Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

gerçek avrupalı aslanların tarih hatırlatması gs:5 sion:1

Motovento
    REKLAM ALANI

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    heryerde pres vardı bu gece ali samiyenin cimlerinde 11 kişi ve tüm teknik heyet inanmış maça sahada adeta piranha gibi saldırdı cocuklar lincoln yine yıldız oldugunu bir kere daha gösterdi bizlere ümit bitiriciligini hatırlattı arda attıgı golle bize futbolun görsel olan yanını gösterdi hepsini tek tek kutlamaya gerek yok ama hepsi muhteşemdi helal olsun hepsinin ayagına saglık boyle giderse tarihi yeniden tekkerrür ettireceğiz ...

hadi çocuklar bir daha sevindiri bizleri...

tarihin 2 maçta yazılmadıgını biz biliyoruz bilmeyenlere ögretmenin tam zamanı ....avrupa senin işin...

YÜRÜYEDÜR ASLANIM..............
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    galatasaray yine bire destan yazar umarım

Motosikleti
    speed 150 naked
    konyaya 6 siona 5 takım içerisindeki uyum herşeyden önemli yoksa fenerbahçe gibi futbolcuya milyonlar döküp oynatamamak gibi bir problemimiz yok galatasaraya başarılarının devamı diliyorum....
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    evet allaha şukur takım cok ii gidior görünüşe bakılırsa böyle devam edecek umarım bi aksilik yaşanmaz..

gs bu sene yaptıgı transferlerle parmak ısırttı tebrik ediyorum özhan başkanımızı bu arada umarım bi daha saglıgında bi problem yaşamaz ...

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı eradnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konyaya 6 siona 5 takım içerisindeki uyum herşeyden önemli yoksa fenerbahçe gibi futbolcuya milyonlar döküp oynatamamak gibi bir problemimiz yok galatasaraya başarılarının devamı diliyorum....
    heryerde illa böyle insanlar çıkar. neden böyle birşey yazma gereği duydun anlamadım! ben şahsen bir fenerbahçeli olarak g. sarayı kutlarken sen kalkıp boş boş polemik konusu yaratıyorsun!!!

bu arada g. sarayı kutlamak gerekiyor bence.
    GT650R

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Polemik yaratmadan sevinelim.

Aslan bir kez daha tüm dünyaya adını hatırlattı.

Tebrikler....

tüm dünyaya adını hatırlattı diosunuzda yendiği takım sion

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galatasaraylı değilim ama çok sevindim.Bide maçı seyredebilseydik tam süper olacaktı.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bakın beyler gs yı tebrik ediyoruz BİR GENÇ FENERBAHÇELİ olarak...ama polemik yaratmayın biz acmadık moskovaya basarılar dileriz diye !!!avrupadaa tüm TÜRK takımlarına başarılar dileriz

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Bu basari icin tum Galatasaray camiasini kutluyoruz,bu sene sampiyon biziz,

ayrica mete_han adli kullaniciyi yorum yapmaya bekliyorum.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sene sensin şampiyon aslanım cimbomum benimmm...coştur bizi ver coşkuyu...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    speed 150 naked
    amacım polemik yaratmak değildi yaw doğru söyleyenide dokuz köyden kovuyolar kardeşim
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bir Galatasaray'lı olarak sonucu olağan karşılıyorum. Mahalle takımlarını yenince abartılı sevinç çığlıkları atmaya gerek yok.Basit bir G.S klasiği işte.

serendepity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    COLOR="Black"]ama polemik yaratmayın biz acmadık moskovaya basarılar dileriz diye !!![/COLOR][/COLOR][/B]avrupadaa tüm TÜRK takımlarına başarılar dileriz
    buyrun polemik moskovalı aslanlar yapın yorumunuzu hiç bir Türk'e yakışır mı bu tarz saçmalıklar

futbolla alakam olmasa da bir TÜRK genci olarak kanımı dondurdu

gs.a başarılar diliyorum elbette
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]yalnızlık bir yankıdır[/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu basari icin tum Galatasaray camiasini kutluyoruz,bu sene sampiyon biziz,

ayrica mete_han adli kullaniciyi yorum yapmaya bekliyorum.
    Sayın Galatsaraylılar sizlere inanamıyorum...Bizim Nöşetel Fatihi Aslanlarımız SİON gibi bir mahalle takımını yendiği için gereğinden fazla seviniyor...şaka gibi...vallahide şaka bu...

ilk maçta yenildiğinizde ben çok şaşırmadım...çünkü her takımın bi kötü maçı olur...bizim Pendik faciası gibi...

ve yeneceğinede emindim...ama bu kadar çığlıklar atmanız Galatasaryın ne kadar çaptan düştüğünü taraftarın başarıya ne kadar aç olduğunu gösterdi...kredilerde bitince artık SİON gibi takımların galibiyetine çıldırır oldunuz..

üzüldüm GS taraftarı adına...bizim aslanlar fare yakalamış buna seviniyorlar...hadi be...olcak iş mi...

adamlar mahalle takımı beyler...halı saha kadrosu...kendi sahalarında bi coşku yakaladılar sadece bu...20-0 da yenseler ben bu kadar sevinmezdim...muhteşem zafer diye birşey olmadı...sadece basit bir galibiyet...

kendinizi sorgulayın...biz SİON u yenince sevinecek takımmıydık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün akşam maçtaydım. kapasitenin üzerinde bilet başmışlar yeminle. adım atacak yer yoktu ama değdi mi o kadar zahmete dersen cevaba gerek yok
    l
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Galatsaraylılar sizlere inanamıyorum...Bizim Nöşetel Fatihi Aslanlarımız SİON gibi bir mahalle takımını yendiği için gereğinden fazla seviniyor...şaka gibi...vallahide şaka bu...

ilk maçta yenildiğinizde ben çok şaşırmadım...çünkü her takımın bi kötü maçı olur...bizim Pendik faciası gibi...

ve yeneceğinede emindim...ama bu kadar çığlıklar atmanız Galatasaryın ne kadar çaptan düştüğünü taraftarın başarıya ne kadar aç olduğunu gösterdi...kredilerde bitince artık SİON gibi takımların galibiyetine çıldırır oldunuz..

üzüldüm GS taraftarı adına...bizim aslanlar fare yakalamış buna seviniyorlar...hadi be...olcak iş mi...

adamlar mahalle takımı beyler...halı saha kadrosu...kendi sahalarında bi coşku yakaladılar sadece bu...20-0 da yenseler ben bu kadar sevinmezdim...muhteşem zafer diye birşey olmadı...sadece basit bir galibiyet...

kendinizi sorgulayın...biz SİON u yenince sevinecek takımmıydık...
    bak güzel kardeşim başarıya aç olan GS değil fb dir iyiki insanlar polemik olmasın dedi saolasın yine sivri dilliliginle dalmışsın olaya

1- unutmayalım ki fb halı saha kadrosuyla gelen interi kendi evinde 1-0 sade ve sadece 1-0 yendi bu birrrrrr

2- macta asistten başka bişey yapamayan alex yerlere goklere sıgdırılamadı neymıs mukkemmel mac cıkarmıs sadece güldüm bu ikii

3-deividin golünü dünya alkışlamış ya allahaşkına ümit karanın her attığı gol deividinkinden 565461321561 kat güzel bu üçç

4- inter maçının ertesi günü bi haber bülteni ne dese beğenirsiniz AVRUPA FATİHİ FENERBAHÇEMİZ (0 puan 1 puan alıpda geldigi zamanları unutmuş yayın ekibi fenerbahçenin tabii daha hayatında hiç 2.tura çıkamadıgınıda bu durumda gs ne avrupa kedisimi) muhteşem bi galibiyet aldı ya eywallah güzel maç aldı ii de oldu nıhayetınde bı turk takımı eh be kardeşim interin kotu futbolu neydi inter inter gibi mi oynadı adamlar asmadı bile maçı ya cambiasso kalenin onunden şut cekmedi geri pas ver 5 kere yaa ben ne diyeyim daha bu turk basının..

5- sevinç normal başarıya aç değiliz allaha şükür bunu yazan mantığıda hala anlamış değilim ACABA KİM BAŞARIYA AÇ (her sene butun kupalar talibiz diip cıkan en aşagı yarı final diyipde 0 puanla donenlermi, yoksa avrupada maça cıktıgı an rakibine korku salan 2000 UEFA + SUPER CUP 'ı alıp dunyanın 1. sırasına oturan GS mi...

bu arada eradnana katılıyorum ama kendisi bilir o kadar para verip vermiyecegini kendi sorunu fb nin bizi ilgilendirmez...

soruyorum carlos mu volkan mı lincoln mu alex mi ümit mi deivid mı kezman mi nonda mı daha saymama gerek varmı song mu edu mu lugano mu servetmi linderoth mu aurelıo mu arda mı ali bilgin mı lutfen bi iki sn düşünün aslında düşünecek fazla birşeyde yok herşey ortada...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Tebrikler arkadaşlar cim bom bom hep böyle oynasa yaa avrupa fatihleri hadi bakalım
    umarım ikinci kez uefayı getirirsiniz ülkemize başarılar GALATASARAY.

Motosikleti
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler arkadaşlar cim bom bom hep böyle oynasa yaa avrupa fatihleri hadi bakalım
    umarım ikinci kez uefayı getirirsiniz ülkemize başarılar GALATASARAY.
    teşekkurler arkadasım umarım fb de başarılı olur kımse yanlıs anlamasın her turk takımının başarılı olması en buyuk temennnımız..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam maçtaydım. kapasitenin üzerinde bilet başmışlar yeminle. adım atacak yer yoktu ama değdi mi o kadar zahmete dersen cevaba gerek yok
    l
    bak gelip kaçıyon bidaha olursa affetmem...la bi misafirim olsan nolur...

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkurler arkadasım umarım fb de başarılı olur kımse yanlıs anlamasın her turk takımının başarılı olması en buyuk temennnımız..

tamam biz daha açız ona eyvallah...bu galibiyet çok önemlimiydi sence...sizin çıtanız daha yüksek biliyorsun...yani Rüya takım GS bu galibiyete bu kadar sevinirse(zafer destan vs gibi) bu beni üzer...olay bu kadar basit...

yahu sen Galatasarylısın bu başlığı açıcak büyüklükte bir maç kazanmadınız diyorum...

Türk takımları hep kazansın bende isterim..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler