Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İsviçre Sigortanın Yeni Uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    MUZAFFER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen yıl motosikleti yeni aldığımda isviçre sigortadan kasko sigortası yaptırmış ve 481 YTL ödemiştim. motor çalınma dahil her türlü hasara karşı sigortalı idi. bir yıl boyunca kazasız belasız kasko poliçesini kullandım ve bu sene hasarsızlık indirimi beklerken başka bir sürprizle karşılaştım. motosikletim artık çalınmaya karşı sigortalı değildi.bir yıl boyunca benden 481 ytl alan, ikinci yıl teminatı daraltarak sözleşme şartlarını kendiliğinden değiştirerek beni aldatan isviçre sigortayı protesto ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı MUZAFFER adlı üyeden alıntı
    Geçen yıl motosikleti yeni aldığımda isviçre sigortadan kasko sigortası yaptırmış ve 481 YTL ödemiştim. motor çalınma dahil her türlü hasara karşı sigortalı idi. bir yıl boyunca kazasız belasız kasko poliçesini kullandım ve bu sene hasarsızlık indirimi beklerken başka bir sürprizle karşılaştım. motosikletim artık çalınmaya karşı sigortalı değildi.bir yıl boyunca benden 481 ytl alan, ikinci yıl teminatı daraltarak sözleşme şartlarını kendiliğinden değiştirerek beni aldatan isviçre sigortayı protesto ediyorum.
    www.sikayetvar.com
    benim 9 aydır gelmeyen egzozt hava filtresi 2 günde geldi
    düzgün bir şekilde durumu yaz mutlaka sana döncekler
    elinde sözleşme var ise yazıyorsa kesin karşılarlar
    bu arada çok geçmiş olsun

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ısvıcre sıgorta uygulamasını baya onceden degıstırdı(mayısta)ama sıgortalılarına karsı yukumluluklerını yerıne getırdıler dıye bılıorum..sonucta polıceler 1 yıllık..uzatmadan once bunu solemedılerse etık degıl ancak onceden solemıslerse yanlıs bı durum yok ortada..(buarada bende calınmayı odemeyen kasko kullanıorum 125cc oldugu ıcın motorum:( )
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler