Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Otobüs kazası naklen

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ya aklımın almadığı bu poliler neden durdurmaz o taksiciyi. Koca otobüs ne hale geldi yaaaa....

Ya nasıl bir zihniyettir yola bakmadan çıkmak..... sokacaksın gözüne buların

http://www.izlesene.com/video/kazala..._otobus_kazasi

Unutmadan bir yerde okumuştum. Bu kazada önden fırlayan bir kişi hayatını kaybetmişti. Can kaybının az olması sevindirici ama .......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok kotü ya
    [ ELAZIĞ-MT ]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Utanmaz adam birde durmaksızın basıp kacıyor.
    Nasıl bir insan abidesidir bu !!!!
    Nasıl İnsandır o taksici ?
    Bu kadar mı şerefsiz, ahlaksız, Vurdum duymaz, Karaktersiz, ....siz olur bir insan akıl alacak gibi degil....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    bide taksicilere neden bu kadar küfür ediyosunuzdiye kızarlar şerefsizin yaptığına bak ya hepsi değil ama çoğunluğu aynı yazık valla çok yazık....

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Moderatör: Makine **************

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    ulen bu ne ya dehşete düştüm valla..

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    otobüsün hızı radarda 116'mı benmi yanlış görüyorum kimse dikkate almıyorda ? Üstelik ıslak yolda

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Çok kötü. Bırak hayvan taksici birde kaçıyor,bu nasıl bir zihniyettir.Gerçi radar almıştır plakayı yakalanmıştır ama bu insanlığa sığmaz.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yola aniden çıkan,kaçan taksiye mi küfredersin, basan otobüsemi söversin !!
    nasıl bi memlekette yaşıyoruz böyle

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    küfür etmek ve hakaret etmenin kimseye faydası yok. ayrıca forumun seviyesini düşürmeyelim.

zaten otobüs videosunun motosiklet forumunda ne işi var anlamadım. eski bir video zaten bu
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    yan yoldan çıkan taksi mi ne o hatalı zart diye ana yola çıkıyor bbelkide o bir motosiklet li olsaydı kimbilir ne olurdu..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küfür etmek ve hakaret etmenin kimseye faydası yok. ayrıca forumun seviyesini düşürmeyelim.

zaten otobüs videosunun motosiklet forumunda ne işi var anlamadım. eski bir video zaten bu
    Görmeyenlerede saygılı olmanı isterim.....Burası otobüs sitesi diiil ama hergün trafikte iç içe olduğumuz araçlar konu oluca yeri burası oluyo....Şikayet etme gibi bir lüxün yok. Aykırı bişey varsa zaten mod laarımız siler , uyarırlar.

Yoksa mod oldunda haberim mi yok.....

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan yoldan çıkan taksi mi ne o hatalı zart diye ana yola çıkıyor bbelkide o bir motosiklet li olsaydı kimbilir ne olurdu..
    Sorunun cevabı bu olabilirmi???????

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    işte bir türkiye klasiği buyrun yemin edrim kanım dondu eyyy şerefsiz taksici nasıl görmedin o kaca otobüsü ey otobüs şöförü vursana şerefsizin taksisine okadar yolcuyu tehlikeye atacağına pert olsun lavukkk
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

otobüs şoförü gerçekten acemiymiş.
    hiçbir usta şoför böyle bir durumda ani şerit değiştirme hareketi yapmaz(mesafe kısıtlı, yol kaygan,403 kullanıyorsun)
    alır taksiyi altına metrelerce sürükler.
    arkadaşlar aklınızda bulunsun çarpışma kaçınılmazsa(daha çok arabalar için geçerli) mümkün olduğunca ortalayıp vurun.böylece darbenin etkisiyle savurma en aza iner.
    eğer bu kazada ölen biri yada birileri oldu ise çok yazık.taksici de adam değilmiş bu arada.

Kazanın görüntülenmesi ve aynı anda kaza suçlusu aracın ; kameranın önünden geçmesi çok tesadüf olmuş. Adam yakalandıktan sonra kesinlikle inkar edemez!

Bu arada ; hava yağışlı , zemin kaygan ; otobüs şoförü tüm limitlere indikten sonra , son anda direksiyonu kırıyor ; ve dönen tekerler , tekrar eski haline gelmiyor. Yani taksiye yanaşıp , dümeni kırdıktan sonra ; kontrol kaybediyor!

O esnada taksinin de otobüsle temas edip etmediği meçhul.Çünkü taksi de; bir anda sağa kırıyor!!!

Bu arada satoyama ; ben otobüsün taksiyle çarpıştığına şahit oldum.Aracın içinden kimse sağ çıkmadı...

samimcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Parayı denkleştireyim cbr125 R...
    Çok kötü yaaa.Allah kimsenin basına vermesin.Saygılar...
    [FONT="Times New Roman"][I]Samim Çakır[/I][/FONT]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görmeyenlerede saygılı olmanı isterim.....Burası otobüs sitesi diiil ama hergün trafikte iç içe olduğumuz araçlar konu oluca yeri burası oluyo....Şikayet etme gibi bir lüxün yok. Aykırı bişey varsa zaten mod laarımız siler , uyarırlar.

Yoksa mod oldunda haberim mi yok.....
    mod filan değilim. bazı arkadaşlar küfürlü konuşmuşlar sana bişey demedim bu konuda. zaten mod arkadaşlar da silmişler küfürlü mesajları.

eski videoların hepsini buraya koysak ne olurdu onu demek istedim. şikayet etme gibi bir lüksüm de var. hapishane değil burası. motosiklet dışı konular konu dışında gösteriliyor bu video anasayfada çıkıyor. bence bir farkı yok.

motosiklet dışı bir çok önemli konu konu dışında...
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    çok kötü yabide kaçıyo şerefsiz
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    taksici çıktıktan sonra otobüsün taksinin dibine girmesi 5sn sürüyor. normalde otobüsün durma zamanı kaç sn olmalı hemen bütün suçu taksiciye atmayın.
    yağmurdan kayganlaşmış bir yol için otobüs şoförü de fazla hızlı değilmi yani.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mod filan değilim. bazı arkadaşlar küfürlü konuşmuşlar sana bişey demedim bu konuda. zaten mod arkadaşlar da silmişler küfürlü mesajları.

eski videoların hepsini buraya koysak ne olurdu onu demek istedim. şikayet etme gibi bir lüksüm de var. hapishane değil burası. motosiklet dışı konular konu dışında gösteriliyor bu video anasayfada çıkıyor. bence bir farkı yok.

motosiklet dışı bir çok önemli konu konu dışında...
    Uyarın için sağol. Ama hatalı olsam da uyarı zaten gelirdi. Bu bir video görüntüsü ve videoların içinde yer alması gerekiyo bence. Sadece motorsiklet konuşulmuyorki sitede..Paylaşmak istediğin herşey burda.

Valla en uygunu bence burasıydı...... Şikayet etme lüxüne gelince bence yok.Neden dersen izlemessin olur biter. 1 tane video ne senin bilgisayarını bozar nede meşgul eder. Göz zevkini bozmuşssam özür dilerim arkadaş.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler