Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

honda sevgisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4

Bende Japon atı cbr var, babamda ise İran atı İkco Samand var. 10 yıldır kullanıyoruz bizde de Samand aşkı türedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Honda accord 2400cc ve 190 ps kullandığımdan beri Honda nın ben de hastasıyım. Gaza dokunduğun anda patinajı hissedersin, o kadar kuvvetli bir motoru vardır. Yaklaşık 6 ay da 2005 civic kullandım ve başka hiçbir arabadan o zevki alamadım. Motosiklet konusunda ise, kuryelik yaptığım için en az 5 Honda modelini eskittim ve her binişimde sorunsuzluk garantisi ile rahat bir şekilde sürdüm. Biri hariç, lanet olası cb125. Bu motora her binişimde aldığıma pişman oldum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araçların Amerika versiyonları genelde aynı oluyor motor hacmi dışında. Sadece orta sınıf araçlar (Accord, Passat) bazen ciddi farklı oluyor.

Bu arada Honda Amerika'da standart motor olarak kullandığı 2.4 litre 4 silindirleri, 1.5 litre turbo ile değiştirdi. İkisi de 190 beygir. Yakıt sarfiyatı ve emisyon kuralları için.
    2008 usa civic sedan modelinin avrupa ve asya varyantlarina göre,ön ve arka tampon,arka stoplar,ön ızgara ve far tasarimlari farkli,gogel emmiden search edebilirsiniz.

Hatta yorulmayin burada;https://www.google.com.tr/search?cli...%2FpRze88uw%3D

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ise sevmiyorum şu markayı 2018 model araba 1.6 motordan 125 hp 152 tork çıkarmış 98 model aracımız 148 hp 186 tork teknik veride hep düşük kalıyor
    Aynı marka 1.6 motordan 98 de 160-180 beygirde çıkartıyordu dostum

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Waooww waooww bir hondacı olarak sizleri burada görmek ne güzel ilk arabam benimde fb7 kasa Civic,bana her yönüyle hitap eden bir araç daha önce iyi öğreneyim diye eskittigim doğan slxlerden sonra motosiklet olarak tam bir honda bağımlısı olamadım ne yazıkki sevmedigim yönleri malesef ki var, ama yinede capon capon

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mertcan39 2.0 tempra mı bu dediğiniz 148hp 186 nm, eğer o ise motor 2.0 onun
    1994 8 valf karbüratörlü tempra 1.6 138 tork 20 25 senede 20 torkmu arttı 😁
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Cbf150 ile aşık olduysanız CBR1000,Goldwinge falan binseniz ne olucak belli değil

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Honda civic ve cbf 150 Türk halkının kalbine yer etmiş 2 modeldir. Civic'i pek bilmem ama 2 adet cbf sahibi oldum 2012 ve 2015 olmak üzere çok kullandım sayılmaz 8600 ve 5500 km kullandım ama sıkıntısızlardı. ayrıca da commuter olması sebebiyle her yerde parçasını bulabilirsiniz veyahut yolda kalsanız bile kuryeler sorununuzu çözme amaclı yardımcı olabilirler size. Uzun lafın kısası doğru yapılmış 2 tercih

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 usa civic sedan modelinin avrupa ve asya varyantlarina göre,ön ve arka tampon,arka stoplar,ön ızgara ve far tasarimlari farkli,gogel emmiden search edebilirsiniz.

Hatta yorulmayin burada;https://www.google.com.tr/search?cli...%2FpRze88uw%3D
    Ufak tefek kozmetik farklar onlar. Onlari saymiyorum. Pazara gore ufak tefek oynuyorlar cogu zaman. Zaten hepsi plastik. Asil farki gormek icin Accord ve Passat'a bakin. Alakalari yok. Kaporta, tekerler arasi mesafe, sase boyutlari farkli.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda civic ve cbf 150 Türk halkının kalbine yer etmiş 2 modeldir. Civic'i pek bilmem ama 2 adet cbf sahibi oldum 2012 ve 2015 olmak üzere çok kullandım sayılmaz 8600 ve 5500 km kullandım ama sıkıntısızlardı. ayrıca da commuter olması sebebiyle her yerde parçasını bulabilirsiniz veyahut yolda kalsanız bile kuryeler sorununuzu çözme amaclı yardımcı olabilirler size. Uzun lafın kısası doğru yapılmış 2 tercih
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf150 ile aşık olduysanız CBR1000,Goldwinge falan binseniz ne olucak belli değil
    fakir aşkı bu kadar olur. düşük bütçeli aşk

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Waooww waooww bir hondacı olarak sizleri burada görmek ne güzel ilk arabam benimde fb7 kasa Civic,bana her yönüyle hitap eden bir araç daha önce iyi öğreneyim diye eskittigim doğan slxlerden sonra motosiklet olarak tam bir honda bağımlısı olamadım ne yazıkki sevmedigim yönleri malesef ki var, ama yinede capon capon
    haklısınız. japon da japon. seviyoruz kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/oVABm2.jpg
    Bende Japon atı cbr var, babamda ise İran atı İkco Samand var. 10 yıldır kullanıyoruz bizde de Samand aşkı türedi
    oo makina yakıyor kardeş, ateş ediyor. güle güle kullanın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda accord 2400cc ve 190 ps kullandığımdan beri Honda nın ben de hastasıyım. Gaza dokunduğun anda patinajı hissedersin, o kadar kuvvetli bir motoru vardır. Yaklaşık 6 ay da 2005 civic kullandım ve başka hiçbir arabadan o zevki alamadım. Motosiklet konusunda ise, kuryelik yaptığım için en az 5 Honda modelini eskittim ve her binişimde sorunsuzluk garantisi ile rahat bir şekilde sürdüm. Biri hariç, lanet olası cb125. Bu motora her binişimde aldığıma pişman oldum.
    cb125 ile nasıl sorunlar yaşadınız merak ettim doğrusu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)