Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden cevrım ıçı kullanıcılarda kayıtlı uyeler degılde herzaman mısafır uyeler fazla

Motovento
    REKLAM ALANI

evett arkadaslar bu hep dıkkatımı cektı.Hep sagkoseye baktıgımda 187 kayıtlı 300 mısafır uye bulunuyor fln yazıyor.Neden mısafır uye bu kadar fazla mısafır dolasacaklarına kayıt olup konulara neden yorum ben bunu anlamıs degılım bılen bırı varsa yardımcı olursa sevınırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O misafirlerin büyük çoğunluğu motosikleti olmayan fakat almayı düşünenlerdir. Tabi hepsi bazılarımız gibi motoru olmadığı halde foruma katılan, ''malımda gözün var, sen ne bilirsin ki, motorun bile yok, polemikçi'' eleştirilerini göğüsleyecek insanlar değil. Bence bu yüzden misafir kalmayı yeğliyorlar. Sen neden yeğlemedin dersen motorumu aldığımda çok şey biliyor olacağım bunları buraya üye olmadan, arkadaş edinmeden, doğru bildiklerimi savunmadan, yazıp çizmeden öğrenemezdim derim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O misafirlerin büyük çoğunluğu motosikleti olmayan fakat almayı düşünenlerdir. Tabi hepsi bazılarımız gibi motoru olmadığı halde foruma katılan, ''malımda gözün var, sen ne bilirsin ki, motorun bile yok, polemikçi'' eleştirilerini göğüsleyecek insanlar değil. Bence bu yüzden misafir kalmayı yeğliyorlar. Sen neden yeğlemedin dersen motorumu aldığımda çok şey biliyor olacağım bunları buraya üye olmadan, arkadaş edinmeden, doğru bildiklerimi savunmadan, yazıp çizmeden öğrenemezdim derim.
    valla olede olabilir sitye uye olmadan da anlayamazlar heralde.Benimde motorum yok ,ehliyetimde yok ama burda cok sey ogrendim yani faydalı bir site.Acaba bunlar 2. ellere flnmı bakıyor

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    hayır mesela sız sıteye gırdınız mısafır olarak bazıları sonra kullanıcı adını yazıyor ve gırıs yapıyor ve ondan sonra 1+1 gozukuyor ondan herzmn mısafır fazla oluyor ayrıca bı kısı sıteyı kapatıyor 15 dakıka hala ordaymıs gıbı gozukuyor ıstersenız kendınızde deneyebılırısnz bız denemıstık tse belgeli

Alıntı delicoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır mesela sız sıteye gırdınız mısafır olarak bazıları sonra kullanıcı adını yazıyor ve gırıs yapıyor ve ondan sonra 1+1 gozukuyor ondan herzmn mısafır fazla oluyor ayrıca bı kısı sıteyı kapatıyor 15 dakıka hala ordaymıs gıbı gozukuyor ıstersenız kendınızde deneyebılırısnz bız denemıstık tse belgeli
    benimde aklımda geciyodu ama solemedim.Simdi daha iyiyim saoll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler