Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çaresiz birisi???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    arkadaşlar ben www.antoloji.com adlı bir siteye üyeyim sitenin konusu kültür ve sanat. bugün bana bir mail geldi gönderen burs verebilecek kuluş tanıyıp yanımadıgımı soruyor . mesajın gerçeklik payı hakkında yorum yapamıycam zaten öyle bir kuruluşta tanıdım yok. ama yardıma muhtaç biri gibi görünüyor. bu mesajı dikkate alsanızda almasanızda haklısınız fazla bir güvence yok. ama yine bilginiz olsun istedim. sonuçta kişi bilgilerini vermiş isteyen irtibata geçebilir.
    arkadaşlar merhaba...
    ben bilgi üniversitesi halkla ilişkiler - hukuk çiftanadal burslu öğrencisiyim.
    uzun süredir antolojiye uğrayamadım unutmuşsunuzdur muhtemelen...
    ama kendi hayat mücadelemi verirken buna da pek vaktim kalmadı.

arkadaşlar 1 haftadır sokaktayım ve gerçekten çaresizim....
    hayattaki en büyük amacım okulumu bitirebilmekti ama şu an itibariyle çok zor görünüyor...yarı yolda bırakıldım...bir babanın insafına kalmıştım hayatta o da ''ben karşının taksisiyim evlat'' deyip evinin kapılarını kapattı suratıma....

isterseniz en başından anlatayım...
    1985 yılında bartın'ın ulus ilçesinde doğdum.annem ve ben tek kaldık uzun süre, babam marmariste otelde çalışıyordu...eve pek uğramazdı...iki yılda 1 belki...4 yaşımdayken kardeşim dünyaya geldi.
    on yaşıma geldiğimde annem ve babam ayrılmıştı ve biz dedemlerle kalmaya başladık.. liseye 2. sınıfa gelinceye kadar çeşitli akrabalarımda 1 veya iki yıl kalarak okulumuzu sürdürdük.
    lise 2. sınıftan itibaren babam çıktı ortaya ve evlendi. biz de onunla yaşamaya başladık...ve 4 yıldır yanında kalıyorduk...üniversiteyi kazandım, o da iş kurmuştu... ama bir süre sonra beni ve kardeşimi istememeye başladı...
    kendine yeni bir hayat kurduğunu artık bizim kendi başımızın çaresine bakmamız gerektiğini, onun hayatından çıkmamız gerektiğini sürekli söyleyip duruyordu...ama ben direndim okulum için... ve kardeşimin okulu için....
    geçen yıl okulumu dondurdum ve kardeşimin dershane taksitleri ödemek için
    çalıştım...kardeşim trakya üniversitesini kazandı.yurda yerleşti ve yurt-kur dan kredi aldık... yalnız benimki vakıf üniversitesi olduğu için burs-kredi herhangi bir şey alamıyorum...

bir hafta önce tamamıyla evden kovuldum...ve bir haftadır dışardayım...
    dışarıda iş araştırıyorum ama okuluma engellemeyecek part bir iş şu ana kadar bulamadım...bursları araştırıyorum şu an için bir şey yok...
    inanın ne yapacağımı bilemez durumdayım..son iki gecedir okulun kantininde kalıyorum.yemek için iftar çadırını bekliyorum.devlet yurduna başvurdum 350 peşin istiyorlar. okulu bırakmadan önce en son çare ve biraz zaman kazanmak için size yazıyorum...
    ne olur bana yol gösterin...
    tanıdığınız burs kişi yada kuruluş varsa lütfen haberdar edin...
    ayrıca şiirlerimin isim hakkı satılıktır....
    bu mesajı yaklaşık 100 kadar kişiye gönderiyorum.

ilgilenenler için;
    msn: erdal_akcaoglu@hotmail.com daha ayrıntılı konuşabiliriz...

ayrıca hesap numaralarım...

akbank... 0065822 / otosanayii
    finansbank...14754648 / mecidiyeköy

arkadaşlar hayatta hiç yapmayacağım birşey di ama çaresizim......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    hadi ordan

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ordan
    arkadaşım sana bir tavsiye gerçeklik bayını bilmedigin bir konuda yorum yapma.... bende bu mesajın gerçeklik payını bilmiyorum onun için dogrudur veya yanlıştır demedim. gerçektan böyle burs veren kuruluşları tanıyan varsa söylenir araçtırması yapılır durum gerçekten anlatılan gibi ise kuruluş isterse yardım eder...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hesap numarasını da yazmış ne güzel......
    Bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sana bir tavsiye gerçeklik bayını bilmedigin bir konuda yorum yapma.... bende bu mesajın gerçeklik payını bilmiyorum onun için dogrudur veya yanlıştır demedim. gerçektan böyle burs veren kuruluşları tanıyan varsa söylenir araçtırması yapılır durum gerçekten anlatılan gibi ise kuruluş isterse yardım eder...
    çaresizliği de bilirim çareyi de
    yüzüm gülüyor diye godoş sandın galiba
    sen de benim için yorum yapma
    kırmayayım diyorum ama zora sokuyorsunuz..
    forum da en son laf sokacağınız kişi ben olayım

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    musti noluyo gene,ağır olalım efendi desinler,sadece inanmıyorum diyebilirdirn dimi ama musti,polemiğe gerek yok kardeşim benim..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı BY_SHADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musti noluyo gene,ağır olalım efendi desinler,sadece inanmıyorum diyebilirdirn dimi ama musti,polemiğe gerek yok kardeşim benim..
    her gün inboxuma gelen bu tür saçmalığa ne diyim kaldı konuyu açana demedim ki belliki iyi niyetle açmış konuya dedim kaldıki bana neden nasihat veriyor?

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her gün inboxuma gelen bu tür saçmalığa ne diyim kaldı konuyu açana demedim ki belliki iyi niyetle açmış konuya dedim kaldıki bana neden nasihat veriyor?
    Musti gerilme tamam boşuna boşver.
    Valla bu konu için birşey diyemeyiz görmek lazım arkadaşı.İnmidir cinmi?
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musti gerilme tamam boşuna boşver.
    Valla bu konu için birşey diyemeyiz görmek lazım arkadaşı.İnmidir cinmi?
    düpedüz cin
    anlatılcak çok şey var da boşverin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler