 250'lik kartı ise 28 YTL'den 31 YTL'ye çıktı.Faturalı hatlarda en çok kullanılan Bizbizecell tarifesinde ise en ucuz ve en çok kullanılan şebeke içi görüşmenin dakikası 0,305 YTL oldu.(% 25 ÖİV dahil 0,381.25 YTL oldu.)Yani extra kampanyaları saymazsanız Turkcell'le en ucuz konuşmanın dakikası yaklaşık 0,40 Kuruşa geliyor.(100'lük Kazı-Konuş kartı alırsanız dakikası tam 0,54 kuruş)Bi de Telsim ya da Avea'yı ararsanız haliniz tam duman...
    Kısa vadede buna çözüm olarak Avea'nın Faturalı hatlar için düzenlediği HepsiBir tarifesini tercih etmek faydalı gibi gözüküyor.(Nereyi ararsan ara KDV ve ÖİV dahil 0,31.25 Kuruş+aylık 0.95 YTL sabit ücret.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bunu nedeni Rekabet kuralları...Ben isterdimki AVEA bombayı patlatsın tüm türkiye turkcell telsim tanımaz...anında vazgeçer hattından...Ama oda bu tezgaha ortak geldi...kampanyalar falan hikaye...bu 3 ü tekel oldu...biri indirim yapsada Devletin özerk kuruluşu Rekabet Kurulu var müsade etmez...AVEA devletin elindeyken olmalıydı bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    WaLLa tüm hat lar war bendee; amma awea en ideal i gelio bana da... Hiç olmassa Turkcell gibi bi anda zamlanmıyoo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Evet ya bende 3 ay sonra ilk kez kontor aldım adam dun gelseydin 12ytlydi dedi simdi 14 olmus dedim yuh.SOnra bi arkadası aradım bayram için aveaydı 30 kontor gitti 3 dk da.Turkcellde kalmamın tek nedeni rahat konusma olanagının olması en kısa zmanda bi avea hat alcam.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    ben kontor almadım turkcell hattım kapandı avea hattımda kapanacak bu gidişle

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    avea faturalı hat vermiyor yalnız haberiniz olsun. sitesinde yazıyor zaten ben bir kaç bayiyede sordum yok dedi. ne zaman yeni abone alımına başlar dedim belli olmaz belkide almaz dedi

ben anlam veremiyorum sabah akşam reklam veriyorlar tvlere, gazetelere tam sayfa ilanlar veriyorlar e hadi tamam abone olalaım diyosun adamlar yeni abone almıyoruz diyorlar
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Özelleştirme,rekabet,globalizim,liberalizm ve kapitalizm gayet faideli şeylerdir,çok iyi gelir,her derde devadırlar,tamamen duygusal ve hizmet için icat olunmuşlardır.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    avea artık faturalı hat aboneliği vermeye başlamış bilginiz olsun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler