Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu mangal nasıl paklanır

Motovento
    REKLAM ALANI

Sa
    Bir mangal var içinde eski kitap defter yaktım baya bir hasar gördü. Buna nasıl bir uygulama yapmak lazım yardımcı olur musunuz

Bir de bu tel iş görür mü başka mı almak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kim bilir hangi dosyaları yok etmek için yaptın bunu, o kadar belge yok ettikten sonra bir mangal çöp olmuş çok mu? kanıtları silmekten daha mı değerli bir mangal?
    DickName ve Italian bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Bunu kumlama kurtarır ancak, boyalı yerleri boya sökücü ile halledersin ama paslı yerleri kimyasal helledemez iyice inceltir. Tel fırça baslik + spiral uğraştığına degmez. Elektroliz desen bunu elektroliz yapacak büyüklükte bir kap zor bulunur. Kompresörün varsa kendi kumlama tabancani yaparsın + karbonatla kumlarsin.
    espresso ve Italian bunu beğendiler.

Italian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 2016
    Saç ince sanki kumlama daha delme yaparmı bilemedim!

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bununla geniş yüzey temizlemek ömür törpüsü yahu, otomobil tamir ettiğim zamanlarda söktüğüm civatalardaki pislikler çıksın ve güzel görünüm alsın diye bu tarz tellerle temizlerdim biraz vaktimi alırdı, civataya dayanılırda böyle büyük alan benden uzak dursun .

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bununla geniş yüzey temizlemek ömür törpüsü yahu, otomobil tamir ettiğim zamanlarda söktüğüm civatalardaki pislikler çıksın ve güzel görünüm alsın diye bu tarz tellerle temizlerdim biraz vaktimi alırdı, civataya dayanılırda böyle büyük alan benden uzak dursun .
    Küçük boyutlu olandan bahsediyor olabilir misiniz 7,5cm boyut var linkte. Şuan zımpara aldım zımparayla fena da olmuyor bu daha iyi olacaksa buna geçeyim.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı yiwotxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük boyutlu olandan bahsediyor olabilir misiniz 7,5cm boyut var linkte. Şuan zımpara aldım zımparayla fena da olmuyor bu daha iyi olacaksa buna geçeyim.
    Genel olarak o boyutlada çalıştım diye hatırlıyorum ama hangi boyuydu emin değilim birden fazla uç kullandım. Uğraşırsanız elbette en etkilisi bu olur matkabın ucuna takıp onarmak istediğiniz yüzeyde çalışabilirsiniz, kullandığınız zımpara 60 kum gibi kalın zımpara değilse zımpara ile çok uğraşırsınız ve halen yüzeyde paslar olacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler