Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

telefon önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Word kart var ise , gittigidiyor dan samsung türkiye garantili m20 kesinlikle tavsiye ederim. Level atlamış olursun. Batarya 5000 mah size 3 gün dayanır

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-a30-akilli-telefon-sedef-siyahi-powerbank-hediyeli-434439727

Gittigidiyor media mark satıcısı indirimde. Word kart ile beraber 1800 kusur tl ye bu telefonu alabilirsiniz.bunu da Tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    iphone 5 im var. kılıf kullanmıyorum, sadece ön camda koruma camı var.. telefonun köşesiyle bira açıyorum... Sağlam makine seviyorum.. büyük telefonların ekranlarını kırıyorum hep.... bunda öyle bir sorun olmadı.. büyük telefon sevmiyorum ben
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    General Mobile GM 9 Pro veya Xiaomi Mi A2. Ben Android One'cıyım, pure Android seviyorum, markaların yazılıma yaptığı abuk subuk değişiklik ve giydirmelere uyuz oluyorum...

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mi8 lite ve p20 lite değerlendirmesinde, net olarak mi8 lite derim, ekran gövde oranı daha yüksek, daha büyük. Yükleme ve indirme hızları yüksek v.s. Antutu puanlarında açık ara önde, telefonu eline aldiginda sağlamlık hissi daha iyi...Huawei piyasaya iyi yerleşti fiyatlarda bunun etkisi de olabilir...

Telefonu sık değiştirme tercihi olan biri değilimdir.5 yıldır kullandığım bi telefon vardı ve değiştirmem gerekiyor. Bi kaç gündür piyasayı araştırıyorum, markaci değilim, meizuzundan honoruna, General mobile'den Türkiye'de pek satılmayan markalara kadar araştırdım biraz..Bir de çoluk çocuk, çok anliyor gibi uç dort bin liralik telefonlari beğenmez ailelerine zulmeder olmuş arastirma esnasinda dikkatimi çeken ekstra bir gözlem Kamera, pil, oyuna yönelik olma, fotoğraf kalitesi vs ye göre ufak tefek farklılıklar oluyor.Android sürümünün güncellemede sorun v.s. ile uğraşmadan olabildiğince yüksek olmasına da bakılabilir işlemci yanında.. Keza sar değerleri. Oyun oynanmayacaksa üç aşağı beş yukarı hepsi aynı gibi..Bir de motosiklet gibi az daha ekle şunu al moduna giriyor insan ki bu da kotu...

1500 civarı yeni telefonlardan huawei smart 2019 ve samsung m20 arasında kaldım ben de.Bunlari araştırırken, her ikisi için de söyliyim, General mobile gm 8 in kasasi bile kalite olarak daha iyi geldi ki 600 tl daha düşük fiyatli, diğerlerine parlak ve çizilen bir boya kaplama yapmislar oyuncak gibi geliyor ele..Bu arada xiomi telefonlar kasa olarak daha sağlam gibi her iki markadan da..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendim Kullandığım Huawei P smart 2019 öneriyorum
    Burada bir sorum olacak, psmart 2019 teknik ozellik olarak m20 nin onunde (samsung m20 pil ve foto kalitesi daha onde) , p smart 2019 özellikleri tam istediğim gibi ve bana gorunen kasa kalitesizligini gözardı edicem, fakat sanırım foto çekimlerinde aşırı rotüslama yapıyormuş yapay zekadan kaynaklı. Bu ayar kapatılabiliyor mu, on kamera ve arka için ayrı ayrı olacak şekilde soruyorum,ve ekrani uzun sureli kullanimda goz yoruyor mu..Olmadı xiomi miA2 lite alıp geçicem ben de daha uygun fiyata...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Xiomi redmi note 7 nasıl sizce? Ama mi 8 lite alıcam gibi

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

O telefon bu telefon derken dün akşam mağazalarda epey inceledim, bu sabah itibariyle otv nin %25'ten 40 ve 50'ye çıkarılmasıyla hepsine 300-500 lira itelemişler. Ekonomimiz coştukça coşuyor. Gel de bugün telefon al !

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/cep-t...CEKDaIc7KDNRYA

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    3 yildir Huawei Nexus 6P kullaniyorum, bataryasi bitince acip kendim degistirdim, kirilmaz/bozulmaz ise 1-2 yil daha kullanirim, Android P (Pie, 9.0) kurulu, sonucta cihaz Google icin ozel uretim, istedigin custom rom yuklenebiliyor neredeyse.

Huawei iyidir, P20 Lite 64GB isinizi gorur bence, 2000TL altinda hem de.

Yillarca iPhone kullandim, kullanirken sIkILiyorum acikcasi. Uzerine istedigim seyleri kuramadigim/calistiramadigim da oluyor, sinir oluyorum. Bu arada Apple arada yapar, update vermiycem o telefonlara der, eski yazilimla kalirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yildir Huawei Nexus 6P kullaniyorum, bataryasi bitince acip kendim degistirdim, kirilmaz/bozulmaz ise 1-2 yil daha kullanirim, Android P (Pie, 9.0) kurulu, sonucta cihaz Google icin ozel uretim, istedigin custom rom yuklenebiliyor neredeyse.

Huawei iyidir, P20 Lite 64GB isinizi gorur bence, 2000TL altinda hem de.

Yillarca iPhone kullandim, kullanirken sIkILiyorum acikcasi. Uzerine istedigim seyleri kuramadigim/calistiramadigim da oluyor, sinir oluyorum. Bu arada Apple arada yapar, update vermiycem o telefonlara der, eski yazilimla kalirsiniz.
    p20 mate alıcam sanırım anneler gününü bekliyorum internet üzerinden alıcam biraz daha fiyat iner sanırım anneler günü için indirim yapabilirler
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Müdür sen telefon alana kadar sağlam vergi kitlediler telefonlara :/

https://www.google.com/search?q=tele...w=1280&bih=657

Motosikleti
    vay arkadaş ya,ama şuan internet fiyatlarına bakıyorum çok değişken fiyatlar bazıları düzenlememiş belliki

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş ya,ama şuan internet fiyatlarına bakıyorum çok değişken fiyatlar bazıları düzenlememiş belliki
    Elini çabuk tut :/ Bizim arkadaş ta bir kaç gündür arıyordu...Haberi okuyunca don oldu vallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

https://eksisozluk.com/2-mayis-2019-...4484?a=popular

Lan bu ne geçen gelmedi mi..

Motosikleti
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elini çabuk tut :/ Bizim arkadaş ta bir kaç gündür arıyordu...Haberi okuyunca don oldu vallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

https://eksisozluk.com/2-mayis-2019-...4484?a=popular

Lan bu ne geçen gelmedi mi..
    şuan zamsız fiyatıyla alsam internet üzerinden gelirmi acaba ürün zamsız hala gittigidiyor da bazıları

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

https://www.hepsiburada.com/huawei-m...z%20Elektronik

telefonu aldım p20 mate türkiye garantili olarak 2100 e ithalatçı garantili var ama riske girmek istemedim,şuan çoğu yerde 2600 olmuş 2400 e aldım bi kaç alışverişimi kabul etmedi 2400 den stokta yok diye uyarı verdi farklı bir satıcıdan alabildim aceleye getirdim biraz gerçi

F/P olarak huawei p smart2019
    Bir tık daha çıkabilirseniz huawei mate20 lite
    Kamera ve performans açısından çok kaliteli telefonlardır.
    Şarj konusunda da tatmin eder, İphoneden geçenler epey memnunlar.

Motosikleti
    arkadaşlar 2400 ten aldım şimdi aynı linke tıklıyorum satıcı fiyatı güncellemiş 2600 olmuş linkide atmıştım ben 2400 den almış gözüküyorum sorun yaşamam inşallah

arkadaşlar 2400 ten aldım şimdi aynı linke tıklıyorum satıcı fiyatı güncellemiş 2600 olmuş linkide atmıştım ben 2400 den almış gözüküyorum sorun yaşamam inşallah
    Kargoya verdiyse sorun yok. Yoksa İptal edilme durumu olabilir.

Motosikleti
    Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargoya verdiyse sorun yok. Yoksa İptal edilme durumu olabilir.
    kargoya verilmedi,hazırlanıyor gözüküyor ama iptal edilmesi etik olurmu ben ödemeyi yaptım ürünü almış gözüküyorum siteden
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    lg g7 araştır bak
    tavsiye ederim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu dün zamsız aldım satıcı hala kargoya vermedi ibnelik yapıcak galiba
    Dün sabah internet satıcılarında mal gondermeme, askıya alma, çamura yatma v.s. problem olabilir diyerek ve psmart 2019 ve de samsung m20 de yaklaşık 500 lira zami zincir marketlerde yapıştırılmış görüp düşundüğüm ikisindenden de vazgeçtim.Otv den az etkilenebilecek muadil telefon aradım diğeri bozuldugundan..

Donanım ozelliklerini dikkate alarak, zincir mağazadan General mobile aldım. Android 9 - 3 Ram -64 GB depolama veya 32 GB çift sim sunan modeller mevcut..Bunu 1000 tl altına sunuyor.

Telefonun arayüzü gayet kullanisli, normal kullanımda 1 gün rahat yeterli olur şarjı %45e fln indi bir gunde, sosyal medya v.s.sorun çıkarmaz. Kamerası üst düzey beklenti yoksa fena değil gece çekimi yapmadım yalniz, pek kaba saba duran bi telefon değil, kulaklığı da samsung kulakliklarindan falan iyi..Ana ekran ve uygulamalarda piksel fln görünmüyor 227 ppi di sanirim, youtube videolarında fln görüntü kaliteli bi tablet gibi değil fakat telefondan film izleyecek hali olmayana iş görür, bundan aşağı ayni cozunurlukte samsung a10 bile 1500 üstüne çıktı mesela..Bu gmyede 50-70 arası zam gelmiş galiba..
    Parmak izi fln kullanmadigimdan yorum yapamıyorum, ekran hissiyatı gayet yüksek, takılma donma hiç yapmadı şimdilik. .

İlk kullanım olarak beklentinin üzerinde çıktı diğerinin güncel yarı fiyatina, oyun fln pek işin yoksa değerlendirilebilir derim mal gönderiminde sorun yaparlarsa.Şu sıra internet satışında sıkıntı olabilir diye üç beş kuruş fazla verdim bile bile artık yapacak bişey yok..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)