Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Basketbol Milli Takimimiz Tarih Yaziyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    sevgili arkadaşlarım litvanyayı uzatmada 95/ 84 yenen basketbol milli takımımız 12 DEV ADAM dünya 5 lik maçına çıkacak eski bir basketbol cu olarak gurur duyuyorum ve milli takımımıza başarılar diliyorum tebrik ediyorum ! sizlerle paylaşmak istedim şu an ağlıyorum..HELAL OLSUN SİZE HELAL OLSUN
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevincine ortağım hemşom aldık maçıııı hep daha iyiye
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    biz aslında yenerdik argentinayı ama saglık olsun buda güzelll TÜRKİYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!!

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    TÜRKİYEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte budur yaa, Türkiye'de sporu sadece futbol sananlara da güzel bir örnek teşkil ediyor 12 Dev Adamımız. Harika bir uzatma maçı oynayarak Litvanyayı da devirdiler, 5.lik maçına çıkacaklar, Dünya 6.lığı şimdiden garanti. Bu Türk Spor tarihi açısından çok önemli bir başarıdır. Tebrikler ve Teşekkürler 12 Dev Adam!
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Litvanya benim bildiğim bayağı kuvvetli bir takımdı futbolcusu meşhur Arjantinlilere nasıl o kadar farkla yenildik anlamak zor. Bir mesele vardı sanki takımın kafasında neyse dün üzüldük bugün sevindik, teşekkürler 12 dev adam.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler