Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TATİL TAVSİYESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Merhaba arkadaşlar

Sizden yer tavsiyesi belki otel tavsiyesi de olur yardım bekliyorum. Kız arkadaşım izmirde okuyor. Orda ki havaalanına yakın biyer lazım en fazla 3 saat olabilir.
    Daha önce fethiye ye kuşadasına gittim o civarda kuşadası çok iyiydi mesafe olarak araba kiraladım 1 1.30 saat arası sürdü.
    Sizden yer veya otel tavsiyesi bekliyorum herşey dahil bir yere gitmek istiyorum. Bu civarlarda tavsiye edebileceğiniz bir yer veya çevrelerde gezebileceğimiz bir yer önerebilirseniz memnun olurum mesela denizi çok güzel bir plaj veya koy hayvanların olduğu ormanlık alan gibi bir yer veya gezebileceğimiz bir yer tavsiyesi verirseniz memnun olurum.

Aslında bu tatil olayını hiç sevmiyorum ama kız arkadaşım seviyor diye gidiyorum. Hep bu konularda hazırlıksız oluyorum ve tatil boşuna gidiyor.

Tanıdığınız bir otel veya yer tavsiyesi verebilirseniz sevinirim devamlı erteliyorum ama yerler doluyor maalesef o yüzden bugün geceye kadar biryere rezervasyon yaptıracam. Son yaptırmadan herşeyi mi sorduğum burası geldi aklıma.
    Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Tatil en sevdiğim. Yaz için mi yoksa bu mevsim mi tavsiye istiyorsun? Benim tercihim asla herşey dahil otel tatili olmaz. Bence o tatil değil ye iç yat kilo almaktır.
    Huseyin9595 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşey dair var ise Bungalov evlere gidebilirsin Fethiye'de. Farklı bir konsept.

Herşey dahil olayı bozuyor işi vazgeçerseniz monocamp var karavan tarzı tatil işi; çok güzel

Bende bir soru sorayım belki bunu da bilen cıkar; konunu hiç etmem umarım.

Ramazan bayramında Bosna-Hersek e gideceğiz kız arakdaşımla; pegasusun ucuz diğerlerine göre. Bu ucuz bilet sitelerinin hiçbir avantajı yok google da olanların hepsine baktım.

Sorum ise şu; dün aksam ile bugün arasında gitgel kişi başı 250 tl zam gelmiş. 1 günde cok sacma geldi; cumartesileri mi arttırıyorlar fiyatları bilen var mı?

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Kıbrıs Acapulco oteli tavsiye ederim kasaba gibi otel. Kız arkadasinla otelin içinde yürüş bile yapsan bi başından bir başına 30 dakka sürer güzel bi yer. Fiyatlar abartılı değil👍

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    http://www.ramadaresortakbuk.com/

Fiyatları da çok uygun çalışanlar iyi..

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ramadaresortakbuk.com/

Fiyatları da çok uygun çalışanlar iyi..
    8 gece 6000 TL cik fiyat verdiler. Gayet uygun

[IMG][/IMG]
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey dair var ise Bungalov evlere gidebilirsin Fethiye'de. Farklı bir konsept.

Herşey dahil olayı bozuyor işi vazgeçerseniz monocamp var karavan tarzı tatil işi; çok güzel

Ramazan bayramında Bosna-Hersek e gideceğiz kız arakdaşımla; pegasusun ucuz diğerlerine göre. Bu ucuz bilet sitelerinin hiçbir avantajı yok google da olanların hepsine baktım.

Sorum ise şu; dün aksam ile bugün arasında gitgel kişi başı 250 tl zam gelmiş. 1 günde cok sacma geldi; cumartesileri mi arttırıyorlar fiyatları bilen var mı?
    Bayram biletleri pahalı olur. Bulduğunuz anda almanız lazımdı. Talebe göre fiyatlar artıyor. haftasonu daha çok tatil satışı olduğundan artmıştır. Haftaiçi şansınızı tekrar deneyin bir miktar ucuza bulabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

erken rezervazyona kanıp şimdiden dünyaları gömmeyin tatile. Gitmeden 1 hafta önce araştırın direkt oteli arayın pazarlık bile yaparsınız. Ama 3 yıldızdan daha yüksek yerlere gitmeyin. Yarım pansiyon olsun yeter gündüzleri de çevredeki farklı yerleri gezin tekne turu falan yapın tatil bu. Favori bölgelerim Fethiye, Kaş, Marmaris. Şehir içi pansiyonlar da nispeten uygun olur. Orda gezerken dahi bulursunuz. En yoğun sezon Ağustos'ta bile Kuşadasında boş yer bir sürü vardı.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    İzmir çevresinde Yenifoça civarındaki otel ve pansiyonlara bakabilirsin. 1saat anca sürer. Plajı ve denizi idare eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biletler satildikca fiyatlar yükseliyor maalesef. Ucuz olanlar promosyonlu olarak geciyor satildikca da kalanlar pahalilasiyor. Ben de Belgrad biletini bir gün arayla 100 tl farkla alacaktim sonra tarih degistirip yine eski fiyattan buldum anında aldım.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Mayıs ayının son haftası bakıyorum. 25-28 arasında. Bende aslında herşey dahil otele gitmek istemiyorum fakat çok rahat oluyor otele bağlı kalmıyorum her zaman fakat şimdi denize giriyorum çıkınca acıkıyorum hemen yan taraftaki bar dan alıyorum hamburger pizza alıp denize tekrar giriyorum.

Bungalov evlerde malesef kalmak istemiyorum kamp tarzınıda sevmiyorum aslında hep özenirim fakat böcek örümcek çok korkarım doğrusu sinek büyükse ondan bile korkuyorum üzgünüm ama kelebeklerden de :D Bide kalp kapakçığımda eğrilik var bu benim psikolojimi etkiliyor devamlı kalp krizi geçirecekmiş korkusu yaşıyorum o yüzden genelde hastaneye yakın yerler bakıyorum rahat olamadıktan sonra geceleri uyuyamıyorum yataktan nefes nefese kalkıyorum tam gözüm daldı derken.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 gece 6000 TL cik fiyat verdiler. Gayet uygun

http://<a href="https://hizliresim.c...Ok.jpg</a></a>
    Müdür sezonda seçmişsin zamanı hakikaten çok la..Mayıs sonu gibi git fiyatları 2000i geçmez..

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür sezonda seçmişsin zamanı hakikaten çok la..Mayıs sonu gibi git fiyatları 2000i geçmez..
    Valla mayis degil de keske eylulde tatil imkanim olsa. Ama ogretmen esimin izni 1 temmuz-15 agustos. Ben de yazin bir hafta okulu birakip gideriz tatile. Fiyatlar gercekten cok bu sene...
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla mayis degil de keske eylulde tatil imkanim olsa. Ama ogretmen esimin izni 1 temmuz-15 agustos. Ben de yazin bir hafta okulu birakip gideriz tatile. Fiyatlar gercekten cok bu sene...
    Vallahi bende 30 nisan giriş 4 mayıs çıkış antalya titanik belek i 4,080 tl den kavga dövüş 4.000 tl ye indirdim. Ultra herşey dahil miş. Bana kalsa öyle lüks otel ile işim olmaz bana göre değilde. Balayı olunca hatun lüks otel olsun falan deyince mecbur kaldık. Bende madem lüks olcak ozaman adam & eve olsun dedim bi anlık cesaretle. Orada geçen diyalog lara rağmen acentada dan nişanlı olarak çıkmayı becerebildim . İşin özü tatil fiyatları yüksek. Yada belkide fiyatlar normaldir de bizim alım gücümüzde bi problem vardır

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bende 30 nisan giriş 4 mayıs çıkış antalya titanik belek i 4,080 tl den kavga dövüş 4.000 tl ye indirdim. Ultra herşey dahil miş. Bana kalsa öyle lüks otel ile işim olmaz bana göre değilde. Balayı olunca hatun lüks otel olsun falan deyince mecbur kaldık. Bende madem lüks olcak ozaman adam & eve olsun dedim bi anlık cesaretle. Orada geçen diyalog lara rağmen acentada dan nişanlı olarak çıkmayı becerebildim . İşin özü tatil fiyatları yüksek. Yada belkide fiyatlar normaldir de bizim alım gücümüzde bi problem vardır
    Biz kiz arkadasimin doguk gununde 4 gunlugune roma ya gittik, toplam o kadar para harcamamisizdir. Keske yurt disi planlar da baksaydiniz yerli turist bu ülkede sögüslenecek adam, o paralari döviz e bile cevirseniz yine baska ülkelerde tatil yapabilirsiniz.
    Bu arada surekli baktiginiz lokasyonlarda bilet fiyatlari genelde hep degisir cunku algoritmalar sizi o bilet fiyatinin hemen yukselecegine dahada yukselmeden almaniza ikna etmek icin degisiklikler yaptirir,ayni anda telefon ve pc den girip farkli teklifler alabilirsiniz. Arada bir cerezleri temizleyerek bi nebze bu durum önlenebilir

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir çevresinde Yenifoça civarındaki otel ve pansiyonlara bakabilirsin. 1saat anca sürer. Plajı ve denizi idare eder.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Biletler satildikca fiyatlar yükseliyor maalesef. Ucuz olanlar promosyonlu olarak geciyor satildikca da kalanlar pahalilasiyor. Ben de Belgrad biletini bir gün arayla 100 tl farkla alacaktim sonra tarih degistirip yine eski fiyattan buldum anında aldım.

valla mecbur 1 gün geç gidiş 1 gün geç dönüş olarak ayarladım fiyatlar o günlerde biraz daha düşük diye.
    . 2 kişi gidiş dönüş + 1 haftalık 2+1 Ev tuttuk 3.5 k

eşşeklik etmeseydm 1 ay önce alsaydım 500 tl daha kar edecektim.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu yıl ucuz fiyat falan beklemeyin, yerliye indirim falan yok. Geçen yılda yoktu, bu yıl sadece bizim şirkette %35 artış var gelen turistte, kimse yerli ile uğraşmak istemez. Bu taraflara gelecekler için tavsiyem; eğer her şey dahil konsept arıyorsanız paraya kıyıp Belek'teki otelleri tercih edeceksiniz. Gece otelden çıkarım, ortam da olsun derseniz, ya Kemer Ya Alanya.
    Bir de tatil pahalı falan değil arkadaşlar, bize pahalı...

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bu mevsimde deniz tatili olmayacak sanırım. Havaalanı Gaziemir'de. Özdere-Gümüldür-Ürkmez hattı olabilir. Az ötede Efes ve Şirince olabilir. Biraz daha gidip. Çeşme olabilir. Didim de değerlendirilmeli. Ama bu sene için paran olacak. 1-2 sene sabredersen her 2 senede bir ders almadıkları için temcit pilavı kaynatan turizmciler yine "aç kaldık devlet bize baksın" diyebilirler. "Turizmciler yerli turist bekliyor" haberleri duyarız. 2019 onların yılı. Bırakın eyleşsinler.30 senelik profesyonel tatilciyim. 3 sene arka arkaya turizmimizin iyi olduğunu görmedim. Bunda %80 işletmecilerimizin suçu olduğunu gördüm-yaşadım.

Allah korusun bir daha kimseye göstermesin, ya bi bomba patlar, ya birinin uçağını düşürürüz, başka her türlü müsibete uğrarız. Darbe oldu ya darbe! Yine bi şu lanet fiyatlar düşebilir.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Git ukraynada yap tatili ukrayna parası türk lirası karşısında zayıf,2000 liraya kral gibi tatil yaparsın

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git ukraynada yap tatili ukrayna parası türk lirası karşısında zayıf,2000 liraya kral gibi tatil yaparsın
    Ukrayna'da kız arkadaşla tatil. Emin misin? Bunu söylediğin an o ilişki sallanmaya başlar.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ukrayna'da kız arkadaşla tatil. Emin misin? Bunu söylediğin an o ilişki sallanmaya başlar.
    Kimlikle gidilen sayılı ülkelerden o yüzden şey ettim,gözüne mukayet olsun o da

Motosikleti
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Mayıs ayının son haftası bakıyorum. 25-28 arasında. Bende aslında herşey dahil otele gitmek istemiyorum fakat çok rahat oluyor otele bağlı kalmıyorum her zaman fakat şimdi denize giriyorum çıkınca acıkıyorum hemen yan taraftaki bar dan alıyorum hamburger pizza alıp denize tekrar giriyorum.

Bungalov evlerde malesef kalmak istemiyorum kamp tarzınıda sevmiyorum aslında hep özenirim fakat böcek örümcek çok korkarım doğrusu sinek büyükse ondan bile korkuyorum üzgünüm ama kelebeklerden de :D Bide kalp kapakçığımda eğrilik var bu benim psikolojimi etkiliyor devamlı kalp krizi geçirecekmiş korkusu yaşıyorum o yüzden genelde hastaneye yakın yerler bakıyorum rahat olamadıktan sonra geceleri uyuyamıyorum yataktan nefes nefese kalkıyorum tam gözüm daldı derken.
    O tarihlerde hiç yer sıkıntısı olmaz Ramazan'ın son haftası çünkü. Hatta siz erken ucuza aldım zannedersiniz. Tarih yaklaştıkça talep yoksa o fiyat daha da düşer pişman olmak var işin ucunda. Sezonda fiyat inmez ama Ramazan'da Bayrama kadar hareket olmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)