Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tartışma Konusu : İnsan Neden Aldatır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili raf

17 yaşındaki kız neden kendinden 7 -8 yaş büyüğe bakar biliyomusun....17 yaşındaki erkek daha hayatın ne olduğunu bile bilmez...bıyıkları yeni terlemiştir...

17 yaşındaki kız çoktaan tamamlamıştır ergenlik dönemini...Aradığı ilgi şevkat 17 yaşındaki erkekte olmadığı için....

Ama 17 yaşındaki erkek çocuk ta bir gün 25 yaşlarına geldiği zaman aynı şeyleri yapacaktır..O da kendinden
    küçük arkadaş bulacaktır... Çark böyle devam edip gidecektir...

17 yaşında olan herkes bebe değil.
    ben şimdi neysem 17 mde de oydum.
    herkes 30 yaşında gibisin seninle çıkılmaz ama evlenilir diyordu...(çok sıkıcısın ama güvenilirsin seninle çıkmam ama evlenmek üzere bir kenara ayırdıklarımın içinde bekle bakalım demektir bu).bir erkeğe topsun desen o kadar koymaz...........ayrıca 17 yaşında kız kendi yaşıtıyla kaç kere çıkmış nerden biliyo ya.

kadının erken olgunlaştığı koca bir yalan...27 yaşında bi kızla çıkıyorum bi pışpışlamadığım kalıyo. ayrıca erkek hayatın ne kadar zor olduğunu liseden mezun olup da askerlik şubesine gittiği gün anlıyor ekmek davasına düşüyor.kadın 35 inde anlıyor

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu da daha önceden söylemiştim. İki cinsin de olgunlaşma yaşları farklı. Erkek geç sevgili buluyor ama aynı zaman da geç de idrak ediyor. Buna rağmen kadın daha erken idrak ediyor ama sonradan sevgili bulmakta zorlanıyor. Şartlar eşit.
    30 yaşına gelene kadar 30 kişiyi red etmiş sıradan genç kadınla,

30 yaşına gelene kadar 30 kere red edilmiş adamın duygusal yapısı bir mi.ne idrak ından bahsediyosun.sende idrak ettin mi ki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    zaafı olan aldatır(ama aldanır)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kadınlar bilimsel olarak erkeklerden önce olgunlaşır. Olgunlaşmamış olması genel olarak kadınların değil, senin kız arkadaşının bieysel sorunudur. Ve sen sevmiyorsan bir kızla niye çıkıyorsun? Hangi ihtiyacına karşılık veriyor?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bilmiyorum bilmiyorum.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kapitalizm = Orman kanunu = güçlü güçsüzü ezer.Hal böyle olunca çok normal insanın insanı aldatması.Siz hiç tek eşli erkek kurt duydunuz mu?Kulağa çok komik geliyor
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlar bilimsel olarak erkeklerden önce olgunlaşır. Olgunlaşmamış olması genel olarak kadınların değil, senin kız arkadaşının bieysel sorunudur. Ve sen sevmiyorsan bir kızla niye çıkıyorsun? Hangi ihtiyacına karşılık veriyor?
    valla yaşamımdaki insan ne cinsel ne de duygusal ihtiyacımı karşılayamıyor.ve onu çok da gebere gebere sevmiyorum bu gerçek......ve o da farkında.ama bana karşı çok ilgili ve sevgi dolu olduğunu hissediyorum.şimdilik de düzenimi bozmak istemiyorum. kız peşinde koşmayı hiç sevmem ve bu kız bu haliyle de bana yetiyor yani.
    türkiyede kız arkadaşın yoksa kızlar abaza damgası vurur, erkekler top damgası vurur.erkeksen ara sıra kız arkadaşın olmak zorunda.olmadığı zaman ailen bile cinsel tercihlerini sorgular rezil olursun.

Motosikleti
    speederbike
    Ne cinsel ne duygusal ihtiyacını karşılayamayan biri nasıl sana yetiyor (bu haliyle bana yetiyor) diyorsun. Eğer seni sevdiğini düşünüyor ama sen sevmiyorsan bence ona saygısızlık ediyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet zaman zaman onu daha çok seven birini bulabilir onu terk etmeliyim diye düşünüyorum.ama beni çok sevdiğini hissediyorum kıyamıyorum. genel olarak aklı başında bir kız ve bana karşı çok ilgili. ben de uçkur manyağı olmadığım için çok aşk da aşk diye inim inleyen biri olmadığım için yetiyor..

eğer ruhu abaza bir adam olsam kesin aldatırdım.ama benim davam ekmek davası. kızlarla uğraşmaya değil para kazanmaya kafa yoruyyorum yani.bu kızda bana kendimi yeterince özel hissettiriyor yani ne koşucam milletin peşinden.rahatın battığı salak insan modeli değilim.

Motosikleti
    speederbike
    Bari söyle kıza kızı sevmediğini de bunu bilerek seni kabul etsin. Veya neyse, nasıl biliyorsan öyle davran.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benden hoşlanmadan çıkıyosun sen falan diyor , hayır ne alakası var seni seviyorum ben diyorum ...kıza bunu söyliyemem çünkü çok duygusal bir tip.yıkılır. olmaz.yani aslında hoşlanmadığım biriyle ilk kez çıkıyorum ve çok güzel bişey.çünkü pek kıskanmıyorum ve gerilmiyorum.huzursuzluk yok denecek kadar az.

eskiden hep hoşlandığım kızlarla çıkardım . tesadüfen de hoş hatunlardı.(deniz seki, hilal cebeci tipli şeylerdi)
    nasıl olsa beni seviyor diye düşünürler, çantada kekik olarak görürlerdi.beni hiç ama hiç kıskanmazlardı.kendimi hiç özel hissetmezdim.

ama başkasına kaptırcam diye çok kıskanırdım. inanılmaz sinir harbi yaşardım. kıskanmam da çok hoşlarına giderdi.egolarını tatmin etmek için bilerek de kıskandırırlardı tam rezillikti.tıpkı bir köpek gibi ezerlerdi..20 kişi var peşinde kızın.duygusal ilgisi olup da ezilmeyen adam yoktur

......bu kızdan o kadar hoşlanmadığım için pek kıskanmıyorum. güçlü taraf benim ve o beni kıskanıyor.bu hoşuma gidiyor. hep biz mi ezilicez.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    hep biz mi ezilicez.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden aldatır
    aldanır çünkü HAYALLERDEN dost olmaz
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    bu konu çok gerilere düşmüş...buradan devam edelim.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    insan karsisindakinden yeterli ilgiyi goremediginde aldatir genelde.Bazilarida cevresine capkin biri olarak gorunmek icin.biliyonuz kadin aldatirsa .r.spu olur erkek aldatirsa bas ustune konur maalesef
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden hoşlanmadan çıkıyosun sen falan diyor , hayır ne alakası var seni seviyorum ben diyorum ...kıza bunu söyliyemem çünkü çok duygusal bir tip.yıkılır. olmaz.yani aslında hoşlanmadığım biriyle ilk kez çıkıyorum ve çok güzel bişey.çünkü pek kıskanmıyorum ve gerilmiyorum.huzursuzluk yok denecek kadar az.

eskiden hep hoşlandığım kızlarla çıkardım . tesadüfen de hoş hatunlardı.(deniz seki, hilal cebeci tipli şeylerdi)
    nasıl olsa beni seviyor diye düşünürler, çantada kekik olarak görürlerdi.beni hiç ama hiç kıskanmazlardı.kendimi hiç özel hissetmezdim.

ama başkasına kaptırcam diye çok kıskanırdım. inanılmaz sinir harbi yaşardım. kıskanmam da çok hoşlarına giderdi.egolarını tatmin etmek için bilerek de kıskandırırlardı tam rezillikti.tıpkı bir köpek gibi ezerlerdi..20 kişi var peşinde kızın.duygusal ilgisi olup da ezilmeyen adam yoktur

......bu kızdan o kadar hoşlanmadığım için pek kıskanmıyorum. güçlü taraf benim ve o beni kıskanıyor.bu hoşuma gidiyor. hep biz mi ezilicez.
    Rafların üyeliği iptal edilmiş ama burdada doğru söylemiş. Ezilen değil ezen olmalıı!!
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Rafi kankamın her söylediği kelimelere tamamen katılıyodum,
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    raflar in uyeligi iptal mi olmus iyi... zaten ne uslubu ne de konusmalari akılcıydı...

himm.. simdi yazilarina yorum yapmayayim, cunku cevap hakki yok.

birisini aldatmak yersiz ve sacma. yolunda gitmeyen, zevk vermeyen bir iliskiyi bitirmemek kadar...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Raflar Nİye Sİlİnmİs Hocam Ya ?
    Çok SeslİlİĞe Tepkİmİdİr Nedİr Anlamadim Kİ ?
    Nİye BÖyle Oluyor..
    Comfirmation Bias

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İnsanoğlu nun bi özelliği ben ce ...

Hemde bundan zewk duyuyolar ne iş anlayamadm

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Raflar Nİye Sİlİnmİs Hocam Ya ?
    Çok SeslİlİĞe Tepkİmİdİr Nedİr Anlamadim Kİ ?
    Nİye BÖyle Oluyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler