Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kedim mısır ekmeği yiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tekirde emek gördü mü dayanamıyor 2 aylıkken kapımızın önüne bırakmışlar. Süt ürünleri vermiyoruz laktoz bulunduğu için bazılarına dokunabiliyormuş ayrıca kısa tüylü alman pointerımde ekmeği çok sever.

Kedi maması ne tavsiye edersiniz ben apettie aldım yavru için onu yiyor şimdilik.
    tavsiye olarak bişey diyemem ama kendi kullandığım mamayı söyleyebilirim.
    nd tahılsız
    since 1987

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz karıştırıyoruz. Purina pahalı ama tabi bayılıyor. Friskies'i gık etmeden gömüyor. Arada değişiklik olsun diye Whiskas veriyoruz. Purina'yı bu iki markaya da karıştırınca gömüyor. Tabi et, tavuk, balık. Bunların pişmişlerini de yedikçe paylaşıyoruz (sıkıyorsa paylaşma!). Şekerli şeyler zarar, kuru üzüm ve soğan aşırı zarar...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz karıştırıyoruz. Purina pahalı ama tabi bayılıyor. Friskies'i gık etmeden gömüyor. Arada değişiklik olsun diye Whiskas veriyoruz. Purina'yı bu iki markaya da karıştırınca gömüyor. Tabi et, tavuk, balık. Bunların pişmişlerini de yedikçe paylaşıyoruz (sıkıyorsa paylaşma!). Şekerli şeyler zarar, kuru üzüm ve soğan aşırı zarar...
    Whiskas verme hocam, acayip zararlı bir mama. Bu kadar sikayet varken hala nasıl satışına izin veriliyor anlamıs değilim.

bir kedi bayıla bayıla yiyorsa %70 kötü mamadır. Cünkü kötü mamaları sevsinler diye ekstra şeyler ekliyorlar içine
    drtayfun ve ero__ bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)