Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

12 Dev Adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    3 te 3 yaptık. Sanırım türkiye tarihinin en başarılı takımı şuanki. Hido mirsat memo yok ama genede canavar gibi takım. Alırmıyız kupayı A.B.D. yi yenip ?
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boynum tutuldu maçı izlemekten valla çok heyecanlıydı ya saniyeler kala fauller falan atışlar derken hop oturup hop kalktım ama iyiydi yani performansımız kılpayı kazandık ama olsun bu kadroyla alırız heralde
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Bende o kadar bağırmışım ki dükkanda yandaki komşu geldi hayırdır diye sonra oda izlemeye başlayınca oda bağırdı Cidden çok heycanlıydı futbolda 1 gol atsan son 2 dakka sallamazsın maç bizim dersin ama basketbolda 1 dk içinde hatta 20sn içinde maç dönüyor. Çok fena
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet basketbol saniyelerin oyunu zaten aman alnımızın akıyla bu maçtanda yırttık
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    12 dev ,,,,,,şekilsiz, ,ama başarılı adam. aferin tebrikler. ülkemizi iyi temsil ettiler helal olsun.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maçı maalesef izleyemedim ama gece belki tekrarı olur diye bakıcam...Tebrikler millilerimize,gerçekten her bakıma ''dev'' adamlar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son baktığımda sadece kısalar kalmıştı oyunu anlatan spiker bile işizim zor filan demişti işim çıktığından son dakikalarını seyredemedim demekki brezilyayıda tokatlamışık

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hakkaten 12 dev adam kutlu olsun.

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Türkiye Yunanistan... Bekle bizi papadapuloss!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler