Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hafta sonu sokağa çıkmak yasaklanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olan binada oturmasini anliyorum ama bu devirde, hem de ekonomi can cekisirken, sifirdan yeni saray yaptirmasini nasil sindirecegiz? Hayir ustune bir de yazlik saray yapiliyor... Bakin o binanin bir de bakimi gorumu, isitmasi klimasi var... Her ay milyonlarca lira demek...

Bu arada asagidaki 60 minutes isimli haber videosunda Gulen'in yasadigi yeri ve icini gosteriyor:
    http://www.youtube.com/watch?v=ktl--IDnM7I

Sahsen evimin salonu daha luks...
    Vah yüreğim sızladı. Bu şekersiz ne kadar zor şartlarda yaşıyor.. o kadar insanın kanına girdi ki bu herif nasıl ölecek merek ediyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Milletin kanına girerken kimler destekledi. Vah onlara ki vah.

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanı birşey yapmazdı zaten eski sistemde.
    Hiçbir şey yapmadığını bile bile makama talip olup şikayet ettiler sonra.
    Bak seninki yardım toplayacak Fetö iti çok zor şartlarda yaşıyormuş. Yazık salonu hiç haşmetli değilmiş....

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Son elli senede hangi lidere Cankaya kosku yetmedi? ...de 1000 kusur odali saray yaptirdi. ABD'nin beyaz sarayi da, Fransa'nin Elysee sarayi da gecekondu kaliyor yaninda. Almanya'nin yok bile...

Son elli senede hangi ulkenin lideri yarim milyar dolar degerinde Boeing 747 ozel ucak kullaniyor? ABD. Zaten Boeing yerli firma. Ve bir de biz. Yetmedi normal ozel ucaklar... Ustelik ekonomimizin iyice gocmeye basladigi 2018'de aldik. Ustune milyonlarca dolar harcayip tefris ettik. First leydimiz $50000'lik el cantalariyla geziyor.

Insaf... Nasil "fi tarihinde de oyleymisti" deyip normallestirebiliyorsunuz anlamak mumkun degil. Sizin kazandiginiz parayi gozunuzun icine baka baka car cur ediyorlar yahu... Gerci millet sindirebiliyorsa sorun yok.

Ama dedigim gibi, cepler bosaldikca beyne kan gidiyor... Zeka ozurluler ve bu duzenden haksiz kazanc saglayanlar disinda herkes eninde sonunda bir gun "bi dakka yahu, niye boyle oldu" diyecek...
    Terbiyesizlik yapma Haşmet
    Zeka özürlü diyerek ve karakterini açığa çıkararak bana hakaret ettiğini sanıyorsun ama zeka özürlülüğü bir hastalıktır ve bir ana baba böyle bir evladı olduğunda tüm ömrünü ona adar. Yahu sen zincir dişlisi mesajından olayı hükümete getiren birisin. Ne yaşadın neyine dokundu bu hükümet bilmiyorum ama bayağı canını acıtmış belli ki. Ülkenin yarısı RTE ye oy veriyor ve aenin bu ukalalığın özünde o oy verenlere olan düşmanlığına. Tekrar söylüyorum terbiyesizlik yapma adam gibi fikrini yazacaksan yaz,adam olmayı beceremiyorsan da adam rolü yapma

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Olan binada oturmasini anliyorum ama bu devirde, hem de ekonomi can cekisirken, sifirdan yeni saray yaptirmasini nasil sindirecegiz? Hayir ustune bir de yazlik saray yapiliyor... Bakin o binanin bir de bakimi gorumu, isitmasi klimasi var... Her ay milyonlarca lira demek...

Bu arada asagidaki 60 minutes isimli haber videosunda Gulen'in yasadigi yeri ve icini gosteriyor:
    http://www.youtube.com/watch?v=ktl--IDnM7I

Sahsen evimin salonu daha luks...
    Hah şimdi belli oldu senin yaran,o gülen dediğin şerefsiz devlet düşmanı bir haindir. Kim onunlaysa da o da haindir. Sen hocaefendinle takıl.
    bursalıali bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terbiyesizlik yapma Haşmet
    Zeka özürlü diyerek ve karakterini açığa çıkararak bana hakaret ettiğini sanıyorsun ama zeka özürlülüğü bir hastalıktır ve bir ana baba böyle bir evladı olduğunda tüm ömrünü ona adar. Yahu sen zincir dişlisi mesajından olayı hükümete getiren birisin. Ne yaşadın neyine dokundu bu hükümet bilmiyorum ama bayağı canını acıtmış belli ki. Ülkenin yarısı RTE ye oy veriyor ve aenin bu ukalalığın özünde o oy verenlere olan düşmanlığına. Tekrar söylüyorum terbiyesizlik yapma adam gibi fikrini yazacaksan yaz,adam olmayı beceremiyorsan da adam rolü yapma
    Kesinlikle hakaret niyetim yoktu. Hatta ilk başta yazmadım. Sonra düşündüm, "Yahu çıkar sağlayanlar dışında kim herşey ortaya çıktığı halde anlamaz?" diye düşündüm, aklıma zeka engelliler geldi ve öyle yazdım. Kesinlikle sizi ya da forumdan herhangi bir üyeyi kastederek yazmadım. Kusura bakmayın. Elimde olsa yanlış anlaşılmaya açık olduğu için silerdim.

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Haşmet tam yalan makinasısin ama iddia ispat gerektirir. Senin böyle bir deesin yok ortaya muğlak lafları doldur.
    Merkel gecekondu da kalıyor zaten. Macrinda helasi olmayan elize sarayına çişini yapamayip en yakın camiye gidiyormuş.
    Kremlin dedikleri yer zaten basit bir kilise bozması.
    Bir de onların hepsi devletin malı. Sadece bizim turkiyedekiler özel şahıs malı. Beraber mezara gomulecekler..niye bin oda çünkü adam tek parça uyuyamiyor. Kolllari bacakları böbrekleri hep ayrı oda istiyor. Aslında hücrelerin de talebi var ama idare ediyorlarmış...
    Senin kafandaki adamlar zamanında mimar Sinan a Ayasofya var burda niye Sultanahmet yapıyorsun demişler.
    Temel karamolla gibi ne gereği var bir şey yapmanın..
    Bak Sezer Cumhurbaşkanı oldu hiç eleştiren varmı ?yok. Niye eleştirecek hiçbir şey yok ki bir şey yapmadı ki elestirilsin..
    Çatla Haşmet bu millet eser bırakanları unutmaz
    Haşmet az evvel hocaefendisinin malikanesinin ne derece mütevazi olduğunu az evvel paylaştı. Bunu sitede nasıl tutarlar aklım almıyor,ha pkklı ha fetocu. Değilmi ki ikiside terörist aynı halt
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Şimdi toplayanla geçmişte toplayan aynı hükümde benim için. Al birini vur ötekine.

Motosikleti
    SD 1290R
    Can acıtması olayına gelince, 2000'lerin ortalarına doğru çok umutluydum. Herşey iyiye gidiyordu. Sonrasında çok kötü bir çöküş oldu. Eskisinden de geriye gittik. Üzülüyorum herkes gibi. Yoksa şahsi olarak herhangi bir sorun yaşamış değilim.

Motosikleti
    Haşmet 15 temmuzda üstüme sayısız mermi atıldı ve işim gereği bunların fetocu subaylar olduğu kesinleşti,biliyorum. O yüzden o şerefsizi bana örnek gösterme. Hep amerikada mı yaşadın bilmiyorum veya ne sebeple oraya ne zaman gittin bunu da bilmiyorum. Gözlerimin önünde kaç tane polis öldü bana oradan vatanseverlik yapma. Çok vatanseversen gel ülkeye siyasete gir o müthiş zekandan faydalanılsın
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Haşmet az evvel hocaefendisinin malikanesinin ne derece mütevazi olduğunu az evvel paylaştı. Bunu sitede nasıl tutarlar aklım almıyor,ha pkklı ha fetocu. Değilmi ki ikiside terörist aynı halt
    Kendisi benim "hoca efendi"m falan değil.

Eklediğim video propaganda değil. Bilakis eleştirel bir haber programı olan "60 minutes" programı. İzlerseniz anlarsınız ne dediğimi.

Motosikleti
    Neyse ben bu fetoyu görünce çıldırıyorum o yüzden lütfen bu konuda bana yazma,kaç yıllık üyeyim kimseye bi terbiyesizlik yapmadım. Bu siteden tanışıp sevdiğim abilerim kardeşlerim var olur da kendimi tutamam onlara ayıp olur.

Motosikleti
    SD 1290R
    Haşmet 15 temmuzda üstüme sayısız mermi atıldı ve işim gereği bunların fetocu subaylar olduğu kesinleşti,biliyorum. O yüzden o şerefsizi bana örnek gösterme. Hep amerikada mı yaşadın bilmiyorum veya ne sebeple oraya ne zaman gittin bunu da bilmiyorum. Gözlerimin önünde kaç tane polis öldü bana oradan vatanseverlik yapma. Çok vatanseversen gel ülkeye siyasete gir o müthiş zekandan faydalanılsın
    Örnek göstermedim. Sarayda yaşıyor yazdınız, öyle olmadığını gösterdim. O kadar.

15 Temmuz darbesini destekliyor, ya da Gülen'in bundaki payını reddediyor da değilim.

Yirmi küsür senedir Amerikadayım. Doktora sonrası iş bulup kaldım. 2006-2007 gibi gelme planlarım vardı, ama denk gelmedi, iyi ki de denk gelmemiş. Türkiye'de görüştüğüm şirketlerden birinin CEO yardımcısı şu an çalıştığım şirketin giriş pozisyonuna başvurdu sonradan.

Motosikleti
    Örnek göstermedim. Sarayda yaşıyor yazdınız, öyle olmadığını gösterdim. O kadar.

15 Temmuz darbesini destekliyor, ya da Gülen'in bundaki payını reddediyor da değilim.

Yirmi küsür senedir Amerikadayım. Doktora sonrası iş bulup kaldım. 2006-2007 gibi gelme planlarım vardı, ama denk gelmedi, iyi ki de denk gelmemiş. Türkiye'de görüştüğüm şirketlerden birinin CEO yardımcısı şu an çalıştığım şirketin giriş pozisyonuna başvurdu sonradan.
    Biraz keskin konuştum kusura bakma,ama kardeşim sen de herşeye muhalifsin yahu.
    Türkiyedeki CEO pozisyonu ile Amerika’da eşdeğer pozisyona başvurması için şirketlerin emsal çapta olması gerekli.Ben şaşırmadım

Motosikleti
    SD 1290R
    Biraz keskin konuştum kusura bakma,ama kardeşim sen de herşeye muhalifsin yahu.
    Türkiyedeki CEO pozisyonu ile Amerika’da eşdeğer pozisyona başvurması için şirketlerin emsal çapta olması gerekli.Ben şaşırmadım
    Rica ederim. Hepimiz anormal bir dönemden geçiyoruz.

Türkiye'de görüştüğüm CEO yardımcısı, bizim şirkette giriş pozisyonuna başvurmuştu. Yani eğer kabul edilip işe alınsaydı kendisinden 8 yıl kıdemli olacaktım.

Motosikleti
    Rica ederim. Hepimiz anormal bir dönemden geçiyoruz.

Türkiye'de görüştüğüm CEO yardımcısı, bizim şirkette giriş pozisyonuna başvurmuştu. Yani eğer kabul edilip işe alınsaydı kendisinden 8 yıl kıdemli olacaktım.
    Bir şirkette konumu sağlam ve kısmen dokunulmaz olan yöneticilerin dışarıdaki şirketlerin gözünde hiç de özel olmadığının kanıtı bu.

Motosikleti
    Beni engellemiş 😜😜😜 bunun ne olduğu belli de bununla kolkola olanlara derdimi anlatamıyorum. Yada salağa yatıp anlamak istemiyorlar. Resmen gurubu kukla gibi oynatıyor elinde.

Ama adam Usta sesarin hakkı sezara. Bak seni hemen nasıl yumuşattı. İşine gelmeyene cevap vermez. Böyle inceden inceden dokundurur. Neyse ne yapalım Yılmaz Özdil tayfası da böyle.

Motosikleti
    Beni engellemiş 😜😜😜 bunun ne olduğu belli de bununla kolkola olanlara derdimi anlatamıyorum. Yada salağa yatıp anlamak istemiyorlar. Resmen gurubu kukla gibi oynatıyor elinde.

Ama adam Usta sesarin hakkı sezara. Bak seni hemen nasıl yumuşattı. İşine gelmeyene cevap vermez. Böyle inceden inceden dokundurur. Neyse ne yapalım Yılmaz Özdil tayfası da böyle.
    Hiç bir fetöcu Hocaefendisinin darbede kısmen bile olsa payı olduğunu kabul etmez bizim Haşmet ya fetöcü değil ya da daha zehirlenmemiş Saldırgan biri olmamaya dikkat ediyorum,müslümana acizlik yakışmaz ama kabalık da yakışmaz.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizi öyle kukla gibi kimse oynatamaz. O sizin Hüsnü kuruntunuz.

Motosikleti
    MT-07
    Beni engellemiş ������ bunun ne olduğu belli de bununla kolkola olanlara derdimi anlatamıyorum. Yada salağa yatıp anlamak istemiyorlar. Resmen gurubu kukla gibi oynatıyor elinde.

Şimdi abi birşey soracağım. Senin aklın var, hasmet’in aklı var. Siz ikiniz karşılıklı münazara ediyorsunuz. Tüm foruma açık die başkalarıda dahil oluyor. Ne güzel.

Birbirinize laflar söylüyorsunuz, bir yere kadar tahammül ediliyor (ki ağır konuluyorsunuz). Bunu da anladık.

Fakat;

Siz iki tayfa dışından konuya girenlere kukla diyorsun. Yani beyin yok, dışarıdan oynanıyorsunuz. Sahne dekorundan başka birşey değilsiniz diyorsun.

Muhaliflere sert eleştiriler yapıyorsun da senin yaptığın ayıp değil mi?

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi abi birşey soracağım. Senin aklın var, hasmet’in aklı var. Siz ikiniz karşılıklı münazara ediyorsunuz. Tüm foruma açık die başkalarıda dahil oluyor. Ne güzel.

Birbirinize laflar söylüyorsunuz, bir yere kadar tahammül ediliyor (ki ağır konuluyorsunuz). Bunu da anladık.

Fakat;

Siz iki tayfa dışından konuya girenlere kukla diyorsun. Yani beyin yok, dışarıdan oynanıyorsunuz. Sahne dekorundan başka birşey değilsiniz diyorsun.

Muhaliflere sert eleştiriler yapıyorsun da senin yaptığın ayıp değil mi?
    Niye üstünüze aldınız ki. İsim belirtmedim adres belirtmedim. Ayrıca ben de guruptayım. Bunu yapıyor ki ben dahil herkesi oynatıyor daaa. Defalarca yazdım bu işte iyi diye

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)