Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İyi Berber Nerede Bulunur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Benim halimi görseniz, direk saç sakal birbirine girmiş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/cZ8YGV7v8ik
    Berber dediğin böyle olacak. Bu traşı yapanı birkaç saatte olsa beklerim üstüne para veririm. İzlerken rahatladım
    Bu berberin geçen yıl en az 10 videosunu izledim. Adamın bildiği ve yaptığı hiç birşey yok.

Almış eline bir kan taşı , bir avuç yağlı kremi insanın suradına çalıp , yedirmeyi bile beceremeden havluyla silen, terledikçe de kendi koltuk altını koklayıp müşterinin suradina üfleyen bir şişirme.
    Zaten dükkanda ki kabına kaçağına baktığın zaman bırak masajı , tuvaletini bile yapmaz insan oraya. Aynı havluyla hem kendi elini yüzünü ,daha sonrada müşterinin yüzünü kuruluyo. Neymiş kötü ruhları nefesiyle kovuyormuş 😀
    Yav git işine al o havluyuda kapının önünde korna çalan dingilleri kov👍

Motosikleti
    MT-07
    Bugün eski gittiğim berbere gittim. Saç-sakal birbirine girmiş şekilde. Adamda sıkılmış herhalde. Bildiğin kaliteli makaslarını çıkardı ve baya özendi. Şimdi kendimi mutlu hissediyorum. Sonunda berber olayınıda çözdüğüm için üstümden baya bir yük kalkmış gibi hissettim.

9kilo verdiğim belli olmuyordu. Şimdi baya baya zayıf gördüm kendimi

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    En az 4 yıldan beri aynı berbere gidiyordum. Adamlar 2-2.5 yıl içinde saç kesimini 7.5 TL den 30 TL ye çıkardı. 6 aydan beri gitmiyorum. Herhalde 35 TL olmuştur. En son gittiğimde randevulu sisteme geçmişler. Hastane mi la bura randevu olacak. Sabah 11 gibi giderdim. Adamlar kahvaltı yapacak diye bekletirdi. Sohbet muhabbet hoş olabilir ama saç kesimi bu fiyat nedir la bu fiyata benzin alırım. Gerçi o da çalışan ayrı dükkan açsa yine giderim.
    Düşünsene günde en kötü 15 müşteri gelse. Gelen saç sakal yıkama falan ortalama 40 TL desek günde 40x15=600 TL yapar. Ay da 600x30=18000 TL yapar. Faturalar 1000 TL desen, kira da 3000 olsa, çalışanlara toplam 5000 TL verse vergi 1000 TL olsa geriye 8000 TL kalır. Hadi ıvır zıvır olsun. En az 5000 TL net para kalıyor. Bu meslekten iyi para kazanmasa yapmazlar

Motosikleti
    MT-07
    Zaten o kadar kazançlı bir meslek. Bugün saçı, sakalı kestirip, yıkattırdım. 40tl bayıldım. Bu sefer güzel kestilerde içime oturmadı...

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün eski gittiğim berbere gittim. Saç-sakal birbirine girmiş şekilde. Adamda sıkılmış herhalde. Bildiğin kaliteli makaslarını çıkardı ve baya özendi. Şimdi kendimi mutlu hissediyorum. Sonunda berber olayınıda çözdüğüm için üstümden baya bir yük kalkmış gibi hissettim.

9kilo verdiğim belli olmuyordu. Şimdi baya baya zayıf gördüm kendimi
    Hangi ara tıraş oldun öğlen silivrideydin benmi çok ağarım millet mi çok hızlı anlamadım.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    10 senedir babama kestiriyorum.Berberin kapısından girmedim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi ara tıraş oldun öğlen silivrideydin benmi çok ağarım millet mi çok hızlı anlamadım.
    Silivri’den Beylikdüzü 25dk. Öyle uzak bir yer değilki motoru parkettim, berbere geçtim direk sıcağı sıcağına

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 senedir babama kestiriyorum.Berberin kapısından girmedim
    Bende zaman zaman 3 numaraya vurayım makine ile diyorum ama zaten önler döküldü, hafif uzatıp kamufle etme olayı beceri istiyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)