Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlarla bi günümüz

Motovento
    REKLAM ALANI
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Arkadaşlarla gezelim falan dedik. Bi yeşillğe geldik, dolanıyoruz, o da ne bi dere çıktı, geçmesi mesele oldu.

Şakir şekil yapacam derken sıçana döndü.

Sonra acıktık, "ne yicez lan" derken, hazır dere de burda, balık tutalım dedik.

Yayın balığı yakaladık. İsmet balıktan korkup, ağdan çıkaramadı. Baktım bu şapşal beceremeyecek bi el atayım dedim.

"ananı avradını" dedim, ulan meğer yılan balığıymış.

Orçun inanmadı tabi.

Geziden dönerken İBB meclisine bi uğrayalım dedik.

Balık maceramızdan aç kalınca bi yerde yemek yiyelim dedik.

Bu Sercan da hep böyle piçlik yapar zaten.

Gün bitti evimize dönelim dedik, akşam akşam polis çevirdi.

Bugün de böyle bitti
    Birkannn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Eğlenin, eğlence iyidir. Buna da gülmüş müydünüz?

Haber Giriş Tarihi: 15.03.2016 09:22 Haber Güncellenme Tarihi: 15.03.2016 09:22

Trabzon’da görevli polis memuru 51 yaşındaki Veli Çakı, eşi 51 yaşındaki Gönül, oğlu 26 yaşındaki Çağatay ve kızı 18 yaşındaki Tansu Tenay Çakı’yı tabancayla vurduktan sonra intihar etti. Polis memuru Veli Çakı ile kızı Tansu Tenay Çakı hayatını kaybetti, ağır yaralanan Gönül Çakı ile oğlu Çağatay Çakı tedavi altına alındı.
    Trabzon'daki Taksim Karakolu’nda 8 yıldan bu yana görev yapan polis memuru Veli Çakı, Pelitli Mahallesi'ndeki evinde bu sabah ailesiyle kahvaltı yaptığı sırada, belirlenemeyen nedenle beylik silahını çekerek eşi ve çocuklarına kurşun yağdırdı. Eşi Gönül, sonra da oğlu Çağatay ve kızı Tansu Tenay Çakı’yı vuran polis memuru Çakı, ardından da tabancayı kendi başına dayayıp tetiği çekti.

Veli Çakı ile kızı Tansu Çakı olay yerinde öldüi, ağır yaralanan Gönül Çakı, Karadeniz Teknik Üniversitesi TIP Fakültesi Farabi Hastanesi’nde, Çağatay Çakı da Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYADA ÜNLÜYDÜ

Cinnet geçiren polis memuru Veli Çakı, esprili kişiliğiyle Emniyet teşkilatı hem de Trabzonlular arasında tanınan bir karakterdi. Yaptığı hareketler ve sosyal medyaya yüklenen videoları nedeniyle bir çok kez haber konusu da olan 'Veli Dayı' lakaplı Çakı, bir maç görevi esnasında stadyumda çalan müzik eşliliğinde taraftarlarla kolbastı oynamış, bir etkinlikte bando takımına eşlik ederek saksafon çalmış, bir maç çıkışında Trabzonspor taraftarları arasına karışarak tezahürat yapmıştı. Son olarak 2 yıl önce Trabzonspor'un bir maçı için görevliyken stadyum önünde bir büfedeki cips paketlerinden alarak, "24 saat çalışıyorum, gücümü Doritos'tan alıyorum, Lays'dan alıyorum. Bütün teşkilat Doritos yesin. 24 saat çalıştırır" sözleriyle gündeme gelen Veli Çakı hakkında soruşturma açılmıştı. Çakı, soruşturmaya Facebook sayfasından tepki göstererek şu ifadeleri kullanmıştı:

"Soruşturma açmadan önce bir dinle, bu adam niçin cips yedi diye. Soruşturmaya da gerek kalmazdı. Kendinize hiç sordunuz mu? Kendinize hiç soruşturma açmıyorsunuz? Buz gibi donmuş kumanya köftesini verirken bize bir düşünün. Doritos yiyince mi zorunuza gitti?"

Veli Çakı’nın bu tepkisi üzerine, sosyal medyadaki bir çok takipçisi cipslerle yazdıkları yazılarla polis memuruna destek vermiş, 'Veli Dayı Partisi' gibi amblemler hazırlamıştı.

Motosikleti
    turuncu
    bunun konuyla ne alakası var, amma değişiksiniz yahu!

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun konuyla ne alakası var, amma değişiksiniz yahu!
    Aynı Doritos, aynı Veli Çakı değil mi? Ki ben Veli Çakı'yı meslekten tanıyordum.
    Sağdan soldan topladığı görüntüleri "arkadaşlarla bi günümüz" diye paylaşan "orcinal" de ben değişiğim öyle mi?
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı Doritos, aynı Veli Çakı değil mi? Ki ben Veli Çakı'yı meslekten tanıyordum.
    Sağdan soldan topladığı görüntüleri "arkadaşlarla bi günümüz" diye paylaşan "orcinal" de ben değişiğim öyle mi?
    İyi de adam nerden bilsin videodaki polisin cinnet geçirdiğini? Tepkin biraz ağır ve gereksiz olmuş.. Biraz neşe babında paylaşım yapmış.. allah rahmet etsin..
    Birkannn bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    potpori yapmış aga tabi yeni nesil bilmez rapçidir alayı .. Neyse bende bir halt anlamadım :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    turuncu
    ulan, her video farklı kaynaktan makara/fail videoları. kafama esti, uyduruk bi kompozisyon yaptım. tabi ki benim arkadaşlarımla bir günüm değil!

ben, bunu bari anlayacak kadar beyin vardır diye düşünmüştüm; ama nerdee

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğlenceli bir paylaşım olmuş.
    Olumsuz yorumlara aldırmamak lazım.
    İyi yapmışsın .
    Millet gülmeyi eğlenmeyi unuttu.
    Sürekli kaza cinayet haberlerinin yanında güzel bir paylaşım.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)