Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Hafta sonu sokağa çıkmak yasaklanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Menderes'in asılması, demokrasinin asılması idi. Seçimle gelenin, seçimle gitmesi gerekiyordu. Bu mevcut sistemdekiler içinde, geçmiştekiler içinde ve gelecektiler için de olması gerekendir.

Sol partilerin savunmaması zaten abestir. Demokrasinin rafa kaldırılmasıdır ve demokrasi ile yönetilen devletlerde bu bir utançtır.

Yoksa Menderes'in kimse kara kaşına, kara gözüne hayran olduğundan adını anmıyorlar.

Yoksa Uçak fabrikasını kapatan, üretimin durdurulması sağlayan, vatana can-ı gönülden ihanet eden ve ayyuka çıkan birini kimse savunmamaktadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konun başlıgına gelecek olur isek .. hakikaten evde kalın ..

Ne kadar tecavüz sapık , hırsız ugursuz soysuz varsa dışarı salındı. Gazeteci , muhalif , ögrenci , erat ,kendileri eleştirenleri içeri basıyorlar ..

Evde kalın..virüs gelir geçer de bu cahiliye geçer mi bilmiyorum.

Şu dönemde evde kalmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Saray eleştirileri ne itinardan taviz olur mu tasarf olur mu en şatafatlı sı en itişamlısı yapacaklar..

Hatta kendi halkının ihtiyacı var iken başkasına verecekler. .

Ne diyor bugün çavuş oğlu"" kendi halkımızın tıbbı ekipman ihitiyacı var iken 34 ülkeye yardım eli uzattık"" aynen dediğini diyorım

MASKE BULAMIYORUz MASKE ölelim mi ?

Bunlar kendisi için menfaat için yapıyor anlalılıyorda bunları destekleyenler hala burada destekleyi mesaj yazanlar neyin kafasındalar , nasıl bir mantıkları var bilmiyorum..

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Muhalifler kendileri arasında paslaşmışlar )

Ya bakın işinize gücünüze kimse sizi ciddiye alıp yasa vs çıkarmayacak.

Boşu boşuna sinir yapıp bünyenize zarar vermeyin iktidar şimdilik bizde yarın sizde olduğunda en iyisini siz yaparsınız.

çalmaz çırpmaz israf yapmaz ve ülkenin tüm problemlerini koalisyon hükümetleriniz ile el ele çözersiniz.

Koalisyona takılmayın CHP HDP İYİ PARTİ tek başına iktidar olamaz o yüzden öyle dedim

hadi kolay gele

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atma şaban diye sen istedigin gibi hakaret etme özgürlügüne sahipsin nede olsa değil mi AYIP AYIP edepsiz adam terbiye yoksunu ..Aleyhinizde bir görüş belirtik mi direk Sİlvir yolları ne olsa değil mi,
    Bak sizin yazarınız sizin adamınız diyor demokrat partililer çıkardıgını İNÖNÜ YE ASKER kaçagı dediğini ..
    O lafı da net biliyorum hangi mitingde oldugunu menderes dedi o dönemden canlı şahitler den duymuştum şimdi rahmetli oldular tabi..
    Sizin seçmen kitleniz bu(yani böyle abuk bir lafa inanacak kapasitede) Yöneticileriniz de bu (böyle bir lafı söylecek tiyiniyette) Ne bekliyeceksin bu insanlardan ne bekleyeceksin..Seviye bu

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/ba...er_kacagi_oldu "" link verdim İnenüye

İkinci soruna geliyim ;
    Bİrazcık A haber seyreteyi bırak OKU OKU ,veya başka muhalif kanllara da bak kimler çıkıyor kimler çıkmıyor diye...Sana tek tek kanun maddesi göstersem de
    Bu modda olursun ""https://www.youtube.com/watch?v=jGizAi7Gefw"" Bİlmiyormuyuz sizi

Azıcık baksan görürsün AF kanunu için MHP full katıldı oylamaya AKP den 200 kişi kadar 60 kadar galiba katılmayan var.. ORDan bile görürsün MAFyanın , uyuşturucu baronlarının , sapıkların , hırızların , çıktıgını ...

Gerçekden samimi diyorum C.C allah beni senin gibi böyle bir şeyi savunma durumuna düşürecegine canımı alsın allah beni böyle bir şey ile imtihan etmesin..Çok zor çok..

Üçüncü konuya gelince bilgim yoktu Ohh ne güzel Sen bogaz da KAÇAK VİLLA yapacaksın sonra ona haber yapan , TERÖRÜST olacak öyle mi ... sizin GEÇMİŞİNİZDE biliyoruz villa değil , villa değil.... Gemi de değil onlar GEMİCİK ,GEMİCİK ... Şunu diye biliyormusun buna haber yapan gazetici terösist şuçu ile yargılanmasını isteyen kim olduğu belli ...................... ,ahh ahh aynı şartlarda olsak neler derim de ifade özgürlügü olsa yazamıyoruz elimiz kolumuz bağlı siz istediginiz hakareti edin bakalım ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

HAşmet bak kardeş,
    Demokrat parti zamanında çıkıyor bunların rahmetli menderesi diyor ki kürsüde ""bu ismet paşa var ya bu ismet paşa"" asker kaçagıydı diyor ..Seçmeleri yuhhhh yuhh diye yuh çekiyor ..

Değişmedi bu ülkenin hali..
    Yöneticilerin tiyniyeti bu ahlakları bu ..
    Halkın kapasitesi bu

Adama hem paşa de hem asker kaçagı de hem yuh çek ...Ne bekliyorsun böyle bir toplumdan , neyi ni anlamıyorsun..

İnan okuyorum yazdıgını bende seni anlamıyorum...Bu seviyede ki toplumdan bende senin bekledigin reaksiyonu anlamıyorum ..SEviye ahlak bu olmasa zaten bunlar olur mu?
    Şerif abi tane tane gidelim mi. Çorbaya çevirmiş sin 2 kez okudum hiçbir şey anlamadım
    ( atma Şaban) hakaret değil öyle algiladiysan. Kusura bakma. O senin anlayışsızliğin😉

....Gayet basit bir soru. Tecavüzcü yü serbest bırakan madde hangisi? Ben baktım bulamadım. Rica etsem soylermisin

.....Kim terörist ilan edilmiş ne ceza almış dava mı açılmış yani ne olmuş. ...

....Haberim olmayan bir şeye ne dememi istersin. Birde Villa ne demek tanımı hakkında bilgin var mı. Mesela köpek için 1 odalı yer yaparsak kulübe 3 bölmeli olursa Villa mı oluyor....
    Ha bu arada benimle tartışmaya gerek yok ise haşmetin yaptığını yap. Ya da saçma sapan şey yazma ki cevap verecek bir şey olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Konun başlıgına gelecek olur isek .. hakikaten evde kalın ..

Ne kadar tecavüz sapık , hırsız ugursuz soysuz varsa dışarı salındı. Gazeteci , muhalif , ögrenci , erat ,kendileri eleştirenleri içeri basıyorlar ..

Evde kalın..virüs gelir geçer de bu cahiliye geçer mi bilmiyorum.

Şu dönemde evde kalmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Saray eleştirileri ne itinardan taviz olur mu tasarf olur mu en şatafatlı sı en itişamlısı yapacaklar..

Hatta kendi halkının ihtiyacı var iken başkasına verecekler. .

Ne diyor bugün çavuş oğlu"" kendi halkımızın tıbbı ekipman ihitiyacı var iken 34 ülkeye yardım eli uzattık"" aynen dediğini diyorım

MASKE BULAMIYORUz MASKE ölelim mi ?

Bunlar kendisi için menfaat için yapıyor anlalılıyorda bunları destekleyenler hala burada destekleyi mesaj yazanlar neyin kafasındalar , nasıl bir mantıkları var bilmiyorum..
    Türkiye'de maske ya da herhangi bir şey bulamayıp mağdur olan bir örnek rica edebilir miyim..

Televizyonda bütün hastane yetkilileri konuşuyor. Kimse böyle bir eksiklikten bahsetmiyor. Yalan mı söylüyor hepsi birden.

Bunu biraz somutlaştır sana zahmet.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Boşu boşuna sinir yapıp bünyenize zarar vermeyin iktidar şimdilik bizde yarın sizde olduğunda en iyisini siz yaparsınız.
    çalmaz çırpmaz israf yapmaz ve ülkenin tüm problemlerini koalisyon hükümetleriniz ile el ele çözersiniz.
    Sanki malumun ilamı gibi olmuş. Biz yapıyoruz siz yapmayın gibi mi dediniz? Tam anlamadım.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Menderes'in asılması, demokrasinin asılması idi. Seçimle gelenin, seçimle gitmesi gerekiyordu. Bu mevcut sistemdekiler içinde, geçmiştekiler içinde ve gelecektiler için de olması gerekendir.

Sol partilerin savunmaması zaten abestir. Demokrasinin rafa kaldırılmasıdır ve demokrasi ile yönetilen devletlerde bu bir utançtır.

Yoksa Menderes'in kimse kara kaşına, kara gözüne hayran olduğundan adını anmıyorlar.

Yoksa Uçak fabrikasını kapatan, üretimin durdurulması sağlayan, vatana can-ı gönülden ihanet eden ve ayyuka çıkan birini kimse savunmamaktadır.
    Uçak fabrikası nı menderes mi kapattı...vallahi pes artık bilerek yazdın ise. Ne olur biraz araştır.

https://youtu.be/HMQkFrstMGM

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki malumun ilamı gibi olmuş. Biz yapıyoruz siz yapmayın gibi mi dediniz? Tam anlamadım.
    Doğru tespit etmişsin,mesela çok şeye ben de kızıyorum.

Neden Damadını bakan yaparsın?
    Neden Trump a çatıp geri adım attın?
    Neden İstanbul seçimlerini tekrar ettirdin?
    Neden beş para etmez adamları hala partide tutuyorsun?

Peki sizin taraftar olduğunuz parti ya da oluşum hakkında eleştiriniz var mı?

Motosikleti
    MT-07
    ...ülkenin tüm problemlerini koalisyon hükümetleriniz ile el ele çözersiniz...
    Pardon ama şimdiki hükümet koalisyon değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçak fabrikası nı menderes mi kapattı...vallahi pes artık bilerek yazdın ise. Ne olur biraz araştır.

https://www.habererk.com/bilim-tekno...tti-h9397.html

MARŞAL YARDIMINI ALAN VE BUNA KARŞILIK UÇAK FABRİKASINI KAPATAN DAHA SONRA ASILARAK GEBEREN BAŞBAKAN KİMDİR ?

CEVAP " ADNAN MENDERES " DİR

Haberin içeriğinden tamamen kopyala-yapıştır olarak aldım. Kafa mı buluyorsunuz benimle? Allah'tan arşiv denen şey var. Yoksa halimiz nice olurdu?

https://jurnalist.com.tr/haberdetay.asp?haberid=12866

Marhall planını uygulayan kimdi? Dönemin Cumhurbaşkan'ının birşey yapma yetkisi mi vardı? Bu zamana kadar Cumhurbaşkan'ları sadece gelen yasayı 1kere için veto etme hakkına sahipti ve aynı yasa virgülü bile değişmeden tekrar geldiklerinde onamak zorundaydılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Bak ''Geberen'' die hatalı bir yazımı bile değiştirmedim ki içeriği aynen koydum. Sonra çarpıtma yapıyorsun die bana karşılık vermeyin die. Böyle bir tutumu kabul etmesemde kaynaktaki yazıyı değiştiremem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Menderes'in asılması Türkiye için utanç kaynağıdır. Böyle birşey kesinlikle kabul edilemez. Sevmeyen taraflarda böyle ağır ve rencide edici davranışta bulunamaz. Fakat Menderes, sütten çıkmış ak kaşık değildir.

Kör ölür, badem gözlü olur lafına dönmeyelim lütfen.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ugrasmayın ATP ile.

adam cahil. kasmayın.

daha dün korona virüsü 24 saatte kaybolur eşyalar üzerinden diye doktorculuk oynuyordu, forumdaki insanları yanlıs bilgilendiriyordu kasıtlı olarak.

aksamına siyasetcilik sabahına tarihcilik oynuyor.

işine gelen mesajlara cevap veriyor, kapak ettiklerimize vermiyor.

bırakın yaslı başlı adam, eğleniyi bizle. tamamen trol olmayı meslek edindiğini düşünüyorum. cünkü gerçekten bu şekilde ise bu yaşa kadar yaşaması mucizedir.

kızmayın ona.

kınamayın.

allah korusun cocugunuz ona benzer kınarsanız.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon ama şimdiki hükümet koalisyon değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

https://www.habererk.com/bilim-tekno...tti-h9397.html

MARŞAL YARDIMINI ALAN VE BUNA KARŞILIK UÇAK FABRİKASINI KAPATAN DAHA SONRA ASILARAK GEBEREN BAŞBAKAN KİMDİR ?

CEVAP " ADNAN MENDERES " DİR

Haberin içeriğinden tamamen kopyala-yapıştır olarak aldım. Kafa mı buluyorsunuz benimle? Allah'tan arşiv denen şey var. Yoksa halimiz nice olurdu?

https://jurnalist.com.tr/haberdetay.asp?haberid=12866

Marhall planını uygulayan kimdi? Dönemin Cumhurbaşkan'ının birşey yapma yetkisi mi vardı? Bu zamana kadar Cumhurbaşkan'ları sadece gelen yasayı 1kere için veto etme hakkına sahipti ve aynı yasa virgülü bile değişmeden tekrar geldiklerinde onamak zorundaydılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Bak ''Geberen'' die hatalı bir yazımı bile değiştirmedim ki içeriği aynen koydum. Sonra çarpıtma yapıyorsun die bana karşılık vermeyin die. Böyle bir tutumu kabul etmesemde kaynaktaki yazıyı değiştiremem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Menderes'in asılması Türkiye için utanç kaynağıdır. Böyle birşey kesinlikle kabul edilemez. Sevmeyen taraflarda böyle ağır ve rencide edici davranışta bulunamaz. Fakat Menderes, sütten çıkmış ak kaşık değildir.

Kör ölür, badem gözlü olur lafına dönmeyelim lütfen.
    Bu konuda pes ediyorum. Bir şey söylemeye yada tartışmaya gerek yok.

Temel ve Dursun ava giderler orada bir tane iskelet görürler
    ...Temel der ki ula Dursun bak bir öküz ölmüş burada sadece kellesi kalmış
    ...Dursun cevap veriyor diyor ki ula o öküz değil diyor at kellesi
    Temel diyor öküz o diyor at kavga ediyorlar ...
    mahkemeye gidiyorlar
    Hakim soruyor oğlum derdiniz siz iyi arkadassiniz.
    Temel biz yolda gidiyorduk diyor işte bir tane öküz ölmüş sadece kellesi kalmış .....

Dursun oradan bağırıyor
    Bak yav hala öküz kellesini diyor.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğru tespit etmişsin,mesela çok şeye ben de kızıyorum.

Neden Damadını bakan yaparsın?
    Neden Trump a çatıp geri adım attın?
    Neden İstanbul seçimlerini tekrar ettirdin?
    Neden beş para etmez adamları hala partide tutuyorsun?

Peki sizin taraftar olduğunuz parti ya da oluşum hakkında eleştiriniz var mı?
    Siz bizi yanlış anlamışsınız. Biz herhangi bir parti taraftarı değiliz. Doğruluktan, dürüstlükten yanayız. Ha biz kendimiz çok mu mükemmel insanlarız, hayır değiliz. Ama ne kadar dürüst olursak o kadar iyi be abi.

Yoksa chp'nin de diğer partilerin de canı cehenneme. Yetkim olsa tüm partileri kökünden kapatır, kapılarına kilit vururum.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz bizi yanlış anlamışsınız. Biz herhangi bir parti taraftarı değiliz. Doğruluktan, dürüstlükten yanayız. Ha biz kendimiz çok mu mükemmel insanlarız, hayır değiliz. Ama ne kadar dürüst olursak o kadar iyi be abi.

Yoksa chp'nin de diğer partilerin de canı cehenneme. Yetkim olsa tüm partileri kökünden kapatır, kapılarına kilit vururum.
    yapmak istediğin şey en doğru olanı ama realiteye bakarsak bu mümkün değil ve bu çekişmeler hiç bir zaman bitmez o yüzden kimseyi kırmaya değmez.

Neyse bu saçma sapan çekişmeler bitmez o yüzden kırdığım kişi varsa kusura bakmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugrasmayın ATP ile.

adam cahil. kasmayın.

daha dün korona virüsü 24 saatte kaybolur eşyalar üzerinden diye doktorculuk oynuyordu, forumdaki insanları yanlıs bilgilendiriyordu kasıtlı olarak.

aksamına siyasetcilik sabahına tarihcilik oynuyor.

işine gelen mesajlara cevap veriyor, kapak ettiklerimize vermiyor.

bırakın yaslı başlı adam, eğleniyi bizle. tamamen trol olmayı meslek edindiğini düşünüyorum. cünkü gerçekten bu şekilde ise bu yaşa kadar yaşaması mucizedir.

kızmayın ona.

kınamayın.

allah korusun cocugunuz ona benzer kınarsanız.
    Adama karşı ayıp etmişsin,cehalet ile kişiyi aşağılamak kişinin kendi halini ortaya koyar biliyorsun değil mi?

Cahil biri kendi gibi olmayana düşmanlık besler,
    cehaletinden az da olsa sıyrılan biri ise herkesin diğerinden üstün meziyetleri olduğunu bilip haddini bilir.

Ayıp etmişsin ayıp.

Ahmet Turan Tank palet fabrikasını kim SATTI elin yabancısına ?

Yazamadıgımız ise dogru haklısın o konuda sana hak veriyorum..Çünkü yazsak başımıza ne gelecek belli, (Sarayın danışmanı sarayın adamlarından birisi bogaza kaça yapı yapacak onu haber yapan gazeteci TERÖRİST olarak yargılanacak ) ceza alması mı lazım DAVA AÇILMASI yetmiyor mu ? Göz korkutması değil ne yazarsanız hımmm hımmm muhalif olursanız bizim çalıp çırpmamız haber dar ederseniz vatandaşı hımmm hımmm... Seninkisi de mafya tehtit ediyor adamı şunu şunu yapmazsan kafana sıkarız diyor ..SEnde çıkmış savunma yapıyorsun sıkmış mı kafasına diye saçma sapan savunma ya dönmüş...Daha dogrusu saçma sapan savunma değil de SARaY savunmalarına dönmüş..

Haşmet yazıyor demişsin onda da haklısın..Adam ABD de bizim gibi burada senin gibilerin yönetigi adelet sisteminde yaşamıyor ...Bu bizim yazma özürlü oldugumuzdan değil , mevcut şartlarda yapamıyoruz yaparsak sonucu belli ..SİLİVRİ yolunu gösteriyorlar...

Sadece sapıkalar çıkmıyor , Mesela çiftlik bank kuran tosuncuk da af oluyor bu sistemde
    Durmadan soruyorsun al sana madde (TCK 227 den yatan,çocukları fuhuşa sürükleyen,fuhuşa teşvik,tedarik ve aracılık eden yararlanacak)

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0200415-15.pdf
    https://www.turkhukuksitesi.com/mevzuat.php?mid=5175

Saray haşa C.C Allah bir değil iki dese hatta üç de olabilir dört de dese onu bile savunmaya geçeceksiniz , valla yapmayın.. Gerçekten üzülüyoruz..

hepimizin amacı daha özgür daha refah dolu yaşamak , haksızı savunmayın daha güzel yaşayalım daha insanca yaşayalım daha zengince yaşayalım ne gerek var kısır kavgalara , Ama sizler haksızı savunup arka çıkınca olmuyor bunlar.. Yemişim CHP sini AKP sini HDP sini MHP sini hiç biri babamın oğlu değil , LİYAKLİ OLAN GELSİN yönetsin hırsız ugursuz yalancı değil, ..Yemişim müslümanını ateistini hiristiyanı , desitini kendimize şeyhil üslam seçmiyoruz yönetici seçiyoruz LİYAKATLİ olan gelsin yönetsin ..PArti ile işim yok yanlış yanlış dogruya dogru diyorum ,
    .
    Osm@n bunu beğendi.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

yapmak istediğin şey en doğru olanı ama realiteye bakarsak bu mümkün değil ve bu çekişmeler hiç bir zaman bitmez o yüzden kimseyi kırmaya değmez.

Neyse bu saçma sapan çekişmeler bitmez o yüzden kırdığım kişi varsa kusura bakmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Adama karşı ayıp etmişsin,cehalet ile kişiyi aşağılamak kişinin kendi halini ortaya koyar biliyorsun değil mi?

Cahil biri kendi gibi olmayana düşmanlık besler,
    cehaletinden az da olsa sıyrılan biri ise herkesin diğerinden üstün meziyetleri olduğunu bilip haddini bilir.

Ayıp etmişsin ayıp.

Ekrem bey, öncelikle muhabbetin geçmişini bilmeden yorum yapıyorsunuz. Su an ayıp eden sizsiniz.

Bir cok konuda kendisine Ahmet Bey diye hitap etmeme rağmen kendisi akılsızlıkla idrak edememekle ve bunun gibi kelimelerle cevap veriyor.

Her fırsatta anlayıssız ve akılsız oldugumu, kapasitesiz oldugumu direk şahsıma söyleyen adana cahil diyerek ayıp ediyorsam su an siz bana ayıp ettiniz bilginiz olsun.

Kendisi düşmanlığını zaten ilan da etti benim görüşümdeki insanlara, yazılı olarak "düşmanım" demişliği de vardır.

demişsiniz, ben biliyorum da direk konuya girdiğinize göre siz bilmiyormuşsunz sanırım.

Motosikleti
    Ahmet Turan Tank palet fabrikasını kim SATTI elin yabancısına ?

Yazamadıgımız ise dogru haklısın o konuda sana hak veriyorum..Çünkü yazsak başımıza ne gelecek belli, (Sarayın danışmanı sarayın adamlarından birisi bogaza kaça yapı yapacak onu haber yapan gazeteci TERÖRİST olarak yargılanacak ) ceza alması mı lazım DAVA AÇILMASI yetmiyor mu ? Göz korkutması değil ne yazarsanız hımmm hımmm muhalif olursanız bizim çalıp çırpmamız haber dar ederseniz vatandaşı hımmm hımmm... Seninkisi de mafya tehtit ediyor adamı şunu şunu yapmazsan kafana sıkarız diyor ..SEnde çıkmış savunma yapıyorsun sıkmış mı kafasına diye saçma sapan savunma ya dönmüş...Daha dogrusu saçma sapan savunma değil de SARaY savunmalarına dönmüş..

Haşmet yazıyor demişsin onda da haklısın..Adam ABD de bizim gibi burada senin gibilerin yönetigi adelet sisteminde yaşamıyor ...Bu bizim yazma özürlü oldugumuzdan değil , mevcut şartlarda yapamıyoruz yaparsak sonucu belli ..SİLİVRİ yolunu gösteriyorlar...

Sadece sapıkalar çıkmıyor , Mesela çiftlik bank kuran tosuncuk da af oluyor bu sistemde
    Durmadan soruyorsun al sana madde (TCK 227 den yatan,çocukları fuhuşa sürükleyen,fuhuşa teşvik,tedarik ve aracılık eden yararlanacak)

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...0200415-15.pdf
    https://www.turkhukuksitesi.com/mevzuat.php?mid=5175

Saray haşa C.C Allah bir değil iki dese hatta üç de olabilir dört de dese onu bile savunmaya geçeceksiniz , valla yapmayın.. Gerçekten üzülüyoruz..

hepimizin amacı daha özgür daha refah dolu yaşamak , haksızı savunmayın daha güzel yaşayalım daha insanca yaşayalım daha zengince yaşayalım ne gerek var kısır kavgalara , Ama sizler haksızı savunup arka çıkınca olmuyor bunlar.. Yemişim CHP sini AKP sini HDP sini MHP sini hiç biri babamın oğlu değil , LİYAKLİ OLAN GELSİN yönetsin hırsız ugursuz yalancı değil, ..Yemişim müslümanını ateistini hiristiyanı , desitini kendimize şeyhil üslam seçmiyoruz yönetici seçiyoruz LİYAKATLİ olan gelsin yönetsin ..PArti ile işim yok yanlış yanlış dogruya dogru diyorum ,
    .
    Yav arkadaşım avukat yapacaksin beni. Okudun mu bu metni doğru söyle...
    Sen niye bu kadar korkuyorsun ki. Dün paylastigim videolari görmedin herhalde yada işine gelmedi mi.

Allah 'ın ne olduğunu kimseden öğrenmeye ihtiyacım yok saçmalama lütfen. Anlaşıldı somut bir şeyler ortaya koymaktan acizsin.

Ben diyorum ki Af işine toptan karşıyım sen hala lololo peşindesin.

Ya net olarak yaz yada saçmalama bu kadar basit

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Ekrem bey, öncelikle muhabbetin geçmişini bilmeden yorum yapıyorsunuz. Su an ayıp eden sizsiniz.

Bir cok konuda kendisine Ahmet Bey diye hitap etmeme rağmen kendisi akılsızlıkla idrak edememekle ve bunun gibi kelimelerle cevap veriyor.

Her fırsatta anlayıssız ve akılsız oldugumu, kapasitesiz oldugumu direk şahsıma söyleyen adana cahil diyerek ayıp ediyorsam su an siz bana ayıp ettiniz bilginiz olsun.

Kendisi düşmanlığını zaten ilan da etti benim görüşümdeki insanlara, yazılı olarak "düşmanım" demişliği de vardır.

demişsiniz, ben biliyorum da direk konuya girdiğinize göre siz bilmiyormuşsunz sanırım.
    Ben şimdi yalan mı söylüyorum.

Ateizm ve ateist kelimesini aynı eş anlamlı mi algıladın. Eğer böyle ise demekki kapasite ve akıl konusunda çok haksız değilim.evet "ateizm" inancım gereği benim düşmanımdır. Ateist birine de sen doğrusun demem ama kalkipta bir şey yapamam niye inancımdan dolayı...
    Cehalet sözünü hakaret olarak algılamam. Doğrudur bir çok konuda cahilim.
    Herşeyi biliyorum diyemem. Herşeyi dogru yapıyorum da diyemem.

Ben şimdi yalan mı söylüyorum.

Ateizm ve ateist kelimesini aynı eş anlamlı mi algıladın. Eğer böyle ise demekki kapasite ve akıl konusunda çok haksız değilim.evet "ateizm" inancım gereği benim düşmanımdır. Ateist birine de sen doğrusun demem ama kalkipta bir şey yapamam niye inancımdan dolayı...
    Cehalet sözünü hakaret olarak algılamam. Doğrudur bir çok konuda cahilim.
    Herşeyi biliyorum diyemem. Herşeyi dogru yapıyorum da diyemem.
    sen nasıl yalancı bir insansın , ulan yazdıgından yaşından başından utan biraz. Kendi yazdıgını yalanlıyorsun nasıl bir insansın, seninle gerçek hayatta kalan herkese sabır diliyorum gercektende. Hem yazdıgını inkar edip hemde utanmadan hala akıl kapasite kısmından hakaret ediyorsun.
    tez zamanda bu yalanlarının ve provokatörlüğünün belasını bulursun umarım.

aha bu da az önce inkar etiğin mesajın. yalancı herif.

o inandıgın cehennem varsa sen yanacaksın önce emin ol.

Ateizm fikirlerine ve ateistlere inancım gereği dost olarak bakmam evet düşman olarak görürüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

kıvırmaya calısıp becerememek böyle.

gel de alnına para yapıştırayım.

Motosikleti
    MT-07
    Söylemler sertleşiyor. Ben konuyu pas geçiyorum. Kimse için, forumdan birinin kalbini kıramam. Ne hükümet, ne muhalefet.

Benim için asıl olan kişilerdir. Kurumlar ise benim varlığımı ve mevcudiyetimin daha iyi olması için olanlardır.

Kalp kırdıysam affola. İzleme tarafına geçiyorum

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Menderes olayını bende anlamadım.

10 yıllık yöneticilik hayatında kısıtlamalar ayrıştırmalar yapmış bir insan, hatta memurları zorunlu olarak yandaşı haline gelmeye mahkum ediyordu diye biliyorum.

İdam edilip havaalanına isminin verilmesi ayrı ironi.

var demek ki eksik bir bilgimiz.
    Arni , 27-5-1960 öncesi toplumda Menderes'e karşı nefreti canlı tutabilmek için çıkarılan en ufak palavralardan
    biri; (( Menderes binlerce üniversite öğrencisini öldürttü, etlerinden yapılan kıymalarla sucuk yaparak halka
    yedirildi. ))Belki benzeri haberleri o günkü muhalif gazetelerden okuyabilirsiniz. Bu olayı bana anlatan ağabeyimiz bu gün 80 li yaşlarda ve henüz sağ , akıl sağlığı da gayet yerinde. Ayrıca aynı hadiseleri daha başka
    insanlardan da duydum . Şimdi yine aynı yaşlardaki bir başka ağabeyimle arada telefon görüşmesi yaptıktan sonra
    yazıyorum; << ben bu haberi o günkü gazetelerde okudum >> diyor. Konuyu merak eden arkadaşlar netten diledikleri
    şekilde araştırabilir. Kolay gelsin.
    ekremcelik00 bunu beğendi.
    bursevi

Motosikleti

Bi şey diyemedim kusura bakma o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

kim neye inanıyorsa inansın veya inanmasın

biz inancımız gereği sabitiz.

Âl-i İmrân Suresi - 19 bu bize kafi

Bi şey diyemedim kusura bakma o zaman
    estağfirullah abi, bazen ön yargılı olunca insanlar üzülüp sinirlenip fevri konusabiliyorum. sende kusura bakma.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arni , 27-5-1960 öncesi toplumda Menderes'e karşı nefreti canlı tutabilmek için çıkarılan en ufak palavralardan
    biri; (( Menderes binlerce üniversite öğrencisini öldürttü, etlerinden yapılan kıymalarla sucuk yaparak halka
    yedirildi. ))Belki benzeri haberleri o günkü muhalif gazetelerden okuyabilirsiniz. Bu olayı bana anlatan ağabeyimiz bu gün 80 li yaşlarda ve henüz sağ , akıl sağlığı da gayet yerinde. Ayrıca aynı hadiseleri daha başka
    insanlardan da duydum . Şimdi yine aynı yaşlardaki bir başka ağabeyimle arada telefon görüşmesi yaptıktan sonra
    yazıyorum; << ben bu haberi o günkü gazetelerde okudum >> diyor. Konuyu merak eden arkadaşlar netten diledikleri
    şekilde araştırabilir. Kolay gelsin.
    bak sucuk olayını gercek sanıyordum :D

Dogruya dogru her kesimin abartma ve provokasyon huyu var. Yani o zaman için Menderes için de yapılmıştır su an da yapılıyor.

Ha idama kadar gider miydi realist olarak incelense bilemiyorum ancak abartılsa da ınternetten araştırınca yazılan olumsuzlukların %60-70 civarı dogru olabileceğini düşünüyorum.

Ama medya o kadar karaktersiz bir sektör ki bir haberin dogru olup olmadıgını öğrenmek imkansız.

artık bu saatten sonra yapacak birşey yok, olanla ölmüşe çare yok
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)