Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Aşk Mi Para Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bir röpörtajda adnan şensese sordular.
    --adnan eabi, sen niye 7 kere evlendin?
    --ebrucum, evlendiğim kadınlar ,ilk zamanlar bana tapıyorlardı, evleniyordum,
    sonradan değişiyorlardı,anladım ki eski eşlerim adnan şensese aşıklarmış,evdeki adnana değil.....................demişti.

adnan şensesin bu röpörtajı herşeyi anlatıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Önce sağlığın sonra paran olsun gerisi gelir peşinden.Ya da gelirler peşinden mi demek lazım.

Ben aşksız epey süre yaşayabildiğimi gördüm.Fakat aynı miktarda süre parasız yaşayamazdım,acımdan ölürdüm.

Paran varsa karşı cins çoğu kusurunu örter,hatta görmezden bile gelebilir.Ama hem paran yok hem de efeleniyorsan(yani hem kel hem fodul hesabı ) adamın canına okurlar.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce sağlığın sonra paran olsun gerisi gelir peşinden.Ya da gelirler peşinden mi demek lazım.

Ben aşksız epey süre yaşayabildiğimi gördüm.Fakat aynı miktarda süre parasız yaşayamazdım,acımdan ölürdüm.

Paran varsa karşı cins çoğu kusurunu örter,hatta görmezden bile gelebilir.Ama hem paran yok hem de efeleniyorsan(yani hem kel hem fodul hesabı ) adamın canına okurlar.
    aynen imzamı atarım.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aşk amaç; para araç... (araç amaca hizmet eder)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ben bir kere aşık oldum arkadaşlar...

Paranın çözemediği sorun açamadığı kapı yoktur bunuda dip not olarak eklemek isterim...

Ben şıklara ekleme yapmak istiyorum...

a-) aşk...

b-) mangır...

c-) hepbiri...

d-) testesteron hormonu...

doğru cevap d şıkkı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Paralı aşk.......Jigololuk diil tabi
    o düşündüğünüz hiç diil...
    çok masumca
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla hayat erkeğe "paran kadar eaşık ol ülen" der.

ben de para kazanmaya başladım."fiyatın kaç ülen!" diyorum.

zaten işin özü bu.koskoca nasrettin hoca 500 yıl önce demiş. PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR diye. saygı ve hürmetle anıyorum kendisini.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    parayı veren düdügümü calar baska bişeyimi bilmem

TİPLER STANDART HEPSİ AYNI SAHTE TAVIRLAR BENİ BAYDI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    boşver ablaaa,,,,, boşver eeeeabii,,,,,
    dalgana baaak çak o zamaaaaaan çaaaak çaaaak çaaaak çaaaak! (abozer kadayıf)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    GÜNÜMÜZDEKİ İLİŞKİLER TAMAMEN ÇIKARA DAYALI Bİ HALE GELDİ...
    BU NEDENLE ÖNCE MONEY

irre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marslı olduğumu söylüyorum ama kimse inanmıyor
    Motosikleti
    ilgim yeni başladı
    günümüzde para her ne kadar her kapıyı açıyor gibi görünsede açamadığı kapılarda var, gerçek aşkı istiyorsan parayla alamazsın, istediğin yanında şık güzel görünümlü biraz aptal ( genelde erkekler zeki kadınlardan hoşlanmaz) bir bayanla gezmek eğlenmek ve hayatını yaşamaksa evet para önemli ama gerçekten sevmek sevilmek istiyorsan paranın önemi yoktur, hayatını idare edebilecek kadar kazanmak yeterlidir.

artık erkek kazansın bayan yesin çağı çoktan geçti, bu nedenle erkeğin paralı olması bir bayan için çokta önemli değil eğer ciddi bir ilişki istiyorsa..
    evet artık genç nesil kadın erkek farketmez hayatını yaşama gününü gün etme gençliğini doyasıya yaşama taraftarı, erkek paralı olsun onu bir bara götürsün lüks otomobillere bindirsin (hava atacak ya kendi gibi düşünenlere) onun için yeterli, erkek içinse yanında güzel taş gibi bir hatun olsun oda kendince havalara girsin yeter ve hal böyle olunca sevgiden bahsetmek olmaz, sevgi farklı bişey lüks yerlerde yemek yemek lüks arabalarda gezmek yada taş gibi hatunla olmak değil, böyle düşünenlere saygı duyarım.

çok erkek arkadaşım var tanıdığım, birçok kız için neler düşündüklerini bilirim belkide bu yüzden bu kadar soğuk bakıyorum günümüz ilişkilerine, evet sadece karşılıklı çıkara dayalı, ben çok paralı erkekten korkarım güven vermez bana çünkü her istediğini elde etmiştir çoğunlukla ve nasıl bir hayat yaşayacağı belirsizdir. Çünkü doymuştur herşeyden artık elindekiler mutluluk vermez ona ve başka yönlere sapar.

ama gerçekten seven parasını değil yüreğini ortaya koyan insanlar olduğuna inanıyorum. birkaçgün önce hastaneye arkadaşımın yanına uğradım nöbetçiydi acilde, orda boyacı tulumu giymiş ayağında terlikler olan ki hava soğuktu bir bey vardı yanında eşi sanırım tansiyonu çıkmış sıranın onlara gelmesini bekliyorlardı eşine sıkı sıkı sarılmış alnına öpücük kondurup ona destek olmaya çalışıyordu.

İŞTE SEVGİ BUDUR parayla alınacak bişey değil, geçinebilecek kadar para yeterlidir.

ayrıca erkeğin parasına güçüne sığınan ACİZ KADINLARDIR.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu zaman da AŞK yoq AŞK...

Tek AŞK maddi serwete dönüşmüş durumda.. Hepsi aynı dişilerin..ıyyyy

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya.. yazik.. cogunluk boyle mi dusunuyor?
    tabiki ask once gelir. surunsen de birlikte, "destek" olmayi bilecen,umudunu yitirmicen. ne cılız,alevsiz yurekleriniz varmis be!!!

"hayat guzeldir" diye bi fim var,tavsiye ederim,izleyin

Not:sizin yurekleriniz bes para etmez:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Cezerye "Hayat Güzeldir" filmini izlemenizi tavsiye ederim demiş.Ordan aklıma geldi.

Sene 1999.Bundan 7 sene önce.Yanımızda o zamanın sevdiceği var.Çok güzel bir film var gelsene izleyelim diyor.Gidiyoruz eve.CD player nerede o zaman.Takıyoruz cd-roma başlıyoruz bilgisayarın 15 inch ekranında filmi izlemeye.

Yaşımızda daha genç o zaman.Okul biteli 1 sene falan olmuş.İşe girmişim.Elim biraz para görmüş.Gencim güzelim hesabı yani.Kıza da aşığım."Neyim varsa al götürsünler benden" kadar romantiğim,ciddiyim.Filmi izledik.Film gerçekten harika.Bir kaç damla yaş falan da gelmedi değil gözlerimden.

Tabi insan hemen kendine uyarlıyor.Ulen bizimkiside işte böyle bir aşk,bitmeyecek diyosun.Sonra askerlik zamanı geliyor.Gül gibi işini anında bırakıp gidiyorsun.Öyle ya askerliğini yapmaya kız vermezler.Derhal soluğu içtimada alıyorsun.Askerlik bu he diyince gidip gelemiyorsun ki.Gelsen de herşey bir anda normale dönmüyor ki.

Tabi askerlik dönüşünden sonraki 6 ayı ve esas bizim filmin sonunu yazmıyorum.Özellikle hemcinslerim tahmin etmişlerdir.

O gün bu gündür aşka gönül vermem aşka inanmam.Ha birliktelikler,sevgiler,paylaşılanlar yine güzel fakat aşk .......

Nereden aklıma getirdin şimdi cezerye ya.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    hala askin kuvvetine inaniyorum:D valla ne mutlu bana ic huzurumu dusunsenize...
    para halt etmis askin yaninda..siz race motoru olanin sevgilisi olur diosunuz:D:D guluyorum ya size sadece. mal mulk ile ask arayanlar.... pueee....
    bana beni sevenin limuzinini gosterdiler zamaninda, azicik bile irgalmadi. isaret parmaklarinin ucuna bakmisim da gormusum.umrumda olmaz asik degilsem kimse. ve .ktrsn parasinin arkasina saklananlar.. yureksizleeeeeeeeeer.......

para sonludur, ask sonsuz (bir matematikci gozuynen:D)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aklınız fikriniz kızda sizin ya. Para tabii, yoksa nasıl bir motosiklet alınır ki?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    puhahahaha.doğru teşhis

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    param olsun kızıda geçtim direk r1 alcam ...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    para tabikide

para olmadan aşk olsa ne işe yarar

valla bence para olması lazım cunku bi kızla gezcen para yok napcan.Kızların %85 i bence paraya geliyor yani İstanbul dakilerin cogu oyle.Yok ben oyle diğilim diye biri varsa cıksın ama sorarım sevgilin seni bi yere götüremesse sana hediye almassa onla aç karnına dolasırmısn diye sorsam kabul edermi!Yani sonuç olarak ben parayı seçiyorum arkadas.Ayrıca kızlar üstünde adam gibi şeyler olmayana bakmıyor onlarda paradan geciyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler