Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Bülent Ecevit 06.11.2006 tarihinde vefat etmiştir

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Siyaset tarihinde bir döneme damgasını vuran ve hatırı sayılır bir çok önemli olaya imzasını atan dürüst ve özverili halk adamı,Lider merhum Bülent Ecevit in vefatı sebebiyle bende tüm Türk halkına ve sevenlerine baş sağlığı dilemek isterim nedenmi....??

Çünkü Bülent eceviti severdim ve takdir ettiğim bir kişilik ve devlet adamıydı öyle olmasaydı bu başlığa girip aksi düşüncemi belirtmezdim bile sebebi ise ne olursa olsun bu bir vefat olayıdır ve Bir Bülent Ecevit olmak çokta kolay bir iş değildir..!!

Bu başlık siyasi görüşlerin yada bülent ecevitin sevilip sevilmediği görüşünün tartışılacağı bir platform da değildir zaten bizim işimizde bu değildir..

Bu sebeptendirki Taziyede bulunacaksanız bulunun Bulunmak istemeyen ve antipati duyan arkadaşlarada fikirlerini ve düşüncelerini paylaşabilecekleri başka platformlar olduğunu hatırlatırım

Asla unutmamalıdır...... Ahiret in bileti her insana verilmiştir sırası gelen bu yolculuğa çıkacak ancak... Daha henüz gidip te oralardan dönen ve yolculuğu hakkında yorum yapan olmamıştır... Bu sebeptendirki ahirette yapacaklarınızla ilgili planlar kurup falancanın yakasına yapışacağım diye planlar kurmayın

Önce kendi yakanızı bir kurtarında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyaset tarihinde bir döneme damgasını vuran ve hatırı sayılır bir çok önemli olaya imzasını atan dürüst ve özverili halk adamı,Lider merhum Bülent Ecevit in vefatı sebebiyle bende tüm Türk halkına ve sevenlerine baş sağlığı dilemek isterim nedenmi....??

Çünkü Bülent eceviti severdim ve takdir ettiğim bir kişilik ve devlet adamıydı öyle olmasaydı bu başlığa girip aksi düşüncemi belirtmezdim bile sebebi ise ne olursa olsun bu bir vefat olayıdır ve Bir Bülent Ecevit olmak çokta kolay bir iş değildir..!!

Bu başlık siyasi görüşlerin yada bülent ecevitin sevilip sevilmediği görüşünün tartışılacağı bir platform da değildir zaten bizim işimizde bu değildir..

Bu sebeptendirki Taziyede bulunacaksanız bulunun Bulunmak istemeyen ve antipati duyan arkadaşlarada fikirlerini ve düşüncelerini paylaşabilecekleri başka platformlar olduğunu hatırlatırım

Asla unutmamalıdır...... Ahiret in bileti her insana verilmiştir sırası gelen bu yolculuğa çıkacak ancak... Daha henüz gidip te oralardan dönen ve yolculuğu hakkında yorum yapan olmamıştır... Bu sebeptendirki ahirette yapacaklarınızla ilgili planlar kurup falancanın yakasına yapışacağım diye planlar kurmayın

Önce kendi yakanızı bir kurtarında
    31 no'lu mesajımı okuyunuz lütfen.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Gültekin Bu Forumda yazılan herşey beni ilgilendirir bilmem anlatabildimmi !!

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin Bu Forumda yazılan herşey beni ilgilendirir bilmem anlatabildimmi !!
    dün gece yazıldı ve bitti.
    hararetlendirmenin lüzumu yok.
    bu da benim hissiyatımdır.

siyaset yapmadığımı belirttim.
    lütfen sizler de yapmayın.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Bu başlıkta iki mesajım var bu da üçüncüsü zaten içerikleri taziye ve konu dışına çıkılması sebebiyle uygun bir uslupla uyarmadır... Forumda siyasi içerikli konu ve mesajlara müsade etmeyiz... Yapılanı sezeriz uyarırız yapılmayan bir siyaset için yapmayın diye uyarmak biraz yersiz olmuş !!!

Motosikleti
    BMW F650FB
    yersiz pek çok uyarı mevcut nedense...

neyse konu bu değil.

topiği baştan sona okuyup, tüm yersiz mesajlarımı silme yetkin var.
    sizin istediğiniz gibi bir başsağlığı mesajı yazmayacağım bu başlığa.

kurallar neyi gerektiriyorsa, onu yap lütfen.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Gültekin bu başlığa baş sağlığı yazıp yazmaman pekte önemli değil böyle bir mecburiyetin yok zaten başlığa yazılan mesajları zaten okudum bizim işimiz bu.. Forumdaki başlıklarda yazılan mesajlar için yersiz bir çok uyarı olup olmadığı tartışılır ancak yersiz yere uyarı yapılmaz bilen bilir ..

Yetkimi gerektiği zaman ve olması gerektiği şekilde kullanma konusunda elimden geldiğince titizimdir.. Bir kişi istedi diye kullanmam bu yetkiyi ( sen dahil ) Gerektiğinde kullanma becerisine sahibizdir..!!

Konu benim açımdan kapanmıştır

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siyaseti, siyaset gibi yapan,
    dürüstlüğünden asla ödün vermeyen
    onunla büyüdüm ve onun siyasetinde tanıdım türkiye yi
    mekanın cennet ruhun şad olsun karaoğlan

senden sonra hiç bir siyasetçide buralarda böyle anılmayacak
    türkiye nin başı sağolsun

sevgili gültekin,
    bir insanı sevmeye bilirsin, hatta nefret bile edebilirsin,
    ama bu topik başsalığı ve taziye için açılmıştır onun için biraz saygılı olabilirsin.
    hiç birini beceremiyorsan biraz türkiye geçmişini akursan sanırım iyi olur,
    sevgi ve saygılarımla,

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Efendi, dürüst ve şair bir siyasetçiydi. Allah rahmet eylesin.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dürüst olmak bir meziyet değildir hatta adının yolsuzlukla anılmaması da bir meziyet değildir..ben hakkımı helal etmiyor vede rahmet okumuyorum ..bu ülkede 12 eylül dönemini yaşayan bir çocuk olarak o günleri bizlere yaşatan insanların biride sayın ecevittir..kimse kusura bakmasın bu kadar kolay değil ..şimdi apdullah öcalan ölse rahmetmi okuyacaz arkasından ..musallada soruyolarya hakkınızı helal ediyomusunuz diye ben etmiyorum ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dürüst olmak bir meziyet değildir hatta adının yolsuzlukla anılmaması da bir meziyet değildir..ben hakkımı helal etmiyor vede rahmet okumuyorum ..bu ülkede 12 eylül dönemini yaşayan bir çocuk olarak o günleri bizlere yaşatan insanların biride sayın ecevittir..kimse kusura bakmasın bu kadar kolay değil ..şimdi apdullah öcalan ölse rahmetmi okuyacaz arkasından ..musallada soruyolarya hakkınızı helal ediyomusunuz diye ben etmiyorum ..
    Baba sen bugün biraz asabisin anlaşıldı....

Benim görüş felsefemde olmasa bile Ecevit i sevmesemde böyle düşünmüyorum...

12 eylülü bende yaşadım...Bütün siyasetçiler suçlu.....Ama imralıdaki şahısla aynı kefeye koymayalım.....onun cenazesine kim gider, Hangi hoca okur
    duasını?....

Ecevit e hakkımı helal edermiyim etmezmiyim....Konu burda tartışılırsa o dediğim meşhur dörtlü din dil ırk siyaset, buraya bulaşmış olur......

Bu gibi konuların topic lerinin de açılması sakıncalı bence....Ben helal ederim sen etmessin o eder öteki etmez.......Sonuçta 12 eylül yaşarız sitede...

Sonrası sitede ihtilal bile olur............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden görüşlerimi açıkladım diyemi ..sende açıklamışsın ..her ölenin arkasından rahmet okunmaz ..
    siyasi görüş falanda değil bu .. bu ülkeyi rezil ettiler demokrasinin bölünmesine neden oldular kavgaları ülkeyi 50 yıl geri götürdü..balık hafızalı değilim..siyasi görüşü umrumda bile değil demirel , erbakan öldüğündede böle konuşacam emin ol
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahirette görüşmek üzre bülent bey...
    yapışacağım yakana...

Bu arkadaşa da ben dahil olmak üzere biraz kızmıştık...En azından ölene saygı duyulur diye.....

Ama haklısın imralıdaki de ölünce rahmetmi okuycaz hayır...Lanetten başka bişey okunmaz ona....

Sen de bende kabul etmesek de ülke yönetiminde uzun yıllar emeği geçmiş bir insan...... Hatta cumartesi cenazesinde de görev yapıcam....

Bu topic taziye topic i demiş bir mod arkadaş...hatta gültekini sert biçimde uyarmış.....Saygı duysak da duymasakta duyan arkadaşların gönlü olsun diye bu şekilde yazmasak hem onların gönlü olur hemde tartışmalara yer vermemiş oluruz...diye düşünüyorum.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    BMW F650FB
    Gültekin'e cevap...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı
    Dikkat et de sana yapışmasınlar burda......Yakıştımı şimdi.

BBRR'ye cevap...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı
    Saygı duysak da duymasakta duyan arkadaşların gönlü olsun diye bu şekilde yazmasak hem onların gönlü olur hemde tartışmalara yer vermemiş oluruz...diye düşünüyorum.....
    muhatap kişi mod olunca, üslup değişivermiş...

dünya böyle işte.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Yazık

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım kızgınlığınız yanlış kelimeler kullanmanıza neden olmuş. Dürüst olmak bir meziyet değildir de ne demek? Hele hele ülkemiz siyaset hayatında büyük bir meziyettir ve maalesef bu meziyete sahip çok az insana sahibiz.
    Yurt dışında yaşıyorum ama Türkiye'de büyüdüm. 12 eylül döneminde 10 yaşında bir çocuktum. Okulda pencere kenarındaki sıraları boş bırakırlardı ve üç kişi otururduk. Bunun nedeni atılabilecek bir kurşun herhangi birimizi öldürebilir yada en azından kırılan camlarla yaralanabilirdik.
    Bu günleri bize yaşatan insanlardan biride Ecevit'tir diye yazmışsınız. Bir diğeride yine rahmetle andığım Türkeş'tir. Yanılıyormuyum?
    Acaba gerçekten bu kadar basitmidir. Ecevit ve Türkeş kafa kafaya verip, hadi ülkeyi bölelim,kardeşi kardeşe kırdıralım mı demişlerdir?
    Bir diğer tespitiniz şöyle;
    - Şimdi Abdullah Öcalan ölse rahmetmi okuyacağız?
    Bu ne kadar düşüncesiz, ne kadar kötü bir benzetme.
    Abdullah Öcalan bir teröristtir. Sizin mantığınızla gidersek bu teröristi İmralıya tıkan Ecevit ve hayatını böyle şerefsizlerle savaşarak geçirmiş Türkeş birer teröristtir öylemi? Neden? Çünkü bize 12 eylülü yaşattılar.
    Öcalan ölse böyle bir topic açılırmıydı? Yada açılsa bile başsağlığı ve Allah'tan rahmet dileklerimi olurdu?
    Bana göre bu topic Ecevit için taziye amacıyla açılmış. Siz sevmediğiniz biri öldüğünde evine gidip
    -ben hakkımı helal etmiyorum,şerefsizin biriydi filan gibimi konuşuyorsunuz?
    Burayı da ölenin evi kabul edip, gelenek ve göreneklerimize uygun davranırsak sanırım en iyisini yapmış oluruz.
    Lütfen buraya kadar yazdıklarımdan Ecevit'i sevdiğim yada sevmediğim gibi bir anlam çıkarmayın.Sadece doğru olduğuna inandığım davranışı sergilemeye çalışıyorum.
    Sayın Ecevit Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Sevenlerine baş sağlığı dilerim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Katılıyorum. Burası bir taziye topiğidir. Sayın Ecevit'in geçmişteki siyasi görüş ve eylemlerinden şikayetçi olan -siyasi topik olacağı için-site yönetiminden izin alarak yeni bir topik açar. Seveni de sevmeyeni de enine boyuna tartışır. Ama burası bir taziye topiğidir.

Patriote, "Siz sevmediğiniz biri öldüğünde evine gidip
    -ben hakkımı helal etmiyorum,şerefsizin biriydi filan gibimi konuşuyorsunuz?"
    Bu cümleyi sonuna kadar destekliyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ***Düzenleme***
    Siyasi içerikli bulunacak bir mesaj yazdım, ama haklıyken haksız duruma düşürülmek istemediğim için siliyorum. Motosiklet sitesine yakışacak mesajım aşağıdadır.
    ***/Düzenleme***

Yarınki cenazeye katılacak üye var mı acaba? Benim adıma da helallik versin.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    silinmiştir

Motosikleti
    BMW F650FB
    *** buradaki yazımı, ilgili konuya taşıdım***

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Evet evet ben de katılıyorum, Kıbrıs harekatını gerçekleştiren Ecevit değil pancar kafaydı.O yüzden Ecevit'e Kıbrıs Fatihi deniyordu di mi ?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler