Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendim
    yetişmiş insan gücümüze güveniyorum

https://www.youtube.com/watch?v=SfMc50Z1Dtc
    Tam beklediğim gibi videoyu kaldırmışlar. Ancaaaak... elbette kopyasını aldım. Bakalım yarın öbür gün yüklerim netice ne olur görürüz...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    N'oldu bizim şarjlı araba ?

bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum

güncellendi

beni bi inandırıverenin...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göklerde....
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Jarz tutmuyormuş. Yoksa 300km/st hız yapacakmış.
    May the Force be with McLaren Mercedes

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam beklediğim gibi videoyu kaldırmışlar. Ancaaaak... elbette kopyasını aldım. Bakalım yarın öbür gün yüklerim netice ne olur görürüz...
    Buna hakkiniz yok. Video sizin değil. Farkedip şikayet ettikleri an indirirler, sizi de uyarırlar.

@ero__ dikkat et ülkemizden sonra senin de iç işlerine karışıyorlar :D

Motosikleti
    SD 1290R
    @arndiol, nefret ettiğin iktidara benzediğinin farkında mısın?

Çok yozlaşmış iktidar kokan ifadeler bunlar "iç işlerimize karışıyorlar" falan... Hiç "milli bulmuyorum" şahsen

Katılmadığı fikirleri yazanlara "ben öyle düşünmüyorum" demek hafif kaçtığı için, sanki yanlış bir şey yapmışlar gibi uydurulmuş laflar gibi geliyor bana...

Hele bir anlat nedir? "Ben böyle düşünüyorum, sen farklı ifadelerimle düşüncelerime karışamazsın" mı nedir? İyi de senin düşünceden farklı fikirleri nasıl yazacak insanlar? Yazamayacak mı? E ifade özgürlüğü n'olacak? İlk cümleye döndük yine...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Video olayına gelince: Hazırladığım bir videoyu kopyalayıp yükleyen iki hesabı şikayet ettiğim için biliyorum sonucu.

@ero__'ya gelince: Hem başkalarına "vergi kaçırıyorlar" diye sızlanıp, hem de başkasına ait videoyu kopyalayıp "yeniden yüklerim" demek iki yüzlülük olmuyor mu? Doğru-Yanlış sadece işinize geldiği zaman mı aklınıza geliyor?

iktidara benzediğimi hiç düşünmüyorum, tam tersi senin benzediğini düşünüyorum.
    farkıdnaysan ero ya karışamazsın demedim onu sadece bilgilendirdim , elbette karışabilirsin.

sonucta benim kamu sistemi ile problemlerimi hiçe sayıp beni ötekileştiren yobazlara bile destek verip karışabildiğine göre forumda ero a karışman gayet normal.

Bu arada gecen bir yazını gördüm, Biden in yeni iktidara geldiğini hakkında pek birşey bilmediğini zmanala göreceğini söylemiştin. Biden uzun zamandır siyasi hayatta, aktif birisi.
    Ancak yaşamadıgın ülkede biden den daha az aktif olan üyeleri bilip yorumluyorsun.

ülken yerine ülkemle ilgilenip benim cektiğim zorlukları desteklersen, bende ifade özgürlüğümü kullanırım.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iktidara benzediğimi hiç düşünmüyorum, tam tersi senin benzediğini düşünüyorum.
    farkıdnaysan ero ya karışamazsın demedim onu sadece bilgilendirdim , elbette karışabilirsin.

sonucta benim kamu sistemi ile problemlerimi hiçe sayıp beni ötekileştiren yobazlara bile destek verip karışabildiğine göre forumda ero a karışman gayet normal.

Bu arada gecen bir yazını gördüm, Biden in yeni iktidara geldiğini hakkında pek birşey bilmediğini zmanala göreceğini söylemiştin. Biden uzun zamandır siyasi hayatta, aktif birisi.
    Ancak yaşamadıgın ülkede biden den daha az aktif olan üyeleri bilip yorumluyorsun.

ülken yerine ülkemle ilgilenip benim cektiğim zorlukları desteklersen, bende ifade özgürlüğümü kullanırım.
    Kullan tabii ki. Lakin "karışmak" ile "fikir belirtmek" arasındaki fark nedir?

Karışmak deyince sanki bir müdahele söz konusu.
    Bir konuda fikir belirtince karışmış mı oluyoruz? Karışmamamız mı gerekir? Fikir de mi belirtmemeliyiz? Fikir belirtebiliyoruz ama karışamıyor muyuz? Öyleyse aradaki fark nedir?

Bana öyle geliyor ki aslında sen "benim istemediğim şeyleri söyleme, sus" demek istiyorsun. Bu da kabul edilebilir bir yaklaşım değil. Bu noktada da iktidara benzemiş oluyorsun işte.

Değil yobazlara, hiç bir insana destek vermem, sen de dahil. Fiillere ve fikirlere destek veririm. Erkek olduğun için seni görmeyi reddeden kadın doktor konusunda yaşadığın mağduriyette sana hak veririm, ama "hakimler dindar olamaz" görüşünde ise seni haksız bulurum. Bu kadar basit.

Biden'e gelince:

Malum daha önce başkan yardımcısıydı. Lakin "vice president", her ne kadar "ikinci adam" gibi görünse de, haddi zatinda en pasif görevlerden biridir. Çünkü pratik yükümlülüğü, başkanın görüntü olarak bulunması gereken işlere, olaylara, açılışlara, günlere, gecelere katılıp "orada olamamaktan derin üzüntü duyan" başkanı temsil etmektir. Velhasıl Biden'in başkan yardımcılığı yapmış olması, nasıl bir başkan olacağı hakkında çok bir ip ucu vermiyor. Ki daha önce dediğim gibi, şahısları değil, işi ve fikirleri desteklemek lazım bence. Bir çoğumuzun hatası burada.

doblo yu versek
    üste ne isterler ki

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Uzaya gidiyoruz uzaya şarjlı araba neki :D

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ero__ dikkat et ülkemizden sonra senin de iç işlerine karışıyorlar :D
    @ardinol ben patinaja düşmeyi bırakım, çaktım engeli rahat ve huzurla çekiş kontrol sistemimle ilerliyorum. İsteyen istediği kadar afkurabilir. Ancak ve ancak kendi kapısının önünü pisleyebilirler, benim kapıma yanaşırsa yapacağımı bilirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doblo yu versek
    üste ne isterler ki
    3 böbrek

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

arndiol bunu beğendi.

bana bir masal anlat baba
    fütuhat ın beli kırılsın

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzaya gidiyoruz uzaya şarjlı araba neki :D
    10 yılda pilli araba yapamayanlar 2 yılda canlı taşıyabilecek uzay mekiği mi yapacak?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    SD 1290R
    Bakin sadece size degil, bir suru insana karsi gayet zit fikirler belirttim. Ancak bir coguyla bir araya gelsek, eminim zevkle birer bira yahut cay iceriz. Cunku niyetimizin kotu olmadigi, samimi insanlar oldugumuz bilincindeyiz.

Insanlari, ozgur olduklari fikir ve inanclarina gore silerseniz, her muhalifi terorist ilan edenlerden cok farkiniz kalmaz.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye’nin yerli otomobil üretimi için ilk etapta ödediği 40 milyon euro, batık durumdaki Çinli NEVS’a can suyu oldu. Şirket eylül ayında yayınladığı basın bülteni ile tüm borcunu ödediğini ve alacakları ile bir sıkıntısının kalmadığını açıkladı. NEVS firması, Çin aynı tarihte NV markasıyla üretim yapacağı fabrikanın temellerini atarak artık yoluna adeta Saab’sız devam edebileceğini ve Çin’in elektrikli milli otomobilini yapacağını da duyurdu.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...racak-40004260

Motosikleti
    speederbike
    Yerli otomobil Türk millisi mi Çin millisi mi yani? Anlamadım ben.

Motosikleti
    SD 1290R
    Elin taa Yeni Zelanda'si dahil hemen hemen tüm dünya Çin'in Uygur Türklerine yaptığı sistematik eziyeti kınarken biz n'apmışız?

Bence uzay çalışmaları konusunda RedBull'a para yedirelim. Enerji içeceği deyip geçmeyelim, uzay programları bizimkinden ileride. Uygun fiyata Türk bayrağı temalı bir uzay aktivitesi düzenleyebilirler bizim için... İsmini de biz veririz. Astronotumuz canlı yayında reise güzel şeyler söyler. Bol bol fotoğraf ve haber. Temiz olur bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)