Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Köfteci koordinatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz içerde kalıyor ama fethiyeden önce dalyan sapağına girmenizi tavsiye ederim cok güzel bir kasaba,özellikle gittiniz ay itibariyle her yer yeşil olacaktır.Dalyan merkezde kaya mezarları var orayı gezebilirsiniz ordan sonra da iztuzu plajına gidip denize girebilirsiniz.

Bence kalmasanız bile kesinlikle gidip görmeniz gereken bir yer çünkü burası caretta carettaların Türkiye’deki sayılı yumurtlama alanlarından birisi,sadece fethiye yolunun yaklaşık 35-40km icinde kalıyor

Kaunos Kral Mezarları ve İztuzu Plajı "Görmeden Dönme" bölümüne eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Hazır konu hortlamışken istanbul içinde bir köfteci önerisi daha yapayım. "canım köfte çekti ama şimdi ben nasıl gideyim edirne'ye sakarya'ya, sabah iş var " diyen istanbul'lu arkadaşlar için kadıköy bağdat caddesinin girişinde köfteci şükrü'yü önerebilirim. biraz eski ve küçük bir mekan fakat köfteleri pamuk gibi. piyazı ve kullandığı zeytinyağı da gayet lezzetli. birde yanında biber sosu değil de direkt biber salçası veriyor o işte muhteşem oluyor resmen çocukluğuna götürüyor insanı.

espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır konu hortlamışken istanbul içinde bir köfteci önerisi daha yapayım. "canım köfte çekti ama şimdi ben nasıl gideyim edirne'ye sakarya'ya, sabah iş var " diyen istanbul'lu arkadaşlar için kadıköy bağdat caddesinin girişinde köfteci şükrü'yü önerebilirim. biraz eski ve küçük bir mekan fakat köfteleri pamuk gibi. piyazı ve kullandığı zeytinyağı da gayet lezzetli. birde yanında biber sosu değil de direkt biber salçası veriyor o işte muhteşem oluyor resmen çocukluğuna götürüyor insanı.

Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    espresso ve LynXMaSTeR bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli arkadaşlar bugün bu soğukta yine Lüleburgaz Ahmetbey köyüne gidip Köfteci Mahir diye farklı bir restoranda köfte yedim ve çok memnun kaldım. Daha önce buraya gelip de Bahar Köftecisinde yiyen arkadaşlar 140 metre yukarı devam etsinler, Köfteci Mahir hemen solda. Mekan, iç tasarım ferahlığı ve otopark imkanı yönünden Bahar köftecisinden daha iyi. Klasik olarak 500 gr köfte , salata ve ayran söyledim. Köftesinin tadı Bahar köftecisiyle hemen hemen aynı lezizlikte, salatası Bahar köftecisinin salatasından daha iyi, acı biber sosu gerçekten acı, yağlı ekmekleri de hemen hemen aynı. Bahar köftecisinden farklı olarak köfte tabağında pişmiş soğan da geliyor. Mekan sahibi ve çalışanları hoş muhabbet ve güler yüzlü. 500 gr köfte, salata ve ayran için 450 TL ödedim. Ben bu mekana daha epey giderim, memnun kaldım.

@mertowski bence bu restoranı da haritaya ekleyelim.

Cyan, espresso, mertowski ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar bugün bu soğukta yine Lüleburgaz Ahmetbey köyüne gidip Köfteci Mahir diye farklı bir restoranda köfte yedim ve çok memnun kaldım. Daha önce buraya gelip de Bahar Köftecisinde yiyen arkadaşlar 140 metre yukarı devam etsinler, Köfteci Mahir hemen solda. Mekan, iç tasarım ferahlığı ve otopark imkanı yönünden Bahar köftecisinden daha iyi. Klasik olarak 500 gr köfte , salata ve ayran söyledim. Köftesinin tadı Bahar köftecisiyle hemen hemen aynı lezizlikte, salatası Bahar köftecisinin salatasından daha iyi, acı biber sosu gerçekten acı, yağlı ekmekleri de hemen hemen aynı. Bahar köftecisinden farklı olarak köfte tabağında pişmiş soğan da geliyor. Mekan sahibi ve çalışanları hoş muhabbet ve güler yüzlü. 500 gr köfte, salata ve ayran için 450 TL ödedim. Ben bu mekana daha epey giderim, memnun kaldım.

https://i.hizliresim.com/rsdnanp.jpeg
    Filibeden dün dönseymişim keşke.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaunos Kral Mezarları ve İztuzu Plajı "Görmeden Dönme" bölümüne eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    İki yerdende keyif alamadım , İztuzu gündüz fena kalabalık iki üç defa gittim her defasında sahil curcunaydı kapıdan döndük , gece sakinleyince kamp atarız dedik jandarma kovaladı , meğersem gece kaplumbağaların sex saatiymiş giriş yasak , Kaya mezarları ise güzel evet ama 150-200 mt den izleyince ambiyansı hissedemiyorsun , orada keyif aldığım şuydu , mezarların tam karşısında bir kafe var sahibinde 1995 model Africa Twin vardı ama motor çiçek gibi kalmış arada bir sürüyorum dedi hoş sohbet ortam oldu ;)
    espresso bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    https://www.google.com/maps?cid=3296426132059065397

köftesi de salatası da gayet güzel. normalde paket servis çalışıyor, ancak uzun yoldan gelenlere servis de yapıyor.
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/rsdnanp.jpeg
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com/maps?cid=3296426132059065397

köftesi de salatası da gayet güzel. normalde paket servis çalışıyor, ancak uzun yoldan gelenlere servis de yapıyor.
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

John Gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Dev hizmet yemin ederim. 2 adette benden gelsin o zaman.
    Meşhur Filibe Köftecisi, Sirkeci/İstanbul
    Sabır Lokantası, Lefkoşa/Kıbrıs
    tommygun, espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı John Gotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dev hizmet yemin ederim. 2 adette benden gelsin o zaman.
    Meşhur Filibe Köftecisi, Sirkeci/İstanbul
    Sabır Lokantası, Lefkoşa/Kıbrıs
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Affınıza sığınarak bir soru sormak isterim. Neden pide, kebab, kokoreç, gibi yerler eklenmiyor. Bu soruyu mt istek ve öneriler bölümünemi yazmalıyım. Birde köfteci paylaşmak isterim. İstanbuldan iğneadaya yol üstü sayılır 5 km falan. Öz Yayla Et Lokantasii vize/evrencik köyü. yorumlara bakın araştırın eklersiniz belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı ugrcnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Affınıza sığınarak bir soru sormak isterim. Neden pide, kebab, kokoreç, gibi yerler eklenmiyor. Bu soruyu mt istek ve öneriler bölümünemi yazmalıyım. Birde köfteci paylaşmak isterim. İstanbuldan iğneadaya yol üstü sayılır 5 km falan. Öz Yayla Et Lokantasii vize/evrencik köyü. yorumlara bakın araştırın eklersiniz belki.
    Şunu da ekleyeyim. Paşaköy şelale kır lokantası. Altınızdan akan derenin sakin sesi ile beraber sıcak servis vardı. Mıcırdan da olsa büyük bir otoparkı var ağaçlar altında. Ördeklere dikkat edin alışmışlar ayakkabı bağcıklarınız ile oynuıyorlar.
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Şunu da ekleyeyim. Paşaköy şelale kır lokantası. Altınızdan akan derenin sakin sesi ile beraber sıcak servis vardı. Mıcırdan da olsa büyük bir otoparkı var ağaçlar altında. Ördeklere dikkat edin alışmışlar ayakkabı bağcıklarınız ile oynuıyorlar.
    Pide,kebap kokoreç ve her türlü lezzetli yemek mekanları var listede.
    Biz hafta sonlrı Trakya köfteci turları yapıyoruz 3-5 kişilik grup halinde, oradan listenin adı köfteci listesi diye kaldı ama bütün yemekçiler var hatta kimi tamirciler servisler, gezilercek kalınacak yerler de var listede. Sağolsun Mertovski uğraşıp idame ettiriyor listeyi. Trakya'ya yolu düşsün bira ısmarlıycam ona.
    DickName ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti

Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01

Liste adının köfte ile ilgili olduğuna pek takılma. Köfte turuna çıkan arkadaşlardan esinlenerek oluşturduk haritayı ve adı Köfteci Haritası şeklinde kaldı. Espresso'nun da belirtmiş olduğu gibi listemizde senin talep etmiş olduğun pide, kebap ve kokoreç ve daha farklı yemek çeşitleri yiyebileceğin tavsiye edilen yerler var. 26. sırada gevrek fırını, 36. sırada kuzu çevirme, 40. sıra söğüş, 53. sıra helvacı bile var.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolsun Mertovski uğraşıp idame ettiriyor listeyi. Trakya'ya yolu düşsün bira ısmarlıycam ona.
    O zaman baharda bir tur düşüneyim ben o tarafa.
    espresso bunu beğendi.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Arkadaşlar toplanın acayip bir mekan bulduk aillecek mudavimi olduk . Burası cidden çok başırılı

Mekanın adı The Salaş ciğer şeftali kebabı (Kebap Evi) mekan cidden salaş bu arada yani nasıl bir salaşlık merak edenler Gibi dizisi. 1sezon 9.bolum ayirtma yenilemesini izleyebilir. :D

Mekanda ürünler şiş olarak geliyor porsiyon yok gitmeden önce rezarvasyon malesef şart ve rezarvasyon yaparken yiyeceginizi söylüyorsunuz ona göre ayırıyorlar. Usta eti suyuna kestiğini söylüyor. Cidden etler sulu sulu yumuşak şovdan uzak safi leziz et yiyorsunuz.

Şeftali kebabı (şef ali kebabı ) aşırı lezetli

İçli köfteside damak çatlatıyor.

Ciger ,ama gömlek yagına sarılmış, ciger sevenler tercih edebilir.Ahali bayıldı. (Ben pek ciger sevmem)

Giden olursa deneyimlerini bir yazsın çok merak ediyorum.

Çok da fazla duyurmadan mekan daha da populerlerşmeden deneyiniz efenim.

mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar toplanın acayip bir mekan bulduk aillecek mudavimi olduk . Burası cidden çok başırılı

Mekanın adı The Salaş ciğer şeftali kebabı (Kebap Evi) mekan cidden salaş bu arada yani nasıl bir salaşlık merak edenler Gibi dizisi. 1sezon 9.bolum ayirtma yenilemesini izleyebilir. :D

Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    CRF bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01

Liste adının köfte ile ilgili olduğuna pek takılma. Köfte turuna çıkan arkadaşlardan esinlenerek oluşturduk haritayı ve adı Köfteci Haritası şeklinde kaldı. Espresso'nun da belirtmiş olduğu gibi listemizde senin talep etmiş olduğun pide, kebap ve kokoreç ve daha farklı yemek çeşitleri yiyebileceğin tavsiye edilen yerler var. 26. sırada gevrek fırını, 36. sırada kuzu çevirme, 40. sıra söğüş, 53. sıra helvacı bile var.

Buyrun Bulgaristan ve Türkiyenin tam sınırında beğendik plajı var
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01

Baharda buralarda Oğlak çevirme zamanı, ona göre tur planla.
    mertowski bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baharda buralarda Oğlak çevirme zamanı, ona göre tur planla.
    İstanbul'da oğlak çevirmenin zamanı mı var ?

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da oğlak çevirmenin zamanı mı var ?
    Ben İstanbul'da değilim artık Trakya'dayım. Buralarda baharda başlıyormuş.

Motosikleti
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Fethiyede Cezayirli Dönerci tavsiyemdir,İstanbuldaki dönercilere pek benzemez ama o tarafın insanları alınmasın bu döner işini hiç beceremiyorlar,bu cezayirli dönerci denen yer aralarından sıyrılmış.Yine Fethiye çarşıda ki ünlü balık pazarına gidip deneyebilirsiniz.
    Cezayir Usta Döner Salonu listeye eklenmiştir.

Köfteci Haritası v.01
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)