Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Foruma üye olmadan forumda takılan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Koskoca forumda şu an aktif 25 üyeyiz, 2999 misafir de üye olmadan forumda yazılanları okumakta ve konu başlıklarını takip etmektedir.

Ağalar sizin de elbet söyleyeceğiniz bir söz vardır, üye olup gelsenize, ne o öyle röntgenci gibi kapı deliğinden bakıyorsunuz?

espresso, Khaira, nick.dll ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koskoca forumda şu an aktif 25 üyeyiz, 2999 misafir de üye olmadan forumda yazılanları okumakta ve konu başlıklarını takip etmektedir.

Ağalar sizin de elbet söyleyeceğiniz bir söz vardır, üye olup gelsenize, ne o öyle röntgenci gibi kapı deliğinden bakıyorsunuz?

https://i.hizliresim.com/4yhcsxa.JPG

abi gerçek değil bu :D muhtemel ziyaretci sayısı son birkaç günü kapsıyordur; toplaya toplaya belirtiyordur.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gerçek değil bu :D muhtemel ziyaretci sayısı son birkaç günü kapsıyordur; toplaya toplaya belirtiyordur.
    Sanmam, mesela şu an ziyaretçi sayısı 2953'e düşmüş.

Üyeyim ama çoğunlukla login olmuyorum. Geçmiş konulardaki tartışmaları, yorumları, merak ettiğim motorların kullanıcılarını vs okuyorum. Sırf buna cevap vermek için aylar sonra giriş yaptım ama haftada birkaç kere ziyaretçiyim
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı soo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üyeyim ama çoğunlukla login olmuyorum. Geçmiş konulardaki tartışmaları, yorumları, merak ettiğim motorların kullanıcılarını vs okuyorum. Sırf buna cevap vermek için aylar sonra giriş yaptım ama haftada birkaç kere ziyaretçiyim
    Gel mübarek, gel. Login ol, muhabbet dönsün forumda. Sen login olmazsan, ben login olmazsam, hırbonen ve hasmet login olmazsa nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
    freasy, espresso ve Guven bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumun session ve cookie ayarlarında bir proplem vaa gibi. Beş on dakika inaktif olunca oturum sonlanıyor son bir aydır. Veya en azından bende böyle. Forum sürekli bir sekmede açık olduğu halde oturum kendiliğinden kapanıyor. Forum adminlerinin bu tür sorunlar tikinde olmuyor. Varsa yoksa dertleri @Hırbonen ne yazmış, @Dickname genel ahlaka mugayyir ne yapmış onun peşindeler. Mesela Şair Eşref'in "Vergi miktarını ol mertebe arttırmalı kim, Sahib-i servet olanlar da züğürt kalmalıdır." şiirinden ahlakı bozulan moderatör arkadaşların, gerçek adımla sanımla kayıtlı olduğum hesabın login sorununu iki yıldır çözememesi de ayrı bi mesele.
    Hırbonen, espresso, pea ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun session ve cookie ayarlarında bir proplem vaa gibi. Beş on dakika inaktif olunca oturum sonlanıyor son bir aydır. Veya en azından bende böyle. Forum sürekli bir sekmede açık olduğu halde oturum kendiliğinden kapanıyor. Forum adminlerinin bu tür sorunlar tikinde olmuyor. Varsa yoksa dertleri @Hırbonen ne yazmış, @Dickname genel ahlaka mugayyir ne yapmış onun peşindeler. Mesela Şair Eşref'in "Vergi miktarını ol mertebe arttırmalı kim, Sahib-i servet olanlar da züğürt kalmalıdır." şiirinden ahlakı bozulan moderatör arkadaşların, gerçek adımla sanımla kayıtlı olduğum hesabın login sorununu iki yıldır çözememesi de ayrı bi mesele.
    Benim bildiğim sekme açık olsa bile 30 dk hiçbirşey yapmazsan o zaman logout oluyorsun. Sende bu süre daha kısaysa nedendir, nasıldır bilemiyorum Osman Ağa.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim sekme açık olsa bile 30 dk hiçbirşey yapmazsan o zaman logout oluyorsun. Sende bu süre daha kısaysa nedendir, nasıldır bilemiyorum Osman Ağa.
    Bir ay öncesinde öyle bir sorun yoktu. Ya forum yazılımı güncellendi ya da moderatörler yanlış bi düğmeye bastı.
    espresso bunu beğendi.

fakebitchess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60)
    Vay anasını! Ben de aktif gözüküyorum ancak aktif de sayılmam aslında. Sadece bilgisayar sürekli login durumda yoksa sekme falan bile açık değil gün boyunca.

Forum bitmiş demek ki.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir ay öncesinde öyle bir sorun yoktu. Ya forum yazılımı güncellendi ya da moderatörler yanlış bi düğmeye bastı.
    Abi bu 30 dk birşey yapmazsan logout olma durumu bende yıllardır var. Belki benim tarayıcıda bir sıkıntı vardır bilemem.

Motosikleti
    Kymco AK550
    sitede anlık 3000 kişi olsa forum her sene tommygun, hırbonen, hasmet, killingroad, nikkfurie, espresso gibi kullanıcılara sınırsız köfte turu hediye ederdi bence. ufak tefek ayar çekiliyor olabilir o rakama.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Forumun indexi oldukça geniş, motosiklet'e dair herhangi bir aramada forumdan bir konu karşına gelmeme olasılığı oldukça düşük. Yüzbinlerin internet ortamında sürekli bir şeyler aradığını düşünecek olursanız, bunların 3-5 bininin sitede bir şeyleri okuyor olması basit matematik.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Forumun session ve cookie ayarlarında bir proplem vaa gibi. Beş on dakika inaktif olunca oturum sonlanıyor son bir aydır. Veya en azından bende böyle. Forum sürekli bir sekmede açık olduğu halde oturum kendiliğinden kapanıyor.
    Bende de durum böyle. Geçen aya kadar oturum kapanmıyordu, aylarca açık kalıyordu.
    Sanki forumun anasayfasında bir sorun var. Anasayfada giriş yapmamış gözüküyorum ama bir başlığa tıklayınca oturum açılmış oluyor.

Gel mübarek, gel. Login ol, muhabbet dönsün forumda. Sen login olmazsan, ben login olmazsam, hırbonen ve hasmet login olmazsa nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
    Çok erkek muhabbeti dönüyor, içim şişiyor hocam. bkz: yukarıdaki 10 post

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı soo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok erkek muhabbeti dönüyor, içim şişiyor hocam. bkz: yukarıdaki 10 post
    Maalesef öyle, arada sırada kadın üyeler geliyor, sordukları en dandik soruya bile Afgan mülteciler gibi saldırıp sayfalarca yanıt veriyoruz. Muhtemelen özelden de bol bol mesaj gidiyordur. O nedenle kadın üyeler aramızda uzun soluklu barınamıyorlar.

Ben de ne zaman forumda login olsam kendimi iddaa bayiinde, ganyan bayiinde gibi hissediyorum. Burnuma başak kokusu falan geliyor, kupon doldurasım geliyor.
    espresso ve Khaira bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    birkaç ay sonra iş amaçlı İzmir'e yerleşeceğim, sen bana İzmir'i anlat.

Kahvaltı sofralarını gördüm, dibimize kadar gelmişsin maşallah subhanallah. Yerleşme aşamasında bir ihtiyaç olursa haber et, kaparım matkabı hiltiyi gelirim.

Not: Bekara kiralık 1+1 ev bulunur.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahvaltı sofralarını gördüm, dibimize kadar gelmişsin maşallah subhanallah. Yerleşme aşamasında bir ihtiyaç olursa haber et, kaparım matkabı hiltiyi gelirim.

Not: Bekara kiralık 1+1 ev bulunur.
    Salı bir ara Mavişehir'deydim, akşam da bizim Bornova'da yer alan ofisin arkalarında bir pub.a götürdüler. Kadınlar müthişti. Bence Türkiye'nin en güzel kadınları Ankara'da, sonra İzmir. Güzel memleket.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Ohaa hırbonen 1 ay ceza yemiş, bu postta yazdıklarını da göremiyorum. "Benim yüzümdennnn" diye haykran Çetin Tekindor gibi olduk vesselam.

mertowski, espresso ve DickName bunu beğendiler.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Abi bu 30 dk birşey yapmazsan logout olma durumu bende yıllardır var. Belki benim tarayıcıda bir sıkıntı vardır bilemem.
    senin gibiler vaar olduğu sürece bu forum ayakta kalır
    tommygun bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun indexi oldukça geniş, motosiklet'e dair herhangi bir aramada forumdan bir konu karşına gelmeme olasılığı oldukça düşük. Yüzbinlerin internet ortamında sürekli bir şeyler aradığını düşünecek olursanız, bunların 3-5 bininin sitede bir şeyleri okuyor olması basit matematik.
    Melaba Leo Bey ne kadan da güzel matematiğiniz var (geldim bi selam verem dedim)
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Ben de üyeyim günde 4 5 kere giriyorum lakin her girişte beni hatırla dediğim halde login olmamı istiyor ben de misafir takılıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)