Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

hayinler yerli anakart üretti çocuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xv250
    kerameti olan insan bu devirde çok var ararsan bulursun ama arayacağımız şey keramet değil doğru yolda olması olmalı. he o kişiler de aman dur bi keramet göstereyim derdinde değiller zaten. Allah izin verirse görünür bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, biz babasının eşeğini mi ürküttük? Diğer kullarını niye sevmiyor?
    Şahsen keramet falan istemiyorum. Sayısal/Süper Loto'da çıkacak 6 rakamı söylese yeter.
    Sevdigi icin vermiyordur belki de?

1:35 "Biliyo da vermiyo, biliyo da vermiyo"

Harbiden merak ediyorum. Insanlara, Ciftlik bank'in sahibi gibi yurt disinda ciddi miktar haram para yeme imkani verilse, kac kisi geri cevirir? Geri cevirenlerin de bi kismi da, tum ulkeyi dolandirip, yargiyi ve medyayi da ele gecirerek yurt icinde haram para yemeye calisanlar ve onlarin yardakcilari. Onlari da atarsak ne kadar insan kaliyor geriye acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerameti olan insan bu devirde çok var ararsan bulursun ama arayacağımız şey keramet değil doğru yolda olması olmalı. he o kişiler de aman dur bi keramet göstereyim derdinde değiller zaten. Allah izin verirse görünür bu
    Bir insanin doğru yolda olup olmadigina da karar verecek olan da yine kendimiziz. O yuzden herhangi bir insana köru körune baglanmak yanlis bu devirde.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimmiş azraili havada yakalayan neden olmasınmış fakir aç kalmıyo ki orda iyi dinle hikayeyi
    bilmemne efendi hazretleri demişler ya yukarda.. işte o...
    HİKAYEYİ İYİ DİNLEDİM çocuk AÇ diyen kadına 'SENİN ne HADDİNE sormak? diyor terlik satıcısı-kıl firavunu, Bakara suresini AFRODİZYAK zanneden hayvan..
    Hz İbrahim güvercinleri parçalayıp dağlara dağıtmıştı ama pişirip yememişti.. Yani peygamberlerde, Hz İsa'da olmayan (bkz:LAZARUS)
    KERAMET VAR HOCAEFENDİNDE...
    Şimdi o mendebur suratını koymamayım buraya ama ipi atıyolar ipin ucundan tutan angutlar da tarikat mensubu (MÜRİD) oluyorlar ya işte o yakalamış..
    Bunlar genelde yere kazık çakıp DEPREM OLMASINA da mani olurlar, kendileri olamazlarsa Hz Hamzayı çağırırlar, yere kazığı ona çaktırırlar.
    Hz. Muhammed diyecekler de diyemiyorlar, hani bunlar peygamberden 1 derece üstün olacak o zaman..

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:10 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan şu "kerameti, hikmeti varmış" diye çakma şeyhe şıha, dolandırıcılara dönüp eğilmekten bi bıkmadınız ha Bunların arada bazıları 'bade'leme falan yapıyorlar. Bir de karısını kızını bunlara gönderen ALAgavatlar var. Siz bu kafayla daha çoooooook badelenirsiniz... Bi de "dini deyerim o benim, dalga geçme " demiyolar mı

Biri der "tavuğu yedim, kemiğinden geri dirilttim", ötekisi der "badeledim, cini çıkarttım"... Ve bunun gibi bisürü saçmalığa itibar eden tipler... Lan siz manyak mısınız ?

Bir de konu nasıl dine geldi diyenler var. Anakart dolandırıcısı çakalın nasıl bir çevreden geldiği ilk bakışta anlaşılmıyor mu ? Siz 20 senedir bu insanları hiç mi tanımadınız ?
    Galiba gene ben getirdim oraya..

TÜRKİYEde ilk yerli ve milli ANAKARTI yapan kişiyi açıklıyorum:
    1987 yılında o zaman YILDIZ Ün. Elektrik Müh. Öğrencisi olan hemşerim ve arkadaşım B.E. tarafından yapılmıştır.
    a4 boyutunda, Z-80 işlemcili 1k bellek, ULA ve 16 tuş+ 6 hane göösterge teyp kayıt modülü vardı üzerinde..
    KİMSE destek olmadı, herkes köstek oldu..
    ELO elektronik dergisinin son sayılarından birinde tüm planlarını bulabilirsiniz Z80 GAMBİK adıyla yayınlanmıştı.
    Birkaç sayı sonra bu dergi de kapandı..
    ULA o zamanlar çok pahalı olduğundan ben yapmaya cesaret edememiştim..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Belki ihtiyacı olan vardır

http://dianjitek.com/en/detail.php?id=221

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)